Tento olejíček musel chvilku počkat, nakolko jsem měla otevřených pár lahviček a bylo, je třeba nejdříve zdělat. Tak šupky na to.

Recenze

Zdravím všechny své milované čtenáře. Neměli jsme tu delší dobu článek, ale nebojte. Dneska to namažeme a to pojede! 🙂 Budeme se totiž bavit o lubrikačním gelu You&Oil OMG-YES!

Od A po Z

Začnu tím, že tento lubrikant je v malé, skleněné lahvičce. Ta má plastový dávkovač, včetně „čepičky“ na tento dávkovač.

Nevýhoda je, že jsem tuhle čepičku dokázala ztratit i na stole.

Ale pokud nebudete jako já, že čepičku sundáte a někam jí položíte, neztratíte jí. Dávkování je velmi příjemné, protože dávkovač nemá tendenci po zmáčknutí vyplivnout tunu lubrikantu, jak kdyby slečna měla mezi nohama Saharu.

Zjistěte kolik stojí Bio lubrikační olej You&Oil OMG Yes!
ZJISTIT CENU

Tento gel je zcela bez zápachu, je transparentní a nezanechává skvrny na látkách (vyzkoušeno na šedivém prostěradle). Je velmi příjemný a konzistenčně připomíná tužší smetanu, která vám neudělá hrudky.

Prostě čirý gel, který neteče jak pramínek vody, ale neudělá hrudky.

A je BIO!

A vy moc dobře víte, že já BIO výrobky zbožňuju, protože i v erotickém světě můžeme dbát na přírodu. + všechny části jsou 100% recyklovatelné.

Lahvička je v objemu 30ml.

VIDEO z redakčního rozbalování

Složení

Tento zvlhčující gel je přírodní, bez živočišných složek, na bázi vody. V tomto gelu disponuje heřmánek a aloe vera, což je super pro pokožku, ale najdete zde další přírodní látky, jako jsou extrakty z různých květin.

Po otevření a první aplikaci je třeba lubrikant vypotřebovat do 3 měsíců. To jde skvěle ruku v ruce s tím, že lubrikant je menší a nemusíte se bát, že za 3 měsíce nestihnete lubrikant vypotřebovat.

Osobní pocity

Mám radši lubrikanty s příjemnými vůněmi. Není to však rozhodující faktor. Lubrikant musí mít určité vlastnosti, které mi vyhovují. Kluznost a složení, které nedráždí, popřípadě nenarušuje pH.

A tento gel splňuje vše zmíněné!

Pozitivní a negativní

V tomto případě jsem vždy skeptická. Gel je skvělý, ale stojí za mínus to, že nemá vůni? Na jednu stranu ne, protože je opravdu super. Na druhou stranu ano, protože já mám prostě vůně ráda:)

Klady

Zápory

BIO výrobek Nijak nevoní
Skladný
Kluznost
Nezanechává skvrny
Nemá narušovat přirozené pH
Vhodné pro vegany
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 1 názor

Kousek pěkně zajímavý, trochu mi připomíná dříve legendární gel na orgasmy od Durexu, ten záměr byl taky velmi podobný, rozdráždit rozvibrovat a pak ulehčit nástup vrcholení. Těším se na něj už jsem objednal díky.

Děkujeme za doplnění – ano, ten efekt je velmi podobný, poměrně těžko předatelný tomu, kdo to nezažil. :))

Spolupracujeme: