Ještě před pár lety by vás každý za sex na jednu noc (ONS = one night stand) odsoudil a bral to jako prohřešek proti slušnému chování, avšak v dnešní době jde o naprosto běžnou a každodenní záležitost.

Podle nejnovějších průzkumů se druhý den po sexu na jednu noc cítí 54 % žen velice dobře. U mužů to je až 80 %.

Sex na jednu noc – užijete si ho pořádně?

Prožili jste sex na jednu noc? Pro někoho to může být příjemné zpestření, kterému se podvolí jednou či párkrát za život. Jiní takový sex provozují často a cíleně ho vyhledávají. Jde většinou o zakončení večera někde ve společnosti.

Potkáte někoho zajímavého a začnete to mezi vámi jiskřit a vy máte pocit, že se s tím člověkem musíte vyspat.

V sexu na jednu noc je v nynější době nejaktivnější věková skupina ve věku 25 až 29 let. Cca 62 % zažilo sex na jednu noc. I pokud jde o lásku na jednu noc, tak u 50 % mužů a 60 % žen hrají roli alespoň nějaké city nebo vzájemná sympatie.

Avšak 22 % žen ztrácí druhý den o partnera zájem. 57 % žen odsuzuje své vrstevnici za to, že praktikují nezávazný sex většinou jen na jednu noc a považují je za „lehké“.

Avšak mužům tento styl života poměrně imponuje. Jen 22 % sdílí názor stejný jako ženy. A teď se podíváme na příběh jedné dívky, která nezávazný sex miluje a bere ho jako nedílnou součást svého života.

Sexujte nezávazně, jinak vás to bude bolet

Důležité je, aby oba věděli, že jde o sex na jednu noc a že se nejedná o začátek nového vztahu.

Hledáte-li něco víc než sex, není vhodné končit první večer s dotyčným či dotyčnou v posteli. I když na druhou stranu některé výzkumy ukazují, že i tento způsob „seznamování“ může vyjít a přerůst do trvalého vztahu. Jenže ne vždy sex na jednu noc končí vzájemnou spokojeností.

Často se stane, že se dotyčný po rušné noci probudí s kocovinou vedle člověka, kterého nezná s tím, že se dopustil něčeho, o co vůbec nestál.

Místo dobré pocitu z noci nabité vzrušením a sexem jsou pak výčitky svědomí a špatný pocit. Co s tím? Zapomenout. Chybami se člověk učí a nemá cenu si nic dlouho vyčítat. Důležité je samozřejmě při náhodném sexuálním styku použít kondom. V opačném případě vám tímto ránem s kocovinou může začít i peklo plné strachu, zda jste se nenakazili nějakou pohlavně přenosnou nemocí.

Sex jen na jednu noc, aneb příběh ze života

Je osm hodin ráno, probouzím se a otáčím hlavu na druhou stranu. A kdo to vedle mne neleží? Atraktivní muž, kterého jsem celý včerejší večer oslovovala jménem Tomáš. Předešlý večer mi na sebe Tomáš prozradil, že je sportovec, aktivně se věnuje hokeji a pravidelně chodí do posilovny.

O tom napovídá i jeho krásně vypracovaná svalnatá postava, kterou jsem měla možnost si detailně prohlédnout během celé dnešní noci.

Tomáš ještě spí, ale já už se pomalu probouzím a rozhlížím se kolem sebe. Po celé ložnici je rozházené naše oblečení a spodní prádlo. Avšak můj pohled sklouzne na noční stolek, kde vidím 4 použité a prázdné obaly od kondomů. Tomáš byl večer vskutku nedočkavý, o čemž napovídají moje černá krajková tanga, která skončila na nočním stolku na lampičce.

Vím, že za pár minut se Tomáš probudí, dáme si spolu snídani, ale už se nikdy neuvidíme, přece jen jde o nezávazný vztah na jednu noc a mně to takhle vyhovuje. Možná to zní sobecky, ale jsem takhle opravdu šťastná, nemusím se zaobírat zbytečnými hádkami a můžu si vše dělat jen podle sebe. Každému vyhovuje něco jiného, ale zkusit tento způsob života není jistě na škodu!

Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 4 názory

Ahoj hledám pro manžela ženu která by se sním občas pomilovala,nezávazný sex

Zdravíme, zde nejspíše nenajdete toho ideálního, jsme spíše vzdělávací / inspirační web, než vyloženě erotická seznamka – pro tu doporučujeme portály, které jsme recenzovali zde. Konkrétně sekci s erotickými seznamkami = typu Amatéři.

Vám bychom v první řadě doporučili Pravidla pravopisu – až si je přečtete, můžete si na stejném webu své nově nabyté vědomosti procvičit! :))

ahoj jmenuji se jirka mam 44 let a chci sex na jednu noc s holkou z opavska

Hezký den,

děkujeme za zprávu, ale nejsme sexuální seznamka – to zkuste spíše fórum Erotikfórum.cz a jeho erotickou podsekci On hledá ji.

Je to ruská ruleta. Adrenalin asi jako paraglaiding. Pravdou ale je, že když jeden potká druhého-druhou, který zapadne do představ snových, tak mnozí třeba v třeskutém mrazu na sněhu. Pojď se mnou pod košatý strom, kam vánek umřít letí… tam v té košaté spleti, povíš mi šeptem tvá přání mnohá…

Spolupracujeme: