Spoutat a být spoután – krása bezmoci

pouta a šátek na oči Zkuste překročit vlastní stín a galantním úklonem přizvat k vašim milostným hrátkám pouta. Dnes večer si rozdělíte role. Kdo bude zlý policajt a kdo bude spoutaným pachatelem?

Je jen na vás, jak odhadnete situaci a jak naladíte celkovou atmosféru večera. Můžete si připravit postel plnou hříchů s rudou ostnatou růží na polštáři a s pouty, které vyzývavě leží u rozkvetlého poupěte, jež má symbolizovat provokativní cudnost, nebo začít sklenkou růžového vína a za doprovodu něžného láskyplného líbaní se přesunout na postel, která ani pramálo z toho, co vás tuto noc čeká, neprozrazuje.

Spoutávání, ačkoliv to může znít vulgárně, není praktika, která by stejně tak dobře nemohla být ve své podstatě romantická. Stačí se nechovat ke spoutávanému, jako ke hnané zvěři, a pakliže veškeré dotyky budou něžné, pak celkový sex nebude nutně působit, jako semeniště hříchů.

Chcete-li skutečně překvapit, není od věci začít hedvábným šátkem přes oči. V tomto momentě se člověk zbavený základního smyslu, kterým obvykle přebíráme nejvíce vnějších podnětů, stane až explozivně citlivý na veškeré vaše dotyky. Jakmile je jeden smysl omezen, ostatní se zbystří a proto to všechno, co děláte i obvykle bude až kosmicky intenzivní. V momentě, kdy máte toto rozpálené tělo jen a pouze ve své moci, pouta již budou jen třešničkou na dortu, posledním pilířem, který musí být naplněn k naprostému odevzdání se.

Michaela

Michaela

Míša se u nás věnuje především recenzím hraček a máme pro vás její osobní zpověď: „Miluju pohled na ženské křivky, žhavé dotyky, chuť a vůni ženského těla.... Miluju, když slyším slastné vzdechy. A to jak se samotnou ženou, tak při trojce s hračkami.“
Michaela
[supsystic-social-sharing id="1"]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *