Milování ve tmě

sex ve tmě Představte si místnost, ve které nic není vidět. Takže můžete zapomenout na oči a zbystřit své ostatní smysly. Víte že v té temné místnosti je s vámi vaše partnerka, ale netušíte kde.

Najednou se vás lehce dotkne, přestože ji nevidíte. A znovu, jenže vy jí to nemůžete oplatit. Najednou se k vám přivine a vy ji začnete líbat a mazlit se s ní. Jenže tentokrát to není jako obvykle. Je to mnohem intenzivnější.

Už chápete tu výhodu milování ve tmě? Nic nevidíte, tak si všechny fyzické vjemy dokážete více užít. Všechny doteky, polibky jsou mnohem intenzivnější, když je nečekáte a hlavně je nevidíte, pouze cítíte. Zkuste si právě milováním ve tmě okořenit svůj sexuální život.

Většiny ložnic jsou prozářeny sluncem a v noci i světlem z venku. Tak zkuste zakrýt okna a všechny zdroje světla, abyste měli v ložnici naprostou tmu. Většinou stačí zakrýt okna tmavým prostěradlem a můžete se hned oddávat hrátkám ve tmě. Tyto hrátky vás překvapí svoji intenzitou a samotným prožitkem.

TIP: Pokud nemůžete dosáhnout naprosté tmy v samotném pokoji, tak aspoň partnerovi zavažte oči šátkem, či hedvábnou šálou. On si tak bude moci vychutnat dotyky, které budou o to intenzivnější. Po této vzrušující hře, si však role vyměňte, abyste ani vy nepřišly zkrátka. S tmou je prostě zábava, tak na co čekáte?

Lelo Intima hedvábná šála přes oči Lelo Intima hedvábná šála na oči

Natálie

Natálie

Natálie je členem našeho týmu již několik let. Sice je tato dívka velice stydlivá, ale i přesto se ráda věnuje lechtivým tématům. Recenze pomůcek nejsou jejím oblíbencem, za to ráda zpracovává nová hesla do slovníčku. Čerpá inspiraci nejen u nás, ale i v zahraničí. Její nové články budou plné sexuálních poloh - těšte se na její „seriál“ erotických poloh s praktickými informacemi a někdy i vtipnými historkami.
Natálie
[supsystic-social-sharing id="1"]

2 komentářů

  1. Máte pravdu, záleží na typu osvětlení ložnice. U některých můžete jen snížit světlo, ale u jiných „zapuštěných“ v bytu to jde.

    Ale s tím šátkem to je výborný tip. Díky za něj !

  2. Upřímně řečeno, absolutní tmy v běžné ložnici asi dosáhnete obtížně. Tma ano, ale za chviličku se oba rozkoukáte. Jinak je ale pravda, že bez zrakového vjemu jsou ostatní prožitky intenzivnější. Pro vyzkoušení bych spíš doporučil – nejlépe pouze jednomu – zavázat oči. Vyhnete se tak nepříjemným srážkám, zato překvapivé dotyky mohou být dokonlejší. A nezapomeňte se pak vystřídat…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *