S několika partnerkami jsem zkoušel různé kuličky i vaginální činky, ale doposud ne vibrační. A všichni známe ta porno videa, kdy muž dálkově ovládá vibrátor nebo kuličky v žene. Proto jsme neváhali a skočili po těchto.

Balení a materiál

Balení je pěkné a vkusné, krabička s magnetickým páskem dobře drží. Obsahem jsou samozřejmě kuličky, dálkový ovladač a kabel pro nabíjení. Samotné kuličky jsou s příjemného hebkého silikonu, podle lehce protlačeného reliéfu najdete tlačítko pro spuštění a pod ním drobnou dírku pro zasunutí nabíjecího konektoru. Samotné kuličky partnerku překvapily velikostí, až měla obavu, zda je do sebe zavede – zadařilo se. Ovladač je prostý. Plastová věcička s jedním tlačítkem.

Kuličky se velice snadno umývají, takže hygiena je snadná. Doporučuji kuličky uchovávat v přiložené krabičce, protože silikon má tendence na sebe chytat vlákna.

Použití hračky

Kuličky v sobě mají 10 různých programů vibrací. Většina žen si tedy přijde na své. Vaši oblíbenou vibraci navolíte postupným zmáčknutím tlačítka na ovladači.

Kuličky lze zapnout jak na nich samotných, tak dlouhým podržením tlačítka na ovladači. „Nasucho“ se nám to podařilo bez problémů, ale po zavedení se to nepodařilo. Kuličky nejsou překvapivě příliš slyšet, ale do tichého prostředí bych je nedoporučil. V běžném ruchu života si jemného vrnění nikdo nevšimne.

Trošku otravné je, že kuličky se po 10 minutách samy vypnou. Což může být komplikace, pokud si chcete hrát v dlouhodobém horizontu.

Celkový dojem

Čistě subjektivně pro nás tato hračka nemá smysl. Přítelkyně dosahuje orgasmu jen klitorálně, takže vibrace uvnitř ji příliš potěchy nepřináší. Dalo by se říci: Neurazí, nenadchne.

Což ale nemění nic na tom, že tyto kuličky přinesou jiným pěkných pár chvil. Tak jako tak tuto hračku lze využít jako vaginální činku. A tuto funkci splňují bezvadně. Suma sumárum je tohle bezva hračka a v rukou hravého člověka vás mohou čekat vzrušující chvilky třeba v obchodě nebo v MHD.

Klady

 •  

  Variace vibrací

 •  

  Dálkové ovládání

 •  

  Silikonový povrch

 •  

  Relativně tichý provoz

 •  

  Dobíjení přes USB kabel

Zápory

 •  

  Po 10 minutách ze vypíná

 •  

  Nutná baterie do ovladače

Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:

DO OBCHODU