Dnes se podíváme na další hračku z mého análního arsenálu, a sice silikonové anální kuličky. Vybral jsem si pro své pokusy trochu větší, ať to mám trochu s výzvou. Jak to dopadlo? Na to se teď podíváme.

Jak na mě působí

Anální korále Lust XL jsou vyrobeny ze silikonu. Na poutku jsou zavěšeny celkem 3 koule, každá o průměru 4 cm, celková délka je necelých 20 cm.

Samotné kuličky jsou tvrdé a nepoddajné, avšak poutka, kterými jsou kuličky spojeny, jsou měkké a ohebné, stejně tak jako očko na konci, což může být nevýhoda, k tomu se však dostaneme později.

Video z rozbalování:

>

K čemu jsou anální korále?

Jak se vlastně takové anální kuličky a řetězy používají? Je to celkem jednoduché. Samotné kuličky uvnitř těla nic nedělají, jejich kouzlo spočívá v dráždění svěračů během vyndávání a zandávání. Nejlepší efekt mají, když jejich vytahování načasujete na přicházející orgasmus.

Zjistěte kolik stojí Anální korále Lust
ZJISTIT CENU

A jak dopadly ty moje?

No a jak fungují ty, které jsem zkoušel já? No pro začátek musím říct, že průměr kuliček není úplně nejvhodnější pro začátečníky.

Nezkušení z nich moc radosti mít nebudou, kvůli nepříjemným pocitům při zavádění a vyndávání. Pokud však máte rádi výzvy, tak si s nimi užijete spoustu zábavy.

Jen si dávejte pozor na to, že ve chvíli, kdy budete mít trochu roztaženější svěrač a budete si chtít kuličky chvíli nechat v sobě, tak se vám může stát, že vám celé zmizí uvnitř těla, tak, jako se to stalo mě při prvním použití, a tu paniku vám nepřeju.

Klady

Zápory

Příjemná cena Nevhodné pro začátečníky
Kvalitní materiál Nedomyšlený úchyt – může zapadnout dovnitř
Ideální velikost pro zkušené
Jednoduché čištění
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: