Když jsem tuto hračku vybalila poprvé z obalu, byla jsem plná rozpaků, co si o této růžové gumové věci myslet.

Doposavad mé zkušenosti s různými motýlky a samo-nosícími honítky nebyla příliš valná, a tak i zde jsem byla plná skepse. Jak by mě asi taková hračka mohla uspokojit?

Vibrátor do kalhotek – jaký je?

Pak, ale přišlo příjemné překvapení. Lišák, ačkoliv tělově růžový, je velmi příjemný a měkký na dotek. Velmi dobře se přizpůsobí tělesné teplotě.

Materiál je dle výrobce ABS potažené lékařským silikonem. Délka hračky je 8 cm (zaváděč – vibrační část) a šířka 3-6 cm dle tvarování.

Jak se lišák ovládá?

Zapínání je přímo na tělíčku vibrační části, kde se zapne a spáruje s dálkovým ovládáním. Toto musím opravdu vyzdvihnout. Dálkové ovládání u takové hračky je naprosto skvělým řešením pro změnu intenzity i druhu vibrací.

Ano jistě ovládat hračku lze i přímo přes tlačítko na tělíčku vibrátoru, ale přiznejme si z praxe, to je velmi nepraktické řešení, které vás nutí neustále sahat do kalhotek a mít mokré i ruce. Proto vyřešit situaci dálkovým ovládáním je prostě bomba. A co teprve, dát dálkové ovládání k dispozici partnerovi, ať mění vibrace on dle svého uvážení…

A teď pozor! Dle návodu by měl mít vibrátor i vyhřívání a hlasové ovládání!

A jak probíhalo testování?

Po vyzkoušení hračky tzv. v ruce jsem se rozhodla ji tedy otestovat. Hračku jsem pořádně nalubrikovala a zapnutou zavedla. Vibrační část velmi dobře vklouzává, je příjemně měkká a dobře se přizpůsobí tělu. Cítíte ji, ale netlačí a nedloube, prostě si ve vás hoví a dráždí. Vnější část se přilne na pysky a klitoris, kde dráždí drobnými výstupky.

Kolik stojí Vibrátor do kalhotek FOX
ZJISTIT CENU

Osobně také doporučuji hodně nalubrikovat ať se vibrace dobře přenáší a dráždí. Velmi příjemně mě překvapilo, jak hračka drží i bez popruhů. Pro volný pohyb například při procházce, vaření v kuchyni nebo domácích pracích však doporučuji zajistit kalhotkami, hračka tak zůstane přitisklá na tělo. Pak už stačilo zapnout i dálkové ovládání.

Velmi příjemné zjištění je také tichost hračky. Při běžném fungování hračka opravdu není slyšet. Je velmi tichoučká i na nejintenzivnější vibrace. Lišák nabízí celkem 10 vibračních módů.

Manžel si mě ovládal na dálku

Skvělý zážitek pak pro mě byl, když jsem si zavedla hračku a šla vařit a manžel si zatím hrál s dálkovým ovládáním (nedoporučuji u toho vařit složitá jídla).

Osobně jsem si to velmi užila i při běžných domácích úkonech, kdy jsem byla sama doma a zpříjemnila si je právě tímhle malým pomocníkem. Celý klín je pak velmi prokrvený a citlivý a následný partnerský sex je velmi intenzivní.

A skutečně funguje i režim ohřívání, kdy na straně dálkového ovládání je malé bílé tlačítko, které při krátkém zmáčknutí sepne režim ohřívání hračky. Jedinou nevýhodou je, že nelze úplně vypnout vibrace při tomto režimu, avšak lze je i nadále libovolně přepínat. Znatelné ohřátí trvá v celku dlouho cca 3-5 minut. Je to v příjemná funkce, avšak pro rychlejší ohřátí doporučuji nahřát v teplé vodě 😉

Reaguje i na zvuk

Větší legrace je však s hlasovým ovládáním. Když ono bílé tlačítko na kraji podržíte chvíli déle, rozbliká se dálkový ovladač jak malá diskotéka a skutečně reaguje na hluk. Je docela zábava zkoušet jaké zvuky to sejme a jaké nikoliv. Je to zřejmě o basech, protože hlas to sice někdy sejme, někdy ne, ale zkuste to položit k repráku s nějakou svižnější hudbou (různé styly různé nové vibrace, takovej dubstep vám naservíruje další škálu úplně nových vibračních programů).

Hračka je prostě skvělá! Je s ní zábava, umí opravdu potěšit, je příjemná, dobře omyvatelná a v celku vkusná. Osobně by se mi líbily i jiné barevné variace, ale to je jen estetický detail.

Klady

Zápory

Materiál Barva
Měkkost
Spousta funkcí (teplotní vyhřívání, zvukové ovládání)
Dobře drží
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: