Anální hračky patří k mým nejoblíbenějším a proto, když se nějaká vyskytne na recenzi vždy po ní skočím. Po tom, co jsem viděla anální dildo Basic X Duo, byla jsem nadšená. Je to trochu jako splnění erotického snu.

Dildo vyrobené z lékařského silikonu je černé a velice ohebné. Délka činí 14,5 cm a šířka se pohybuje od 1 do 2,5 cm. Jedná se o jednoduchou hračku bez vibrací.

Bez bolesti to nejde

Uchycení spočívá v tom, že dildo se umístí pod partnerův penis a proto může dojít k dvojitému průniku. Uchycení zabezpečují dvě oka. Menším se převleče penis a větším varlata. Poutko přes penis by mělo také sloužit jako erekční kroužek.

VIDEO z redakčního rozbalování

V klidovém režimu má kroužek na penis průměr 2,5 cm a kroužek na varlata 4 cm. Podle výrobce je možné menší kroužek natáhnout na 6,5 cm a větší na 12 cm. Tohle tvrzení nepopírám, ale když toho chci dokázat, musím použít všechnu svou sílu.

Zjistěte kolik stojí Dvojité dildo Basic X
ZJISTIT CENU

Byl to pro mě veliký stres pokusit se dostat hračku na místo a nezmrzačit svého manžela. Učinili jsme několik pokusů o nasazení hračky na správné místo, ale menší kroužek bylo příliš bolestivé nasadit. Doporučuji nasadit dildo před ztopořením. Když se nám to po několika pokusech podařilo, hračka nedržela pevně a celá se viklala.

Pokus se nezdařil

Celkově šlo o velice nepříjemnou a hlavně bolestivou zkušenost, proto jsem se ke zkoušení ani pořádně nedostali. Taky není příjemné pro muže samotné přirážení touto hračkou, kdy spodní část hračky tlačí na citlivou část pod penisem. Také bych doporučila před použitím oholit chloupky. Podle mého názoru je hračka použitelná jenom pro muže s průměrem penisu stejným jako je očko, nebo pro masochisticky založené muže.

Klady

Zápory

Zábavný doplněk na párty - jednorožec (podle manžela) Malé očko na penis
Bolestivost
Potřeba hodně trpělivosti
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: