Spoutat a být spoután – krása bezmoci

pouta a šátek na oči Zkuste překročit vlastní stín a galantním úklonem přizvat k vašim milostným hrátkám pouta. Dnes večer si rozdělíte role. Kdo bude zlý policajt a kdo bude spoutaným pachatelem?

Je vaším snem být bezmocný a spoutaný?

Je jen na vás, jak odhadnete situaci a jak naladíte celkovou atmosféru večera. Můžete si připravit postel plnou hříchů s rudou ostnatou růží na polštáři a s pouty, které vyzývavě leží u rozkvetlého poupěte, jež má symbolizovat provokativní cudnost, nebo začít sklenkou růžového vína a za doprovodu něžného láskyplného líbaní se přesunout na postel, která ani pramálo z toho, co vás tuto noc čeká, neprozrazuje.

Spoutávání, ačkoliv to může znít vulgárně, není praktika, která by stejně tak dobře nemohla být ve své podstatě romantická. Stačí se nechovat ke spoutávanému, jako ke hnané zvěři, a pakliže veškeré dotyky budou něžné, pak celkový sex nebude nutně působit, jako semeniště hříchů.

Proč nás tak moc láká bondage a bezmoc?

Každý si pod tímto pojmem představuje něco jiného. Většinou to bývá jen hra o dominanci a znehybnění toho druhého. Vždy jeden je ten nahoře a ovládá toho druhého, který je prakticky bezmocný a nemůže se bránit, protože je svázaný.

Pro některé lidi je vzrušující být tím dominantním.

Někteří jsou rádi ovládaní. Každý to má jinak a někteří dokonce rádi střídají tyto „role“ podle nálady či chuti. Přeci jenom je to pořád hra o důvěře v toho druhého. Takže nikdy nezkoušejte bondage s neznámým člověkem. Také je důležité si vždy předem s partnerem rozhodnout hranice, za které se nemůžete a zvolte si případné gesto, kterým vše zastavíte.

I bez zraku si může sexuální hrátky užít

Chcete-li skutečně překvapit, není od věci začít hedvábným šátkem přes oči. V tomto momentě se člověk zbavený základního smyslu, kterým obvykle přebíráme nejvíce vnějších podnětů, stane až explozivně citlivý na veškeré vaše dotyky.

Jakmile je jeden smysl omezen, ostatní se zbystří a proto to všechno, co děláte i obvykle bude až kosmicky intenzivní.

V momentě, kdy máte toto rozpálené tělo jen a pouze ve své moci, pouta již budou jen třešničkou na dortu, posledním pilířem, který musí být naplněn k naprostému odevzdání se.

Michaela
Michaela
Míša se u nás věnuje především recenzím hraček a máme pro vás její osobní zpověď: „Miluju pohled na ženské křivky, žhavé dotyky, chuť a vůni ženského těla.... Miluju, když slyším slastné vzdechy. A to jak se samotnou ženou, tak při trojce s hračkami.“
Michaela
[supsystic-social-sharing id="1"]

2 komentářů

  1. zaujima ma aj elektro sex nedavno som stiahla take video zena zenu poviazala a roznymi pomockami ju trestala nie je to nebezpecne?priatel si kupil el kruzky a stale vymysla dalsie a dalsie mam strach ze sa zrani

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *