Testovala jsem už pár vibrátorů, ale světe div se, ale moc hraček od značky Fun Factory ne. Ty si „zabraly“ vždy kolegyně, takže na mě se štěstí usmálo až teď. K recenzi jsem dostala vibrátor od Fun Factory – a ne ledajaký.

Malá vibrační květinka, kterou si zamilují začátečnice?

Je to MiniVibe se květnatým jménem Flora. Jak už to u FF bývá, hračka je v decentní zlatavé krabičce. Za tu se nemusíte stydět, aniž byste dávaly/dostávaly Floru jako dárek. Uvnitř krabičky je návod a samotný vibrátor.

POZOR vibrátor není napájen výměnnými bateriemi, ale má zabudovaný akumulátor. Ten se dobíjí přes speciální FF Click „N“ Charge nabíječku. Stačí ji přiložit a silné magnety spojí kovové kontakty na povrchu vibrátoru a můžete nabíjet ze sítě. Nabíječka je skvělá, ale při objednávání vibrátoru musíte na ni pamatovat při objednávce – není totiž součástí balení.

Ten „problém“ mě docela překvapil, ale po chvíle přemýšlení mi to došlo: Fun Factory počítá s tím, že můžete mít více jejich hraček s CNC nabíjením – takže při dalších kouscích si vystačíte s pouze jedinou univerzální nabíječkou.

VIDEO z redakčního rozbalování:

Oni ji nemusí balit ke každému kusu a vy ji nemusíte při každé kupované hračce znovu platit – stejně byste ji nevyužili, když už budete jednu mít. Takže takové přemýšlení se mi rozhodně líbí. Samotná nabíječka mě stála cca 135 Kč.

Vibrátor je nutné před prvním použitím nabít pro plnou kapacitu a dlouhou životnost – doporučuje se až 12 hodin. Zapíná se delším stiskem červeného tlačítka FUN (tím se i vypíná). FF nově zavedlo „bezpečnostní zamykání“ vibrací – užitečná hračička, kterou oceníte především při cestování – snižuje se díky tomu riziko, že se šidítko omylem zapne v tašce či kabelce.

Pár čísel:

  • 6 vibrací a 6 intenzit vibrací
  • Celková délka 16,7 cm
  • Průměr 3-4 cm

Flora má užitnou část z lékařského silikonu (neporézní materiál, lehce se čistí, nealergenní, dobře přejímá teplotu – ale nesmí se používat silikonové lubrikanty) a ovládací z ABS plastu. Oba materiály jsou TOP v erotickém průmyslu a Fun Factory je už mnoho let používá pro své osvědčené hračky.

Tvarově Flora připomíná „falus“, který má jakoby zvýrazněný žalud – podobné zvýraznění ale najdeme i na zbytku těla vibrátoru – připomíná tak nakonec spíše bambus, či květinku – jistě věděli, proč ho nazvali Flórou.

Zjistěte kolik stojí kabelkový vibrátor Mini Flora
ZJISTIT CENU

A co rozměry

Rozměry jsou menší než u klasických vibrátorů (řada miniVibe má „kabelkové“ tvary) a tak je vibrátor vhodnější pro začátečnice, či jemné dráždění bradavek a poštěváčku. I tvar je dobrý – výstupky nejsou natolik jemné, abych si jich nevšimla, ale dostatečně vystouplé, abych je cítila při hraní.

Silikon i ABS plast neztrácejí časem své vlastnosti ani barevnost – prostě drží a drží. Lehce se omývají a stačí po hraní vydesinfikovat přípravkem na hračky (hledejte v sexshopu Toy Cleaner, antibakteriální čistící přípravek, dezinfekce, Special Cleaner a další výrobky).

Je Fun Factory Flora dostatečně výkonná?

Stiskem FUN jsem zapla základní režim vibrací. Potěšilo mě, že jsou cítit po celé ploše vibrátoru a i na nejslabší intenzitu jsou příjemně silné. Mezi vibracemi se přepíná podsvícenými tlačítky + a -.

Abych odpověděla – ano na svou menší velikost je překvapivě silný ve vibracích – nejsou nijak zvlášť tlumené samotným tělem vibrátoru, takže jsou citelné všude. A délka výdrže je taky solidní. Na plnou výdrž jsem vibrátor nabíjela cca 7 hodin – ano je to poměrně dost, ale přičítám to vyšší kapacitě baterie a také šetrnému nabíjení – mělo by prodloužit životnost baterie. Takže to si ráda počkám.

Výsledek recenze

Můžu něco vytknout? Návod nebyl v češtině a budu se opakovat – jediná nevýhoda čistého silikonu je to, že se mohou používat jen lubrikanty na vodní bázi. U nás to tedy problém není, protože jiné ani nemáme. Ale ostatní by se silikonových olejů/gelů měli vyvarovat. I přes tyto dva neduhy bych Floru osobně doporučila – příjemně výkonný, v kabelkové velikosti a s jednoduchým nabíjením.

Klady

Zápory

Kabelková velikost Delší doba nabíjení
Příjemné výstupky Nutno používat lubrikanty na vodní bázi
Dobře se drží
Silnější vibrace
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU Další inspirace
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: