Značku Lelo asi nemusím představovat. Do povědomí svých zíkazníků se zapsala luxusním zbožím, které balí do velice elegantních obalů. A Elise 2 jim rozhodně ostudu nedělá!

Lelo Elise 2 je vyroben z kvalitního ABS plastu, který je pokryt lékařským silikonem. Kvalita je na něm vidět už na první pohled – krásně zahlazené hrany, dokonale do sebe zapadající jednotlivé části,… Prostě dokonalý vibrátor. Ovšem až po prvním doteku si ho opravdu zamilujete.

Každý chce být hýčkaný luxusem… i od vibrátoru

Povrch je hedvábně hladký a doslova vás nutí dotýkat se ho holou kůží. Je to jako droga. Hladíte ho a mazlíte se s ním. Jenom je škoda, že při používání tu hladkost necítíte – to bych ho ze sebe nikdy nevytáhla :).

Robertek je poměrně velký a zahnutý – tento tvar je ideální pro stimulaci G bodu. Především kvůli velikosti bych tento model doporučila spíše zkušenějším dívkám. Ty méně zkušené jeho velikost poměrně dost potrápila (hlavně ze začátku).

Technologie vpřed…

V celém těle šidítka se schovávají 2 motory – jeden ve špičce, druhý ve středu. Motory můžou vrnět v plynulých vibracích nebo v pulzech, které se v každém motoru mění v jiném rytmu. Dva motory také zajišťují silnější vibrace. Silnější vibrace ovšem neznamenají větší hlučnost, naopak. Elise 2 je velice tichý, což považuji za jeho největší přednost :D.

Ještě pár technických informací:

  • dostupné barvy: černá, fialová a růžová,
  • délka: 22 cm
  • tloušťka: 3,6 – 4,2 cm
  • váha: 210 gramů

Elise druhé generace má naprosto standardní ovládání, které je podsvícené. Čtyřmi tlačítky v kulatém ovladači je možné nastavit mód a intenzitu vibrací. Celkem máte na výběr 8 módů a 10 stupňů intenzity – takže nakonec si budete vybírat z 80 kombinací.

Výběr je dobrý, ale upřímně, nic by se nemělo přehánět. Na můj vkus je těch kombinací až moc. Já mám stejně oblíbený jenom jeden program a k tomu tak tři, čtyři různé intenzity… a jenom to používám :).

Variant je mnoho – kterou si vybrat?

Jedinou výhodou tohoto množství kombinací je to, že si vybere opravdu každá. Na výběr jsou slabé i velmi silné vibrace, takže každá si tam najde tu svoji oblíbenou, to mi věřte :).

Zjistěte kolik stojí luxusního švédského vibrátoru
ZJISTIT CENU

Vibrátor skvěle padne do ruky a dobře se i ovládá. Velice příjemná je i váha – není moc těžký ani lehký. Je výborně vyvážený. Jinými slovy opravdu propracovaný a na hrátky jako dělaný :).

Podle výrobce je vibrátor 100 % voděodolný, takže si ho můžete brát do sprchy i do vany. Ale upřímně, já bych to nedělala. Nemám dobrý pocit z otvoru pro nabíječku – pořád se bojím, že by se tam dostala voda a vibrátor bych si zničila.

A když jsme už u toho nabíjení, v balení je akumulátor, kterým si vibrátor ze sítě dobijete. Takové kompletní nabíjení trvá asi 2 hodinky, pak si s Elise 2 můžete hrát až 4 hodinky, což je slušná doba.

Součástí balení je samozřejmě vibrátor, nabíječka, saténový sáček (který samozřejmě oceňuji, portože se v něm vibrátor skvěle uchovává a nepráší se na něj), jednorázový lubrikační gel (na vodní bázi – nikdy na silikonovou hračku nepoužívejte lubrikant na silikonové bázi), návod a krásná elegantní krabička.

Vibrátor Lelo Elise 2 je opravdu povedený produkt, který je promyšlený do posledního detailu. Dobře se ovládá, padne do ruky a intenzivně vrní (a o to nám přece jde). Ovšem je to luxusní produkt a podle toho také stojí. I kvůli jeho ceně bych ho doporučila spíše zkušenějším dívkám a ženám, které se znají a vědí, co mají rády.

Klady

Zápory

Sametový lékařský silikon Vyšší cena
Dva vibrační motory 80 vrnících kombinací (což bude pro hodně lidí spíše výhoda)
Jednoduché ovládání jednou rukou
Silné vibrace po celé délce
Textilní obal v balení
Vlastní nabíječka
Luxusní papírový obal
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: