Dnes pro vás máme recenzi dalšího z velké nabídky vibrátorů. Je jím černý silikonový robertek s vibracemi. Rozhodně se nemusíte ostýchat koupit tento vibrátor jako dárek. Balení i samotný vibrátor vypadají velmi „elegantně“a kvalitně, a tak nemusíte mít obavy obdarovat jím i stydlivější povahy. Jediné, co bych balení vytkla, je absence českého návodu.

Jak jsem již zmínila, jedná se o vibrátor Meany od známé značky FunFactory. Přestože velkou výhodou hraček této značky je jednotné nabíjení Click’n’Charge, recenzovaný vibrátor nemá zabudovaný akumulátor a napájen je dvěma AAA bateriemi.

Nemůže vás tedy „v nejlepším“ zaskočit, že se vaše oblíbená hračka vybije, zkrátka jen vyměníte baterie a můžete v radovánkách pokračovat.

Já osobně ale za pohodlnější považuji možnost nabíjet přímo vibrátor (už jen proto, že je podle mě – a to nejsem blondýna – špatně označeno umístění baterií symboly + a -, a tak se rychlá výměna baterií stává záležitostí poněkud komplikovanější :D).

Pár čísel:

  • Délka – 14 cm
  • Průměr – 3,2 cm

Chybí mi tlačítko zapnutí/vypnutí, vibrátor se zapíná utažením krytu baterií. Pokud máte štěstí, podaří se vám najít v závitu tu polohu, při které se vibrátor vypne, s větší pravděpodobností ale povolíte závit moc a baterie vypadnou.

Zjistěte kolik stojí
ZJISTIT CENU

Fun Factory nabízí tohoto „pomocníka“ s údajnými 10 stupni vibrací, které se jednoduše ovládají pomocí tlačítek + a -. Na tuto nabídku jsem se „chytila“ i já, protože jsem očekávala velkou rozmanitost v intenzitě vibrací.

Ve skutečnosti dokážu rozlišit vibrace slabší a o něco (málo) silnější a rozhodně mi nestačí. Vibrátor je vyroben z lékařského silikonu, který je sice opravdu příjemný, ale ve srovnání s plastovými vibrátory sílu vibrací výrazně tlumí, a klitoris tak zrovna nejásá, k tomu by bylo potřeba zvýšit intenzitu tak na 20.

Stručně o recenzi

Erotická pomůcka: Fun Factory Smartvibe Meany
Recenzi napsala: Michaela C.
Testováno: od 15. prosince do .
Výsledek: Solidní zklamání především co se týče intenzity vibrací a nešikovnosti ovládání.
Užití hračky: Tvarově a materiálově je vibrátor Meany skvělý, ale vibrace jsou na můj vkus slabé a není pořádně cítit rozdíl mezi jednotlivými režimy.
Moje hodnocení: 2,8 z 5 (spíše nedoporučuji)

Pochválit rozhodně musím zajímavý tvar s dráždivými výstupky a přiměřeně zahnutou měkkou špičkou. Vaginální dráždění pak může být pěknou „předehrou“. Na pořádnou „hru“ je však vibrátor poněkud malý (k tomu nezbývá než dodat oblíbenou frázi sexshopů, že se vejde do každé kabelky, což já osobně ale nepovažuji za to pravé a nejvhodnější umístění).

Recenze sice může vyznívat kriticky, jsem si ale vědoma toho, že hodnocení síly vibrací je velmi subjektivní záležitost, proto vás rozhodně nechci odradit od koupě nového „kamaráda“.

Klady

Zápory

Velikost vibrátoru Baterie (ne akumulátor)
Tvarování pro větší stimulaci Minimální rozdíly ve stupních vibrací
Jemný silikon (tělo) Síla vibrací
Pevný ABS plast (rukojeť) Chybí tlačítko vypnutí/zapnutí
Tiché vibrace
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU Další inspirace
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: