Na testování jsme dostali sympatický kolík Vito z čistého silikonu. Použití kolíku vám nemusím jistě říkat – zadeček se má na co těšit. Hračka má sice v nejširším místě 3 cm, ale přesto bych ho doporučil začínajícím. Má totiž sametový povrch a lehké stoupání průměru, takže stačí trocha trpělivosti a dostane ho do sebe i začátečník s análním sexem.

Video z rozbalování análního kolíku:

Anální kolík tmavě modrou barvu a zajímavý kapkovitý tvar. Kolík vypadá jako něco organického, co vzešlo z přírody (když opomineme barvu). Nemá klasickou patku bránící úplnému zasunutí kolíku do zadečku – stopku má ale dostatečně dlouhou a hlavně s výstupkem, za které se honítko drží.

Pár čísel:

  • Celková délka 12,5 cm
  • Délka stopky 6,4 cm
  • Průměr bulky 3 cm
  • Průměr zakončení stopky 1 cm
Zjistěte kolik stojí anální dildo Vito
ZJISTIT CENU

Stopka sice splňuje svůj účel – umožňuje vytáhnutí kolíku ze zadečku, ale ze začátku na ni budete trochu nadávat. Je sice ze silikonu, který je poměrně tuhý, ale při zavádění se ohýbá – ještě více je její ovládání ztížené při pořádné lubrikaci (bez které by zavádění kolíku bylo utrpením). Při zavádění se zaměřujte spíše na samotnou bulku kolíku než na jeho stopku.

Použitým materiálem je čistý lékařský silikon. To má sice své klady (hypoalergennost, jednoduché čištění, samotový povrch), ale i zápory (nutnost používat jedině lubrikační gely na vodní bázi).

Líbí se mi, že Feelztoys se snaží dělat netradiční (designové) hračky, které nikoho neurazí a jsou spíše ozdobou domácí skrýše s erotickými hračkami.

Klady

Zápory

Lékařský silikon Horší zavádění
Netradiční tvar Malá patka proti zaklouznutí
Příjemnost materiálu
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: