Chcete si s partnerem ozvláštnit váš sex, či si jen vyzkoušet něco nového? Napadlo vás někdy do vašich hrátek zapojit i „teplo/chlad“? Že netušíte, o čem mluvím?

Jinými slovy, čím větší zvolíte tepelný kontrast, tím větší prožitek si vychutnáte. Mějte však na paměti, že i takový led může druhému přivodit nějakou tu bolístku.

Hra s ledem/chladem je pro každého

Představte si partnerku ležící na posteli a její tělo je rozpálené předešlým sexem, či mazlením. A teď si představte její pocity, když jí začnete po těle lehce přejíždět kostkou ledu? Když jí zakroužíte kolem bradavek a ony se vztyčí tím chladem? Nebo když kostkou zabloudíte i do intimnějších míst, do jejího lůna. Případně kapičky vody ulpívající na jejím těle můžete hned „odstraňovat“ jazýčkem, což jistě nebude partnerce vadit.

Kostku ledu můžete jen držet mezi prsty, ale možná je zajímavější, když ji držíte mezi konečky zubů. Při tom jste samozřejmě mnohem blíže k partnerčinu tělu a vidíte, jak na chlad reaguje.

Samozřejmě musíte kostkou ledu přejíždět lehce po kůži a nenechávat ji nikde „ležet“, aby nedošlo k případným omrzlinám, či spálením chladem.

Zajímavější verze je, když použití chladivé kostky ledu skombinujete například s hrou s pouty a šátky, o kterých jsem psal nedávno. Celé tyto hrátky totiž dostanou naprosto jinou atmosféru a dotyky studeného ledu na rozpáleném těle budou o to intenzivnější pro partnera/ku co bude mít zavázané oči, či pouta.

VIDEO: 50 odstínů šedi a ledové dráždění (přes 4 minuty)

Orální sex s ledem

Během orálního sexu si můžete užít doteky nejen úst partnerka či partnerky, ale také jazýčku a dalších pomůcek. Při používání ledových kostek pamatujte, že led opravdu hodně studí a na intimních partií o mnoho víc. Je tedy jisté být opatrní, abyste si nepřivodili omrzliny. Abyste svému protějšku přivodili jen ty příjemné pocity, soustřeďte se na docílení kontrastu během dráždění. Nejlepším způsobem je druhého dráždit ledovou kostkou a následně místečko ohřívat vlastním dechem.

Další možností je vložit si ledovou kostku na chvíli do úst a pak svého milého nebo milou dráždit ledovým jazýčkem. To je v podstatě také nejjemnější způsob, jak led při sexu využít.

Třetí možnost, jak využít kostku ledu, si nejlépe užijí muži. Partnerka si vezme do úst kostku ledu a současně začne muže orálně uspokojovat.

Vaginální sex s ledem

Led se skvěle hodí i pro vaginální sex. Volte raději menší kostku ledu, aby ženě nezpůsobil sex omrzliny. Dopředu si také zjistěte, zda není žena náchylná na záněty či jiné zdravotní komplikace. V opačném případě není využití ledu příliš vhodné.

Existují i pomůcky speciálně pro chladivé potěšení

TIP: Na trhu s erotickými hračkami jsou některé pomůcky využívající právě chladu, jako prostředku pro zitenzivnění prožitku průniku, či pro různé „zlobení partnera“. Takovou pomůckou je například vibrátor Touché Ice Silver. Ten jsme dokonce podrobili podrobné recenzi – Ledový vibrátor Ice Touché.

Ice Touché Big vibrátor s ledem

Hlavní částí této hračky je vibrační patrona. Pro použití stačí nalít vodu do silikonového podstavce, vložit do něj také tuto vibrační patronu a nechat zmrazit ve vašem mrazáku. Poté už můžete využívat tento „ledový“ vibrátorek podle svých chutí a nápadů.

Erotické hry s ledem

A na závěr několik malých tipů, jak využít led i mimo osvěžující drinky:

  1. rozpouštění – položte si kousek ledu do oblasti pupíku, který je výraznou erotogenní zónou a pak polo rozpuštěnou kostkou postupujte po celém těle;
  2. hledání – nechce si kousek ledu jen tak spadnout do kalhotek nebo v létě i plavek, pokud navíc bude partner zatoulaný led hledat, to bude teprve vzrušující;
  3. malování – čokoládu a štětec pro malování na těle zná každý, ale co čokoládu vyměnit za kousek ledu?
  4. předávání – co zkusit žhavou líbačku s kouskem ledu, který si budete vzájemně předávat z úst do úst?
  5. ledové skvrny – zábavnou hrou je slízávání ostrůvků, které vznikají rozpuštěním ledu na těle.
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 2 názory

Souhlas s vámi – ledíky z formítka, svázaný přítel na křesle a já s šibalským úsměvem = trochu se kroutí u toho, ale stejně poslušně drží (nemá na výběr) a jeho „nadšení“ v kalhotech se snažím zkrotit právě ledíkem, ale jeho to ještě více rajcuje, tak střídám led s mojí pusinou a hned on taky „taje“… To tentokrát dlouho nevydržel, tak si počkám 15 minutek, nechám ho tam přivázaného a jdeme n adruhé kolo miláčku! Ledu je dostatek!

Moc pěkně to máte vymyšlené – a hezky za rámec vanilky, kterou jsme v článku kdysi popisovali. I u nás se to více posunulo k BDSM, takže váš femdom popis příběhu je vzrušující! 🙂

Kostička ledu kroužící po mém těle, hlavně v intimních partiích je hodně zajímavá představa a dost lákavá. Škoda že není kdo by se mi tak věnoval.

Jinak ten vibrátorek je zajímavej, ale jeho cena mě docela odrazuje. Škoda mohla bych si takhle vystačit sama.

Spolupracujeme: