Odeco Touch je vroubkatý vibrátor klasických rozměrů z velké rodiny vibrátorů Odeco, které se snaží zaujmout svým designem a příznivou cenou. Jeho přednosti nejsou na první pohled zcela viditelné.

Jeho tělo je složeno z vroubkaté vsunovací části potažené silikonem a ovládací části ve tvaru koule z tvrdého ABS. Vroubky příjemně dráždí a pod jejich povrchem se navíc nacházejí zóny vibrace. Ty v jednom z programů dokonce reagují na dotek a sevření, takže při pronikání poskytují vibrace velmi intenzivní zážitek.

Jak vypadá chytrý vibrátor Touch na videu

Motorek vibrací je umístěn ve špičce penisu a čidla vibrací v 5 zónách po jeho délce. Ovládání je řešeno dvěma dotykovými tlačítky. Tlačítko s ikonou kruhu slouží k vypínání/zapínání a přepínání mezi programy a druhé s ikonou trojúhelníku přepíná vibrace v daném programu.

VIDEO z rozbalování v naší redakci:

Pár čísel:

  • Celková délka: 20 cm
  • Průměr: 3,0 – 4,4 cm
  • Váha: 125 g
  • Nabíjení: 2 hodiny
Zjistěte kolik stojí vibrátor Odeco Touch
ZJISTIT CENU

Vibrátor je vybaven 3 vibračními programy se čtyřmi různými intenzitami a dynamikou vibrování. Řazení vibrací je kruhové. Po zapnutí vibrátoru se rozsvítí průhledná spára u ovládání. Při přepínání programů a intenzit mění podsvícení barvu.

Vibrátor Touch je univerzální pomocník, neboť jej lze užít na dráždění klitorisu, vagíny a dokonce je možné ho používat i análně. Díky svým senzorům cítí vaše sevření a intuitivně mu přizpůsobí intenzitu a dynamiku vibrace. Chová se jako dokonalý milenec, který ví, co právě potřebujete. Díky pulsačním módům lehce imituje přírazy muže.

Nabíjení je jaké?

Vibrátor je vybaven vnitřní baterií, tudíž je nabíjen pomocí adaptéru. Konektor je umístěn na kulové hlavici. Kryt je sice silikonovým špuntíkem, ale ten ho chrání pouze proti nežádoucí vlhkosti během oplachování. Stav nabíjení lze sledovat na podsvícené spáře. Nabitý vibrátor vydrží až 2 hodiny provozu.

Vibrátor Odeco Touch je dodáván ve stylové a pevné krabici s anglickým návodem a adaptérem. Postradám český návod a obal pro následnou úschovu toho pomocníka. Touch hodnotím velmi kladně a doporučuji ho všem, kdo touží po kvalitní péči o svůj klín. A ano – je to dokonalý milenec…

Klady

Zápory

Plast v kombinaci se silikonem Pouze voděodolný
Vibrační programy
Pro klitoris, vagínu i anál
Nabíjení přes adaptér
Podsvícení
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: