Myslím, že španělské mušky není potřeba moc představovat. Jedná se o poměrně známé afrodisiakum. Na trhu je přehršel druhů a tak když jsme dostali možnost otestovat Španělské mušky pro muže Reaven neodolal.

Co vlastně jsou mušky ze Španělska?

Španělské se prezentují jako doplněk stravy. Jedná se o klasické kapky bez barvy a s nahořklou chutí. Nejvíce mi chuť připomínala kapky proti kašly. podle návodu máte užívat 2x denně.

V popisu se také můžete dočíst, že výrobek nemá žádné léčivé účinky a že na každého působí jinak. V ideálním případě by vám měli zvednout chuť na sex a dopřát vám lepší orgasmus.

A jak působili na Reavena?

Nepravidelné užívání

Musím uznat už zpočátku, že jsem je nebral pravidelně 2x denně. Takže je dost možné, že výsledek tím byl ovlivněn. Po prvním použití jsem nepocítil v podstatě nic. Až na tu chuť, která opravdu není lákavá. „Inu co“, řekl jsem si.

Zjistěte kolik stojí Španělské mušky HOT Extreme
ZJISTIT CENU

„Je to přeci jen hot extreme, takže o to větší třeba bude účinek.“

A nic nepřišlo, ani chuť na sex. Takže po prvním použití přišlo zklamání. V užívání jsem však pokračoval dál.

VIDEO z rozbalování v redakci

Častější chuť na sex?

Po čase jsem zjistil, že opravdu mám trochu častěji chuť na sex. Nepředstavujte si nějakou viagru, či něco na podporu erekce. Nic kdy byste si řekli, teď musím mít sex, jinak se zblázním. Jen taková příjemná nálada.

Všiml jsem si, že se to většinou děje, když si kapky beru a přemýšlím, jestli už se účinek dostaví či nikoliv a mám čistou hlavu.

Takže jsem se nakonec dostal do bodu kdy opravdu nevím, co je způsobeno účinkem kapek a nebo, jestli se jedná jen o nějaký placebo efekt.

Dospěl jsem nakonec k názoru, že mi na tom ani moc nezáleží, hlavní je výsledek a ten se alespoň z části dostavil. I když nic hot extreme na tom není, alespoň ne u mne.

Takže doporučil bych je?

Klidně, nic tím nezkazíte. Třeba u vás výsledek bude lepší. Musíte, ale také počítat s tím, že žádný nepocítíte. Opravdu to není, že si vezmete mušky a stane se z vás král ložnic.

Pokud jste se s libidem a orgasmem spokojení, tak myslím, že se klidně bez nich můžete obejít.

Klady

Zápory

Jedná se o doplněk stravy Není poznat, zda se jedná o účinek mušek či placebo efekt
Snad trochu dlouhodobější účinek Nemusí fungovat
Nepříliš vábná chuť
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU

Spolupracujeme: