Smother box (v překladu také „perorální box“ nebo „toaletní box“) je termín označující nástavec, který se využívá v BDSM praktikách.

Smother box je speciální stolička ve tvaru kostky. Smother box má dva základní otvory. V horní části pro dominantního partnera, který na něj usedne a druhý pro tvář submisivního partnera, který umožňuje orálně-genitální nebo orálně-anální stimulaci.

Smother box může být samostatný ve formě kostky nebo připevněn ke stolům nebo jiným stabilním objektům, může obsahovat také závěs nebo různé zámky, které ještě více zdůrazní postavení submisivního partnera.

Smotherbox může mít rovněž podobu určitého trůnu, který je navržen tak, aby zdůraznil nadřazené postavení dominantního partnera oproti submisivnímu.

Ponížení podřízeního partnera = zajištěno

Přístroj je nejčastěji využíván pro osobu, obvykle ženu, aby seděla jako aktivní partner (jako TOP) na tváři pasivního partnera, tzv. bottoma, aby hravě demonstrovala svou nadřazenost v erotické roli.

To může, ale nemusí zahrnovat sexuální aktivity, jako je lízáníneboanilingus,účastníkem, který přebírá funkci suba.

Smotherboxes jsou také běžnými nástroji v kontextu exkrementofilních praktik. Smotherboxes jsou také používány pro zvláštní sexuální praktiky, jako jsou facesitting nebo erotické omezování dýchání. Dokonce i když nejsou normálně vzduchotěsné, jediný dýchací otvor je uprostřed sedadla.

Sedící osoba tedy může ovlivnit přívod vzduchu posunutím svého těla.

Kuřácká krabice pro náročné hrátky

Kuřácká krabice má obvykle dva otvory.Jeden je umístěn ve svislé poloze na straně přístroje a dovoluje člověku vložit hlavu a část krku. Druhý otvor je umístěn na horní části zařízení a umožňuje přímý přístup ke spodnímu povrchu, zatímco je v hlavě konstrukci.

Vnitřní část konstrukce je často opatřena polstrováním, které zabraňuje pohybu hlavy. Polstrování může i nadále tlumit hluk (křik, stížnosti, žadonění od submisiva) a tím do scénáře zahrnout prvky senzorické deprivace.

Poskytuje sedící osobě stabilní sedadlo a současně zmírňuje tlak na krční páteř submisiva. Na jedné straně to dovoluje delší herní scény, na druhou stranu smotherboxes odmítají někteří sadomasochisti kvůli údajnému pohodlí pasivního partnera.

Funkční doplněk bytu – pro dominy

Většina Smotherboxes je individuálně vyráběný funkční nábytek. Při výrobě se často používají drahé dřevo a kůže.

Spolupracujeme: