Horké dny přišly už i k nám do českých luhů a hájů. A to přestože je teprve jaro. Některé dny byly tak horké, že to stálo za to se svléknout do plavek a jít se grilovat na slunko.

Ledový vibrátor, kterým opravdu zaujmete její klín

Každý přeci ví, že na osvěžení ducha i mysli jsou v tyto dny ideální zmrzliny, či ledové tříště. A co si takové „ledové pohlazení“ dopřát i v posteli? Nic není nemožného, takže na trhu je už několik let ledový vibrátor Touché Ice.

Netuším, jestli výrobci této hračky mysleli na ozvláštnění letních horkých dnů. Rozhodně však chtěli nabídnout netradiční erotickou pomůcku, se kterou je radost si hrát – či s ní zlobit přítelkyni. Jen si představte roztoužené tělo vaší slečny. Horká kůže vzrušením. Ona pásku na očích a netuší, co se bude dít.

A najednou chladný dotek ledu!

Po takovémhle „příjemném“ překvápku vám nejspíše dá facku a vy budete mít několik dní utrum, ale za tu srandu to stálo ne? Zpět od rudého obrysu dívčí ruky na vaší tváří k samotné hračce.

Malý vibrátor má tělo z růžového silikonu, v kterém je „dírka“ pro bílou vibrační patronu. Jeden konec těla vibrátoru je speciální hlavička, díky které bude budoucí led držet na správném místě – tedy na těle vibrátoru.

Zjistěte kolik stojí vibrátor z ledu Ice Touché
ZJISTIT CENU

Špatně se to vysvětluje – podívejte se na okolní fotografie. Vibrační patrona se dá jednoduše otevřít a v ní najdete dvě malinkaté baterky – velikosti vhodné do hodinek.

V balení kromě vibrátoru najdete i šikovný silikonový průhledný kalíšek, který naplníte vodou a vložíte do něj i růžové tělo vibrátoru. Ale to už bez vibrační patrony – té by mrazák a jeho chladné prostředí moc nesvědčil. A právě v tomto momentu přichází na scénu poslední část, kterou dostanete v balení – kovový „šperhák“ nazvaný vznešeně BulletKey. Stručně a jednoduše se jedná o nástroj, kterým vibrační patronu vyndáte z úzkého silikonového otvoru – bez něj jste prostě nahraní.

Stačí 4 hodiny v mrazničce

A to je vlastně ke konstrukci vibrátoru vše. Teď už ho stačí dát na 4 hodiny do mrazáku a violá – máte ledové zlobidlo, které má dokonce vibrace. A zde je moment, kdy vznesu jednu výtku. Vibrátor sice má „vibrační“ patronu, jenže její účinek je výrazně utlumen silikonovým tělem vibrátoru.

Takže na ledovou špičku se dostane jen část vibrací – což je rozhodně škoda. S tímto neduhem jsem se však setkal jen u malé verze vibrátoru Ice Touché. Větší vibrátor s tím neměl problémy – což je logické, protože měl větší vibrační patronu:)

I přes slabší vibrace si jde si ledovou hračkou pořádně vyhrát – její použití nemusí být omezenou pouze na horké letní dny. Prostě jen zchlaďte partnerku pár dotyky, či ji přejetím po správných místech pořádně vyburcujte. Jen si představte reakci jejích bradavek po několika přejetí ledovým vibrátorkem. A ty malé čůrky studené vody stékající po jejím těle?

TIP: místo zmrzlé vody můžete zkusit nechat zmrznout třeba čokoládu – nerušíme však za zašpiněná prostěradla – to už je na vaši zodpovědnost.

Klady

Zápory

Chladivý dotek ledu Vibrace jsou tlumeny tělem vibrátoru
Šikovný tvar
Silikonový materiál
Vanička na výrobu ledu
Maličká velikost
Bohužel tato hračka je už vyprodaná - můžete zkusit jiný erotický vibrátor:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: