Aby se domácí sex nestal stereotypem, je třeba čas od času využít i nějaké ty hračky. Milovat se však dá i na posilovacích strojích, respektive na hrazdě, kterou váš partner obvykle používá pro posílení svých atletických paží. Že netušíte, jak a gymnastika vám na střední příliš nešla? Uklidním vás, hadí ženou pro tento sex být nemusíte, i když…

Hrazda na cvičení jako sexuální pomůcka?

Jak tedy na to? V prvé řadě se pojistěte, že mužský element domácnosti skutečně ovládá montážní práci, protože hrazda by měla být řádně upevněna ke zdi nebo ke stropu. No a teď už svlíkat!

Pánové, partnerku si otočte k sobě zády a nechte jí se za hrazdu rukama pevně zachytit, prohnout záda a vyšpulit na vás zadeček.

Tím se nabízí perfektní poloha pro to nejhlubší proniknutí penisu. No a teď už stačí se zadečku jenom zmocnit…

Jaké polohy se dají zkusit?

Jedna poloha nestačí, ovšem jedna hrazda vynahradí některé sexuální hračky a několik sexuálních poloh. Co třeba takový sex ve vzduchu? Pravda, doma letadlovou kabinu asi nemáte, ale vzduchoprázdno pod sebou vaše partnerka cítit může. Řeč je o sice fyzicky náročnější poloze, ale o zaslouženém orgasmu.

Zkrátka, postavte se naproti sobě, partnerka se rukama zachytí hrazdy a nohama vašeho pasu. No a teď už je to jen na ní, jak na vás bude svými boky kroužit a vy jí dráždit svými prsty… Jste-li fyzicky zdatní, zavěste se spolu s partnerkou, ovšem budete mít co dělat…

BDSM s hrazdou a subinkou

Tohle ale není vše, máte-li ve svém sexuálním životě rádi trochu perverznosti, dominanci nebo snad „hrané znásilnění“, využijte hrazdu jako pevný bod pro zachycení rukou v poutech.

Partnerce nebo partnerovi pak uvažte šátek na oči, tělo pomažte čokoládou nebo šlehačkou, a pak už jí/jej jen nechte rozkoší se trápit při olizování dané suroviny z těla.

Není větší vzrušení než maximální rozdráždění těla pod mocí cizích rukou… A když sebou bude vaše oběť cukat, plácněte ji přes zadek, ať ví, kdo je tady pánem!

Kdo je na „léčbu šokem“ či se vyžívá v bolesti, může na sebe nechat kapat i horký vosk (k dostání v sex shopech jsou dnes i speciální BDSM svíčky), nebo po sobě nechat cestovat prsty s ledovou kostkou (a dokonale si tak rozdráždit bradavky).

Můžete si užít i vanilkový sex

Jemnější povahy si ale vystačí s pírky (klín však bude v mukách rozkoše) a ty nejtvrdší zase s bičíky, popřípadě i rákoskami. Proti gustu…

Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: