Pokračujeme v oblíbené sérii rozhovorů s tvůrci kolem amatérských fotografiích a videí na OnlyFans a Patreon službách. Tentokrát jsme vyzpovídali partnerský pár z Ostravy – najdete je na Twitteru pod přezdívkou Ostraváci.

V době přípravy rozhovoru měli na Twitteru @dva_ostravaci 4 635 fanoušků. Další profily mají na Instagramu, TikToku, Amatérech a samozřejmě i 2 kanály (free a VIP placený) na OnlyFans.

Kapitoly

Zdravíme Dva Ostraváky, můžete se našim čtenářům nějak stručně představit?

Jak už naše přezdívka napovídá, jsme pár a pocházíme z Ostravy. Rádi cestujeme, sportujeme a chodíme po horách. A všude, kde to aspoň trochu jde, se fotíme. A občas natáčíme. 🙂

Jak dlouho už se tvorbě erotického/provokativního obsahu pro fanoušky věnujete?

Je už to třetí rok. Začali jsme na českém serveru amatéři.cz, kam jsme nahrávali naše úplně první pokusy. Po nějaké době jsme se seznámili se skvělým fotografem Láďou, s kterým spolupracujeme doteď. Postupem času jsme si založili profil na Twitteru a Instagramu. OnlyFans je novinka, tam jsme teprve pár týdnů.

Jaká byla vaše prvotní motivace začít s provokujícím/erotickým profilem?

Na samotném začátku jsme si chtěli zpestřit sexuální život zážitkem s další ženou. Proto profil na amatérech. Abychom měli větší šanci zaujmout, začali jsme přidávat fotky a později i videa.

Povedlo se vám nakonec najít ženu do trojky?

Nakonec se nám víceméně povedlo najít vše, co jsme hledali. Něco trvalo měsíce, něco dokonce roky.

Kde jste prvně našli informaci o možnosti fanouškovské podpoře autorů skrze OnlyFans/Patreon a podobných platforem?

Pravděpodobně na některé ze sociálních sítí. Nějak si nemůžeme vzpomenout.

Jak vybíráte vhodné fotky pro Twitter a OnlyFans?

Původně jsme na Twitter dávali všechno, co vypadalo koukatelně. Pak nás ale začali objevovat naši známí a přátelé, tak jsme účet promazali a teď na něj dáváme jen slušnější materiál. 

Explicitní věci už dáváme jen na OnlyFans, na který doufáme, že kamarádi nepůjdou:)

Když vás našli vaši známí – byl z toho nějaký problém, střet?

My vlastně nevíme, jestli nás poznali. Byl to spíše preventivní krok. 🙂

Ke střetu ale došlo nedávno, když jsme na akci Milk&Honey potkali šéfa s manželkou. 🙂 Žádný problém (ani výhoda) z toho zatím není a to ví i o našem Twitteru a OF. Nadcházející akci jsme rovnou pojali jako teambuilding a vyrážíme spolu. 😀

To je určitě téma, na kterém bychom mohli postavit skoro samostatný rozhovor = co když na ero-fetiš akci potkám někoho známého. Ale zkusíme to stručně: co se vám v prvním okamžiku honilo hlavou? Řešili jste to nějak spolu? A chápeme to správně, že příště už na M&H (takže taneční swingers) vyrazíte dohromady?

Když jsme toto téma řešili s přáteli, které zajímaly naše návštěvy swingers, vždy jsme to zjednodušovali s tím, že prostě mají stejné zájmy a není nutné se tím zatěžovat. Že by z toho druhá strana byla úplně stejně nervózní jako oni. No a pak se to stalo nám. 🙂

Kolega i jeho žena jsou naštěstí skvělí, takže jsme si po prvotním šoku sedli, pobavili se a pak si každý šel svou cestou. Ano, pokud se nic nepokazí, příště se tam potkáme cíleně. 🙂

A ještě k tomu prvnímu okamžiku – hned jsem si vybavil náš dopolední telefonát, během kterého jsem mu řekl, že budu muset končit o chvíli dříve, jelikož jedeme na víkend do Prahy.

Jak na vás vlastně narazili, či vás poznali?

Tak pokud je člověk na Twitteru a zajímajího ho lechtivá témata, není problém se dostat až k našemu profilu… Sextwitter není zase až tak velký.

Máte na OnlyFans nějaké klíčové fanoušky, kteří vám pravidelně platí?

Soustředíme se spíše na obsah pro všechny, než na uspokojování choutek jednotlivců, takže zatím nemáme žádného klíčového fanouška.

Vytváříte pro své sledující nějaké speciální obsah? Různé převleky, místa, pomůcky?

Koukat pořád na to samé by nikoho nebavilo. Převleky jsme zatím nijak nezapojili, ale místa měníme často. Rádi fotíme všude možně venku, občas skočíme k našemu fotografovi do ateliéru a poslední dobou častěji cestujeme, tak se snažíme pořádně využít každý hotelový pokoj

A bez pomůcek by to samozřejmě také nešlo. Velký úspěch mělo lano a všelijaké prádlo. Sexy prádlo my milujeme!

Souhlasíme, vaše venkovní fotografie jsou nádherné – ty jsou za nás i váš odlišující prvek, ne všichni mají tolik fotek v přírodě. 

Děkujeme! Rádi fotíme venku. Je to vzrušující a hlavně vždy jiné. Doma totiž máme jen několik míst, kde je dostatek prostoru a pořádku na focení a na hotelech moc času netrávíme.

Každopádně rozhodně nikomu neunikne vaše krásné spodní prádlo – kolik máte kousků? Z pestrosti fotek to vypadá na nekonečnou řadu? 🙂 

Zase tolik toho nemáme. 🙂 Bystré oko z našich fotek určitě velmi rychle odhalí, které kousky jsou naše oblíbené. Rádi ale prádlo nakupujeme a s vědomím, že poslouží ještě i pro focení, se za něj peníze utrácí mnohem snáz.

Dá se tímto způsobem uživit?

Určitě dá, ale je potřeba věnovat tomu spoustu času a být kreativní. Jak při vytváření obsahu, tak hlavně při získávání nových fanoušků. 

OnlyFans vám zadarmo nic nedá – je potřeba vybudovat si značku, za kterou budou lidé ochotni zaplatit peníze.

Setkali jste se někdy s negativní reakcí vašich fanoušků/sledujících?

Občas se najde nějaký kritik nebo moralista, ale je jich minimum. Naprostá většina reakcí je kladná.

Jaký byl nejzvláštnější požadavek/přání od vašich fanoušků?

Tím, že obsah na míru moc neděláme, tak nás zvláštní požadavky zatím míjí.

Přesahuje vaš provokativní tvorba někdy do reálného světa? Například do setkání s vašimi fanoušky?

Se zajímavými lidmi z lechtivého zákoutí internetu se občas potkáme, ale ne přímo s našimi fanoušky.

Co bylo vlastně důvodem k založení OF? Původně jste ho myslím odmítali, jestli jsme to pochopil správně. 

OF jsme neodmítali, jen jsme si nemysleli, že by nám to mohlo fungovat. Hlavní důvod pro jeho založení byl asi ten, že jsme neměli kam dávat peprnější obsah. Na Instagram to nepatří, na Twitteru nás sledují známí a z amatérů se tak nějak stahujeme. 

A další byly samozřejmě peníze – nebereme to jako cestu k výpovědi z práce, ale jako příspěvek na častější a méně omezené cestování.

Kolik vám zabere času vymýšlení obsahu pro OF a následná realizace?

Veškerý náš obsah zatím vzniká spontánně. Jak ten amatérský, tak profesionální. Prostě se jdeme projít a narazíme na hezky vypadající pole, tak uděláme pár fotek.

Vytváříte i obsah na míru jednotlivým fanouškům?

Necháváme se inspirovat, ale na míru jsme zatím nic nevytvořili.

Fotky/videa vytváříte vždy sami, nebo vám s nimi někdo pomáhá?

Jednou za čas něco nafotíme s naším oblíbeným fotografem. Jinak si vše děláme sami.

Když se vrátíme k vašim účtům, jaký příspěvek měl u vašich sledujících největší úspěch?

Na Twitteru měl docela úspěch náš příspěvek k Mezinárodnímu dni ženského orgasmu, ke kterému jsme po dlouhé době přidali i dost explicitní video.

Na OnlyFans mají naši fanoušci rádi jakákoli delší videa a lana. 🙂

Ani se jim nedivíme, bondage / svazování je hodně trendující téma, každopádně jak to máte vy a BDSM?

Je to hodně trendující téma i u nás. 🙂 Kromě těch lan jsme si nově pořídili silikonovou plácačku (a rovnou ji použili ve videích), která u nás má mnohem větší úspěch, než jsme si mysleli. 

V šuplíku s hračkami rozhodně skončí někde hodně vysoko, aby byla vždy po ruce. A co se týče rolí submisivní je u nás žena, ale poslední dobou si to občas zkoušíme prohodit a je to velmi příjemné zpestření.

Dotazy a zprávy od čtenářů

Jednoho ze čtenářů z Twitteru zajímalo, jakou máte velikost prsou?

Tak akorát do ruky. 🙂 Ale jinak dle tabulek 80C.

Jak dlouho jste spolu coby Ostraváci?

Dohromady jsme spolu už 16 let a z toho 12 na to máme papír. 🙂

Ahoj, ovlivnilo vaše veřejné focení pro TW, amatéry, … nějak váš sexuální život? Rádi se více ukazujete? 

Určitě. Když člověk něco nafotí a pak zjistí, že na těch fotkách vypadá docela dobře a ještě mu to potvrdí spousta dalších lidí, dost to zvedne sebevědomí a zpříjemní pohled na své tělo. Což se projeví jak v sexuálním životě, tak v tom ukazování se.

Když jste rádi nazí a užíváte si sex (i venku) – jezdíte na nějaké swingers akce?

Jednou za čas nějakou zkusíme. Kromě výše zmíněné Milk&Honey nás to ale nikde nezaujalo natolik, abychom se ještě vrátili.

Máte krásná ňadra, jsou pravá? Snad se neurazíte. 🙂 

Děkuji a samozřejmě, že nejsou. 🙂 Byla to však ta nejlepší investice. 🙂

Zdravíme vás, užíváte si i v době menstruace?

Většinou si dáváme krátkou pauzu. 🙂

Jste oba nádherní, dohromady ještě více = není to ani dotaz, ale potřeboval jsem vám to sdělit!

Moc děkujeme. 😀

Jsem taky z Ovi, jsou tu vůbec nějaké tematické akce? Swingování, fetiš, bdsm? Díky moc!

Pro příznivce vázání je v Ostravě Klubovna, kde pořádají workshopy. Už se tam poměrně dlouho chystáme, ale zatím nebyl čas. Co se týče swingers, víme jen o Bravanticích. O ničem dalším nevíme.

My jsme magazín věnující se primárně testům erotických hraček – co vlastně vy a právě dospělácké pomůcky?

Hraček máme samozřejmě plný šuplík! Máme všechno možné od análních kolíčků, přes dilda, masážní hlavice, vibrátory až po strapon. Ten je ale zatím nevyužitý – pořídili jsme ho k hrátkám mezi ženami. 🙂 

Nejnovější přírůstek jsou pak vibrační venušiny kuličky. Koupili jsme je na doporučení a jsou skvělé! Kromě vibrací obsahují kovovou kuličku, která uvnitř díky magnetickému poli lítá jako splašená. Zní to trochu jako v hrnci vaříte vejce, ale ten pocit je úžasný.

Zmiňujete strapon – že ho máte jen pro další dívku – proč ne pro otočení rolí mezi vámi 2?

Uvidíme, třeba jednou. 🙂

Máte nějaké nejoblíbenější, které vás stále baví?

Určitě masážní hlavice, Womanizer a nově ty vibrační kuličky.

A naopak některé, které vás nenadchly?

Největší propadák pro nás byl nějaký vibrační motýlek a jakékoli vibrační kroužky na penis. Ale možná jsme jen nepřišli na ten správný způsob použití.

Z hraček jsou některé, které byste chtěli ještě zkusit?

Nic konkrétního momentálně na seznamu nemáme. Rádi si ale něco necháme doporučit. 🙂

Určitě rádi poradíme – spojíme se později!

Je něco ze sexu, co by vás lákalo ve fantaziích?

V posledních letech jsme si spoustu fantazií splnili přizváním dalších lidí

A hodně se nám to líbilo🙂 Takže nás láká hlavně zopakovat si to.

Mockrát děkujeme za rozhovor a snad se vám fantazie brzy splní!

Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: