Je libo trochu bezmoci?

bondage - pouta Každý jistě někdy přemýšlel nad tím, že by si rád vyzkoušel něco nového při milování. Jenže většinou tyto nápady končí jen u myšlenek, protože se stydíme svěřit se svým touhami partnerovi.

A často to nejsou ani nějaké bizardní sexuální hrátky, ale třeba něco lehčího, co je přesto společností odsuzováno jako něco nenormálního. Do této části erotických praktik patří například bondage. Každý si pod tímto pojmem představuje něco jiného. Většinou to bývá jen hra o dominanci a znehybnění toho druhého. Vždy jeden je ten nahoře a ovládá toho druhého, který je prakticky bezmocný a nemůže se bránit, protože je svázaný.

Pro některé lidi je vzrušující být tím dominantním. Někteří jsou rádi ovládaní. Každý to má jinak a někteří dokonce rádi střídají tyto „role“ podle nálady či chuti. Přeci jenom je to pořád hra o důvěře v toho druhého. Takže nikdy nezkoušejte bondage s neznámým člověkem. Také je důležité si vždy předem s partnerem rozhodnout hranice, za které se nemůžete a zvolte si případné gesto, kterým vše zastavíte.

Vždyť taky není na takovýchto praktikách při sexu nic špatného, pokud mají oba chuť něco takového zkoušet. Dokonce pro začátek stačí jen několik šátků, či pouta ze sexshopu. Už s tímto vybavením dokážete partnerovi nebo partnerce ukázat pořádnou jízdu. Přeci jenom stačí milenci převázat oči šátkem a znehybnit ho pomocí zbylých šátků či pout k posteli a vaše hra na dominanci může začít.

Lelo hedvábná pouta

Natálie

Natálie

Natálie je členem našeho týmu již několik let. Sice je tato dívka velice stydlivá, ale i přesto se ráda věnuje lechtivým tématům. Recenze pomůcek nejsou jejím oblíbencem, za to ráda zpracovává nová hesla do slovníčku. Čerpá inspiraci nejen u nás, ale i v zahraničí. Její nové články budou plné sexuálních poloh - těšte se na její „seriál“ erotických poloh s praktickými informacemi a někdy i vtipnými historkami.
Natálie
[supsystic-social-sharing id="1"]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *