Mám problémy s rozměry jeho penisu – jak se více uvolnit?

problémy s velikostí penisu Vždy když zazní tato slova mezi děvčaty, tak v drtivé většině napadne ostatní, že slečně nevyhovuje malá „chlouba“ jejího přítele/milence. Jenže někdy se stává, že slečna má problémy spíše s jeho „velikostí“ z druhé strany měřítka.

Jak moc velký penis je už velký?

Velikost je vždy dost relativní, protože každá žena má svá jiná měřítka – spoustu žen by chtěla mít v posteli černocha (však rostoucí zájem o pornografii s obdařenými černochy je toho důkazem i v dnešní moderní době).

Ale v reálu to mnohdy nemusí být tak zářné, protože čím delší a silnější penis, tím může mít větší problémy s prokrvením a tedy pevností a výdrží = a to prostě v posteli nepotřebujete. A hlavně i mnozí Češi (patří mezi majitele největších penisů v Evropě) mají v kalhotách dělo, které zastíní některé černochy.

Jak to vypadá s průměrem velikosti penisu (jen výběr pár zemí)

:

  • Republika Kongo – 7,1 palce (18,03 cm)
  • Kolumbie – 6,7 palce (17,02 cm)
  • Česko – 6,3 palce (15,89 cm)
  • Rusko – 5,2 palce (13,21 cm)
  • Jižní Korea – 3,8 palce (9,65 cm)

Samozřejmě můžete namítnout, že dívčí vagína je velmi elastická a že pojme prakticky jakýkoliv přírodní „rozměr“. Že to záleží jen na uvolněnosti svalů a šikovnosti partnera, aby uvolnil partnerku a řádně ji rozdováděl.

Jenže některé slečny mají takový strach z větších rozměrů penisu, že sebelepší mazlení, dovádění, či dráždění je nedokáže zbavit strachu.

Strachu z bolesti, která vzniká při průniku „velkého“ nástroje. Některé slečny mají díky zkušenostem od minulých partnerů takřka psychický blok, a když se setkají s mužem s „větší“ chloubou než je obvyklé, tak utíkají. Překonat tento blok je poměrně obtížné, protože tyto slečny mají zakořeněno v sobě, že pro ně nejsou větší rozměry. Je tedy důležité v těchto případech postupovat velmi pomalu a něžně.

Bez nucení a nátlaku půjde lépe do hloubky

Rozhodně tyto slečny nesmíte do sexu nutit, protože tím byste jen vše zhoršili. Musíte jí dát čas, aby vám věřila, že to nebude bolet, když jí pořádně uvolníte. Nemyslím tím, aby bezhlavě věřila tomu, co jí napovídáte, ale tomu, že ji dokážete dostatečně uvolnit, aby jí byl sex příjemný.

Veškerou iniciativu (především ze začátku) je vhodné nechat na slečně, protože ta se sama rozhodne co chce.

TIP: Pokud se s takovou slečnou časem dostanete do pelíšku, tak je vhodné nechat slečnu samotnou „řídit“ styk podle jejího gusta, protože jedině ona sama ví, jak si vás „zavést“, aby ji to nebolelo.

Natálie
Natálie
Natálie je členem našeho týmu již několik let. Sice je tato dívka velice stydlivá, ale i přesto se ráda věnuje lechtivým tématům. Recenze pomůcek nejsou jejím oblíbencem, za to ráda zpracovává nová hesla do slovníčku. Čerpá inspiraci nejen u nás, ale i v zahraničí. Její nové články budou plné sexuálních poloh - těšte se na její „seriál“ erotických poloh s praktickými informacemi a někdy i vtipnými historkami.
Natálie
[supsystic-social-sharing id="1"]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *