Španělské mušky nemají nic společného s mouchami. Jedná se o velmi účinné afrodisiakum. Z čeho se skládá, pro koho je vhodné a jak vlastně vznikl onen zvláštně znějící název?

Redakční společná recenze – více pohledů, více těl…

I proto vznikla tato redakční recenze – v rámci naší Lascivní redakce jsme si řekli, že chceme přijít na kloub (či chuť?) různým pomocníkům v rámci afrodiziak či podpory libida. A první na ráně byly „profláklé“ mušky ze španělských břehů…

V redakci jsme si jich objednali nespočet – bude i porovnávací velká souhrnná recenze – a v jednotlivých testerech si je rozdělili.

I tato recenze – která je konkrétně na HOT Extreme mušky vyloženě pro ženy – se bude postupně rozšiřovat o další zkušenosti dalších testerek, které si je také vzaly domů…

Ať už ke svým partnerům, partnerkám, nebo jen čistě pro sebe (každá byla zvědavá jak puk).

Co jsou vlastně španělské mušky

Začneme základy – španělské mušky jsou dle hromady zdrojů účinným afrodisiakem. Lidstvo je zná už odpradávna. Používaly se ve starověkém Řecku, znal je i středověk. Ostatně známým vyznavačem tohoto prostředku byl i slavný markýz de Sade, který se do dějin sexu zapsal skutečně výrazně.

Zdokumentována je například událost, která se odehrála v létě roku 1772 v Marseille. Markýz tu se svým sluhou pořádal orgie za doprovodu dokonce pětice žen. A účastno bylo pochopitelně i ono mocné afrodisiakum. Jeho použití se však markýzi vymklo z rukou a došlo ke zdravotním problémům dvou účastníků celé akce.

Markýz de Sade měl potom značné potíže celou nepříjemnost vysvětlit a na jeho hlavu dokonce padlo obvinění z úmyslného otrávení.

VIDEO z redakčního rozbalování

V čem tkví vlastně síla španělských mušek?

Původně se jednalo o výtažky brouka z čeledi majkovitých. Ten se nazývá puchýřník lékařský a jinak je znám též pod názvem španělská muška. Jedná se o druh, který se běžně vyskytuje především v jižní Evropě a africkém Středomoří.

Hlavní účinnou látkou získanou z tohoto živočicha je kantharidin. Ten je sice účinným afrodisiakem, ale na druhou stranu i neméně spolehlivým jedem, jehož nadměrná dávka může vést dokonce ke smrti konzumenta. Proto soudobá medicína přikročila k celé řadě inovovaných a hlavně bezpečnějších preparátů, jež mužům doporučuje za účelem zlepšení erekce a posílení libida.

Španělské mušky v moderním pojetí jsou zcela bezpečné

Toxický efekt kantharidinu je již velmi dobře znám, proto není jeho přímé použití dovoleno ve většině zemí. Španělské mušky s původní recepturou z puchýřníku už proto nekoupíte. Soudobé mušky využívají čistě přírodní složky, které jsou účinné, ale zároveň absolutně nezávadné.

Jde především o syntetickou variantu kantharidinu, případně jemu podobných látek. Moderní preparáty jsou založeny na zesíleném působení základní účinné látky za přispění řady dalších složek, zpravidla aminokyselin a vitamínů. Novodobé/moderní (a tedy i bezpečné) Španělské mušky se tak spoléhají například na L-arginin a vitamín C.

Jak vlastně chutnají?

Vzhledem k tomu, že španělské mušky nebývají chuťově příliš atraktivní, snaží se výrobci tento neduh odstranit tím, že do svých produktů přidávají příchuti. Nejčastěji tak můžete pořídit španělské mušky s ovocnou příchutí.

Někteří výrobci se od původních řekněme „retro“ mušek zcela odchylují. Ačkoli se původně jednalo o afrodisiakum nerostlinného původu, pod tímto názvem můžete už koupit dokonce i preparáty založené právě na výtažcích z rostlin.

Jak se španělské mušky užívají a pro koho jsou vhodné

Na trhu jsou dostupné přípravky různých značek, Flyies, obstarat si je můžete hlavně v sexshopu, méně často v lékárnách. Zpravidla mají podobu kapek, prodávají se však i v tabletách.

Jejich užívání bývá obdobné, cca 30 minut před pohlavním stykem.

Moderní španělské mušky jsou svým složením vhodné nejen pro muže, ale také pro ženy. U mužů působí španělské mušky na zlepšení erekce a obdobný efekt zvýšení sexuálního prožitku vykazuje přípravek díky zlepšení prokrvení také u žen. Nevyvolávají díky svému přírodnímu složení žádné vedlejší účinky.

POZOR na zbytečné předávkování

Je však nutné dodržovat dávkování doporučené výrobcem. Stejně tak je nutné si uvědomit, že španělské mušky jsou v pojetí současné legislativy klasifikovatelné jako doplněk stravy. Nejedná se tedy o lék a španělské mušky nemohou léčit erektilní dysfunkce.

Zjistěte kolik stojí HOT Extreme Woman španělské mušky
ZJISTIT CENU

V případě, že trpíte závažnými zdravotními problémy, konzultujte je s lékařem. Stejně tak tyto produkty nenahrazují pestrou stravu.

Španělské mušky taktéž nefungují bez sexuální stimulace. Dbejte také na to, že většina výrobců nedoporučuje tento preparát kombinovat s alkoholem, který povětšinou má vliv na zhoršení sexuálních funkcí.

A teď má/naše samotná recenze (či test?)

Vzali jsme si s partnerem z redakční nabídky vícero druhů mušek – mezi nimi i právě tyto ryze „ženské“. Aneb HOT Extreme Woman = název i barva obalu jasně napovídá, že tady nebude království penisů.

Složení dle výrobce, aneb přepis štítku balení:

Aqua, Alcohol (ethanol), Angelica Sinensis Root Extract, (0,78%), Humectant E422, Acid E330, Preservative E211, E202, L-ascorbic acid, L-arginine, Emulsifier Polysorbate 20

Takže hezky a česky:

  • voda,
  • líh,
  • výtažek z Anděliky čínské (konkrétně z kořenu),
  • zvlhčovadlo,
  • kyselina citronová,
  • konzervanty,
  • vitamín C,
  • aminokyselina L-arginine (nemá českou obdobu)
  • a emulgátor nakonec.

Pro 1 dávku (4 ml) jsou podíly složek tyto:

Ascorbic Acid (vitamín C) 16,8 mg (cca je to 20% doporučené denní dávky) a L-Arginin – 12 mg.

Kolik vyjde 1 dávka

Balení má celkem 30 ml a když si vezmete doporučované dávkování 4 ml na pomyslnou hlavu (či pohlavní orgán – haha), tak 1 balení vám dá k dispozici přibližně 7-8 dávek. V páru to tedy máte na 4 sexuální dostaveníčka.

A zde upozorňuji, denně se má brát v 1 člověku maximálně 2 dávky – ty odpovídají cca 30 kapkám.

Přípravek vypadá jako průhledná tekutina, u nás v 1 lahvičce lehce zakalená, druhá jen decentně = dle výrobce to je v pořádku. Jedná se o přírodní výtažky, takže mohou kalit základní tekutinu, což dle složení je neškodná voda a líh.

Rychle na čas?

V rámci testování nám nejlépe vycházelo dávkování cca 40 minut před akcí – půl hodinka byla docela krátká a efekt (a ano, až tady teprve píšeme, že to efekt mělo – a to nečekaně u mě = přítel si jen užil moje nadšení a nadrženost) se projevil až lehce později. Takže spíše z mých pokusů doporučuji přibližně to dát těch 40 minutek před.

Je to samozřejmě trochu rušivé si sex plánovat, ale vzhledem k dětem/hlídání většina dospělých ví, že to už mnohdy nejde tak spontánně jako v mládí na párty – ahoj křovisko.

Moje doporučení

Jsem upřímně zvědavá na reakci/výsledky testů u „kolegyněk“ – testovali jsme tenhle kousek nezávisle na sobě (ač s některýma bych ho ráda otestovala klidně společně = a ony to o mě ví), takže i výsledky se zde na webu budou publikovat postupně a jindy.

Ale budou vždy v tomto 1 článku, protože na Lascivku ctíme, že 1 produkt = 1 článek. Ale za mě – ano, nedá se moc popsat co jsem cítila, ale ta sexy energie se rozhodně počítá a na více pokusech (měli jsme k dispozici více lahviček = více možností zkoušet) se to projevilo cca podobně.

Dávkování jsem dodržela, kapky jsem si dávala do džusu i vody – chuť u tohodle konkrétního kusu se pohybovala od nic moc, až po dá se to. Je to těžko specifikovatelné, takové „listí v chlastu“. Na to jak je to pro ženy, růžové logo a srandičky kolem, tak holčičí pitíčko to rozhodně není. Takže to klidně přebijte džusem nebo šťávou – ale za mě stojí to za to:)

Klady

Zápory

Složení nejspíše dělané na míru ženám Horší chuť
Větší balení Pozor na dávkování
Přírodní složky Jen pro ženy (existuje varianta pro muže)
Citelný efekt
Rakouský původ
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 1 názor

Dobrý den,
píšete že testovaly i další kolegiňky. Jak dopadl test v jejich podání?
Slíbené pokračování testu jsem nikde nenašekl

Hezký den, děkujeme za podnět – zkontrolujeme u nich, kde se další recenze/testy zatoulaly, protože těchto Extreme Woman kapek jsme posílali hned několik, abychom si mohli být více jisti, jak daný přípravek opravdu funguje. U klasických hraček vždy dáváme důraz na 1 recenzi od 1 autora, protože je máme ověřené, ale u těchto přípravků a doplňků stravy pro libido je to těžší, takže jsme si chtěli být jisti, že buď dobře ovlivňuje libido a chuť na sex, nebo ne.

Spolupracujeme: