Tak, zpátky na začátek, řekla jsem si, když jsem poprvé viděla vibračního motýlka Venus Butterfly. Líbila se mi idea inovované starší verze a těšila jsem se, až ji vyzkouším.

V novém hávu

Motýlek oproti starším verzím nemá žádné popruhy a působí mnohem elegantněji a vzdušněji. Nepřekáží tu žádné kabely, protože funguje na dálkové ovládání. Dá se zapnout jak přímo na motýlku tak i ovladačem. Miluju vodotěsné hračky a přesně takovou hračkou motýlek je.

Nabíjení funguje přes USB kabel a konektor, který se zapojí do zaslepené dírky na těle motýlka. Stejně se připojuje i ovladač. U ovladače není toto místo nijak kryté, proto bych dávala v tomto případě pozor na vodu.

Samotnému motýlkovi se nic nestalo, ale nevím, jak bude zaslepení silikonem reagovat u častějšího nabíjení. Hračka je vyrobená ze silikonu a proto působí velice jemně a něžně. A jak už jistě víte, když silikonová pomůcka, tak na ní vodní lubrikant (a ne silikonový).

Tělo penisu tvoří vroubkování, které zvyšuje dráždění bodu G a tím zvyšuje i rozkoš. Hračka má 12 vibračních programů.

Rozměry

Tělo motýlka

  • Výška: 10 cm
  • Šířka: 8 cm
  • Hmotnost: 64 g

Penis

  • Délka: 8,5 cm
  • Šířka: 3 cm

VIDEO z redakčního unboxingu

Pevné svaly pánve, základ zdraví

Motýlek se mi od prvního pohledu velice líbil. Působí velice něžným dojmem. Trošku mi k němu chybí nějaký obal na cesty, ale to nepovažuju za něco extrémně podstatného.

Spíš mi vadí problémy se zapínáním.

Zjistěte kolik stojí Vibrační kalhotky Darling
ZJISTIT CENU

Ovladač i hračku jsem dala podle návodu nejdřív nabít. K mému velikému zklamání je obrovský problém hračku zapnout. Aby fungovala, musím, nejdřív zapnout tlačítko na těle motýlka.

To je ale téměř nemožné udělat, když je hračka zasunutá na místě, krom toho je na to potřeba opravdu velká síla.

Nejsem si jistá, jestli není ve výrobku, ale byla to opravdu dřina hračku spustit.

Ovladač už potom slouží pouze na přepínaní programů. Po nabití vydrží hračka fungovat asi hodinu. Tu záleží od použitého programu, protože některé jsou náročnější na energii.

Krom vroubkovaného těla penisu, potěšení z hračky zvyšuje i výstupek dráždicí klitoris.

Celkově se mi hračka líbila, když se mi je už konečně podařilo zapnout. Není úplně až tak tichá, jak bylo avizováno, takže bych se určitě bála si jí vzít někde veřejně. Díky tomu, že nemá popruhy je potřeba mít silné svaly pánevního dna.

Moje nejsou úplně marné, ale i tak mi dělalo problém hračku udržet, hlavně při orgasmu. Je tu ale možnost si motýlka pojistit kalhotkami to už ale záleží na každé uživatelce, jestli jí to vyhovuje.

Klady

Zápory

Žádné kabely Problémy se zapínáním
Vodotěsnost Chybějící popruhy
Elegantní vzhled
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: