Zkusili jste sex na jednu noc?

rozepnuté kalhoty V dnešní moderní době se k sexu přistupuje zcela otevřeně. A sex na jednu noc? Čím dál více lidí v něm neshledává nic špatného. Když to chtějí oba, tak proč ne.

Sex na jednu noc

Prožili jste sex na jednu noc? Pro někoho to může být příjemné zpestření, kterému se podvolí jednou či párkrát za život. Jiní takový sex provozují často a cíleně ho vyhledávají. Jde většinou o zakončení večera někde ve společnosti. Potkáte někoho zajímavého a začnete to mezi vámi jiskřit a vy máte pocit, že se s tím člověkem musíte vyspat.

Důležité je, aby oba věděli, že jde o sex na jednu noc a že se nejedná o začátek nového vztahu. Hledáte-li něco víc než sex, není vhodné končit první večer s dotyčným či dotyčnou v posteli. I když na druhou stranu některé výzkumy ukazují, že i tento způsob „seznamování“ může vyjít a přerůst do trvalého vztahu.

Jenže ne vždy sex na jednu noc končí vzájemnou spokojeností. Často se stane, že se dotyčný po rušné noci probudí s kocovinou vedle člověka, kterého nezná s tím, že se dopustil něčeho, o co vůbec nestál.

Místo dobré pocitu z noci nabité vzrušením a sexem jsou pak výčitky svědomí a špatný pocit. Co s tím? Zapomenout. Chybami se člověk učí a nemá cenu si nic dlouho vyčítat. Důležité je samozřejmě při náhodném sexuálním styku použít kondom. V opačném případě vám tímto ránem s kocovinou může začít i peklo plné strachu, zda jste se nenakazili nějakou pohlavně přenosnou nemocí.

Veronika

Veronika

Nespoutaná a zvídavá (stále) slečna, která si do redakce Lascivní.cz našla cestu přes své samovzdělávání v milostných hrátkách. Nebojí se ani kamarádek v posteli, takže se není čemu divit, že jsme ji uvítali s otevřenou náručí.
Veronika
[supsystic-social-sharing id="1"]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *