Značku Lelo asi nemusím představovat. Do povědomí svých zíkazníků se zapsala luxusním zbožím, které balí do velice elegantních obalů. A Elise 2 jim rozhodně ostudu nedělá!

Lelo Elise 2 je vyroben z kvalitního ABS plastu, který je pokryt lékařským silikonem. Kvalita je na něm vidět už na první pohled – krásně zahlazené hrany, dokonale do sebe zapadající jednotlivé části,… Prostě dokonalý vibrátor. Ovšem až po prvním doteku si ho opravdu zamilujete.

Každý chce být hýčkaný luxusem… i od vibrátoru

Povrch je hedvábně hladký a doslova vás nutí dotýkat se ho holou kůží. Je to jako droga. Hladíte ho a mazlíte se s ním. Jenom je škoda, že při používání tu hladkost necítíte – to bych ho ze sebe nikdy nevytáhla :).

Robertek je poměrně velký a zahnutý – tento tvar je ideální pro stimulaci G bodu. Především kvůli velikosti bych tento model doporučila spíše zkušenějším dívkám. Ty méně zkušené jeho velikost poměrně dost potrápila (hlavně ze začátku).

Technologie vpřed…

V celém těle šidítka se schovávají 2 motory – jeden ve špičce, druhý ve středu. Motory můžou vrnět v plynulých vibracích nebo v pulzech, které se v každém motoru mění v jiném rytmu. Dva motory také zajišťují silnější vibrace. Silnější vibrace ovšem neznamenají větší hlučnost, naopak. Elise 2 je velice tichý, což považuji za jeho největší přednost :D.

Ještě pár technických informací:

 • dostupné barvy: černá, fialová a růžová,
 • délka: 22 cm
 • tloušťka: 3,6 – 4,2 cm
 • váha: 210 gramů

Elise druhé generace má naprosto standardní ovládání, které je podsvícené. Čtyřmi tlačítky v kulatém ovladači je možné nastavit mód a intenzitu vibrací. Celkem máte na výběr 8 módů a 10 stupňů intenzity – takže nakonec si budete vybírat z 80 kombinací.

Výběr je dobrý, ale upřímně, nic by se nemělo přehánět. Na můj vkus je těch kombinací až moc. Já mám stejně oblíbený jenom jeden program a k tomu tak tři, čtyři různé intenzity… a jenom to používám :).

Variant je mnoho – kterou si vybrat?

Jedinou výhodou tohoto množství kombinací je to, že si vybere opravdu každá. Na výběr jsou slabé i velmi silné vibrace, takže každá si tam najde tu svoji oblíbenou, to mi věřte :).

Vibrátor skvěle padne do ruky a dobře se i ovládá. Velice příjemná je i váha – není moc těžký ani lehký. Je výborně vyvážený. Jinými slovy opravdu propracovaný a na hrátky jako dělaný :).

Podle výrobce je vibrátor 100 % voděodolný, takže si ho můžete brát do sprchy i do vany. Ale upřímně, já bych to nedělala. Nemám dobrý pocit z otvoru pro nabíječku – pořád se bojím, že by se tam dostala voda a vibrátor bych si zničila.

A když jsme už u toho nabíjení, v balení je akumulátor, kterým si vibrátor ze sítě dobijete. Takové kompletní nabíjení trvá asi 2 hodinky, pak si s Elise 2 můžete hrát až 4 hodinky, což je slušná doba.

Součástí balení je samozřejmě vibrátor, nabíječka, saténový sáček (který samozřejmě oceňuji, portože se v něm vibrátor skvěle uchovává a nepráší se na něj), jednorázový lubrikační gel (na vodní bázi – nikdy na silikonovou hračku nepoužívejte lubrikant na silikonové bázi), návod a krásná elegantní krabička.

Vibrátor Lelo Elise 2 je opravdu povedený produkt, který je promyšlený do posledního detailu. Dobře se ovládá, padne do ruky a intenzivně vrní (a o to nám přece jde). Ovšem je to luxusní produkt a podle toho také stojí. I kvůli jeho ceně bych ho doporučila spíše zkušenějším dívkám a ženám, které se znají a vědí, co mají rády.

Klady

 •  

  Sametový lékařský silikon

 •  

  Dva vibrační motory

 •  

  Jednoduché ovládání jednou rukou

 •  

  Silné vibrace po celé délce

 •  

  Textilní obal v balení

 •  

  Vlastní nabíječka

 •  

  Luxusní papírový obal

Zápory

 •  

  Vyšší cena

 •  

  80 vrnících kombinací (což bude pro hodně lidí spíše výhoda)

Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:

DO OBCHODU