Představte si místnost, ve které nic není vidět. Takže můžete zapomenout na oči a zbystřit své ostatní smysly. Víte že v té temné místnosti je s vámi vaše partnerka, ale netušíte kde.

Užívání sexu v naprosté tmě – proč?

Najednou se vás lehce dotkne, přestože ji nevidíte. A znovu, jenže vy jí to nemůžete oplatit. Najednou se k vám přivine a vy ji začnete líbat a mazlit se s ní. Jenže tentokrát to není jako obvykle. Je to mnohem intenzivnější.

Už chápete tu výhodu milování ve tmě? Nic nevidíte, tak si všechny fyzické vjemy dokážete více užít. Všechny doteky, polibky jsou mnohem intenzivnější, když je nečekáte a hlavně je nevidíte, pouze cítíte. Zkuste si právě milováním ve tmě okořenit svůj sexuální život.

Bez zábran si více užijete sex

Výhodou tmy je to, že partneři ztrácí zábrany. Mnoho lidí má totiž blok ze světla. To se týká většinou žen, které mohou mít mindráky ze své postavy. Často se ženy i dívky při světle cítí nepříjemně, protože mají pocit, že muž vnímá všechny jejich nedostatky – malá prsa, nějaké to kilo navíc atd. Je nutné se tohoto bloku zbavit. V opačném případě si sex při světle neužijete nikdy. A přitom má své kouzlo.

Reklamy, časopisy, billboardy nám denně předvádějí, jak vypadá ideální ženské tělo. Jemné křivky, vosí pas, pevná prsa. A mužské tělo s vyrýsovanými svaly a širokými rameny.

To se pak těžko sebevědomě svléká před partnerem, kterého chcete oslnit. Věřte ale tomu, že jestliže se dva milují, dělají to, protože se vzájemně přitahují, připadají si krásní a sexy a pakliže vaše tělo odhalí denní světlo, nebude to na škodu.

Sex ve tmě je něčím, co se zmítá v atmosférické tajemnosti. Křivky těla, na které jemně doléhá světlo pouliční lampy a dotyky, které se stávají intenzivnější v případě, že podněty nemůžete vnímat vizuálně. Někdo možná snáze překročí své hranice, pakliže nebude muset čelit přímým pohledům a to za to stojí, že? Opojnost tmy by se dala přirovnat k sedativnímu účinku alkoholu, který nás stejně tak konejší a dodává nám sebedůvěry.

I méně tmy je sexy

A světlo? To je něco co naopak dráždivě odhaluje jakýkoliv pohled a vzrušené výrazy. Nemáte šanci se schovat a tak zůstanete napospas světlu, ať už je v celé své kráse, nebo jen tlumené. Nabízí vám vstupenku do světa sexu a to bez cenzury a reklam.

Velmi vzrušující je přítmí. Jak ho navodit? Můžete např. lampičkou, ale mnohem smyslnější bude použití svíčky. Celkově sex při svíčkách může být nejen romantický, ale má často velmi erotický náboj.

Jak dosáhnout větší tmy pro sexování?

Většiny ložnic jsou prozářeny sluncem a v noci i světlem z venku. Tak zkuste zakrýt okna a všechny zdroje světla, abyste měli v ložnici naprostou tmu. Většinou stačí zakrýt okna tmavým prostěradlem a můžete se hned oddávat hrátkám ve tmě. Tyto hrátky vás překvapí svoji intenzitou a samotným prožitkem.

TIP: Pokud nemůžete dosáhnout naprosté tmy v samotném pokoji, tak aspoň partnerovi zavažte oči šátkem, či hedvábnou šálou. On si tak bude moci vychutnat dotyky, které budou o to intenzivnější. Po této vzrušující hře, si však role vyměňte, abyste ani vy nepřišly zkrátka. S tmou je prostě zábava, tak na co čekáte?

Lelo Intima hedvábná šála přes oči Lelo Intima hedvábná šála na oči

Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 2 názory

Máte pravdu, záleží na typu osvětlení ložnice. U některých můžete jen snížit světlo, ale u jiných „zapuštěných“ v bytu to jde.

Ale s tím šátkem to je výborný tip. Díky za něj !

Upřímně řečeno, absolutní tmy v běžné ložnici asi dosáhnete obtížně. Tma ano, ale za chviličku se oba rozkoukáte. Jinak je ale pravda, že bez zrakového vjemu jsou ostatní prožitky intenzivnější. Pro vyzkoušení bych spíš doporučil – nejlépe pouze jednomu – zavázat oči. Vyhnete se tak nepříjemným srážkám, zato překvapivé dotyky mohou být dokonlejší. A nezapomeňte se pak vystřídat…

Spolupracujeme: