Z této hračky jsem měl normální strach… Na obrázku to tak nevypadá, ale kolík je v rozevřeném stavu děsivě velký. A když si představíte, že tenhle kousek se do vás musí nejprve dostat a pak se uvnitř vás rozevře, vzpomeňte si možná na mučící praktiky ve starém Španělsku…

Balení a zpracování

Balení od značky Black Velvets je decentní, neboli nenadchne, ale ani neurazí. Je to malá papírová krabička a v ní plastový sáček s kolíkem (dle výrobce označovaném jako „anchor“ neboli kotva = je to tedy kotevní anální kolík?). Ten je ze silikonu, takže opět příjemný na omak, hladký a sametově hebký. Obal na hračku chybí (ale dá se to čekat u této cenové relace).

Kolík má na délku 9 cm. Na šířku má v rozevřeném stavu 8 cm, což je pro mě šílené. Naštěstí tenhle průměr do sebe nemusíte dostat, v tom je kouzlo této hračky. V aplikačním stavu má v nejširším bodu 4 cm (to ale taky není pro mnohé málo).

Je ukončený pořádnou zarážkou/patkou, což je dobře, protože jeho vytažení chce sílu a trpělivost. A díky této patce se zamezí nebezpečnému zaklouznutí – u všech análních hraček primárně řešte právě velikost této bezpečnostní patky.

VIDEO rozbalení v redakci:

Použití v akci – poprvé

Nejprve jsem chtěl kolík použít sám, ale selhal jsem už při jeho aplikaci. Kolík klade docela odpor a když máte ruce i anál od lubrikačního gelu, klouže a to dost. Nepodařilo se mi ho do mě dostat. Snad kdybyste dali gel jen na špičku a šikovně kroužili, … a měli dostatek trpělivosti. Nebo jiné varianty roztahovacího kolíku má místo patky třeba přísavku a ta je taky dost nápomocná při zavádění.

Druhý pokus s partnerkou

S druhým pokusem už pomohla partnerka. Rozhodně je nutná příprava alespoň prsty, šířka 4 cm není nic pro začátečníky. Nakonec ho do mě dostala, ale legrace to rozhodně nebyla. Když se kolík ve vás rozevře, je to hodně zvláštní pocit. Není tak silný, jako nafukovacích kolíků, ale ta šířka roztažení hned po zasunutí je dost cítit.

Zjistěte kolik stojí Roztahovací anální kolík
ZJISTIT CENU

Když už je ve vás, můžete si už jeho pouhé zavedení opepřit třeba vibracemi od masážní hlavice, vibrátoru, … nebo stačí jen tlakem ho lehce zasouvat více dovnitř a nechat uvolnit, dovnitř a uvolnit. Z toho vždycky jdu do kolen. Natož když těmi vibracemi právě tlačíte dovnitř a ven…

Vytažení kolík chtělo taky párovou akci, partnerka musela táhnout a já tlačit. Roztažení je poměrně silné díky tuhosti daného silikonu – ale zato opravdu drží a nemusíte se bát, že by jakkkoliv sám vyklouznul. To u těchto roztahovacích kolíků asi nikdy nenastane.

Suma sumárum

Pokud máte rádi anální hrátky, je to hračka, která je pro vás, nabídne totiž další specifické dráždění. Určitě ale předem varuji, že zavádění chce nějaké zkušenosti a schopnost se uvolnit (byť si to můžete ulehčit třeba pomalou masturbací).

Je to každopádně fajn doplněk pro přípravu třeba před fistingem nebo strap-on akcí – neboli těmi největšími análními praktikami, které vůbec jsou. Případně díky „nevyklouzovatelnosti“ je to ideální anální kolík/dildo pro nošení ven.

Klady

Zápory

Hladký povrch Tuhost kolíku
Dostatečně velká zarážka Náročnost zavádění
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 2 názory

Já už ho nosím i ven, abych měl rozkoš i venku. Zavádění jde lehce

Zdravím,

děkujeme za Vaši zkušenost 🙂

Moc pěkně – není to nejmenší kousek a i to zavádění chce už cvik. Gratulujeme! 🙂

Já už ho teď nosím i ven, když jdu na vycházku, abych měl pořád nějakou tu rozkoš.

Dobře Jane! Evidentně už máte něco natrénováno. 🙂

Spolupracujeme: