Lidé už od pradávna používali různé prostředky k posílení sexuální výkonnosti. Díky svým vlastnostem se rozšířeným afrodiziakem stalo i avokádo. Zejména u starých Aztéků bylo v oblibě, velmi jim svým tvarem připomínalo varlata. Ovšem postupem času své místo v oblíbenosti zaujaly španělské mušky. Víte, o co se jedná a jak se používají?

Co jsou španělské mušky?

Španělská muška neboli puchýřník lékařský je zelený brouk s podlouhlými krovkami, pro kterého je charakteristická silně zapáchající tekutina. Tu brouk rozstřikuje kolem sebe, jakmile se ocitne v ohrožení.

Tato tekutina obsahuje látku (jed) zvaný kantaridin, jenž je příčinou toho, že při styku s kůží může dojít ke vzniku bolestivých puchýřů a zánětů. Při předávkování jeho požití vede k otravě a při kontaktu s okem může člověk přijít o zrak.

Věděli jste, že…?

Španělské mušky byly velmi oblíbené už u starých Řeků či Římanů. Zjistili, že při jejich požití došlo k překrvení močového měchýře a pohlavního ústrojí, což vyvolalo velkou citlivost a u mužů mnohdy až bolestivou erekci.

Účinky španělských mušek rád využíval například francouzský nenasytný šlechtic Markýz de Sade, který často navštěvoval nevěstince, kde kantaridin podával prostitutkám.

Dalším známým příznivcem byl dokonce Giacomo Casanova nebo manželka Gaia Julia Caesara.

Bohužel, většina sexuálních hrátek s využitím tohoto jedu skončily silnými bolestmi břicha, které vedly až k úmrtí.

Jejich oblíbenost postupem času díky velké úmrtnosti opadla, jed se tedy začal využívat například v boji nebo dokonce i v lékařství – vypalovaly se jím bradavice.

Co stojí za názvem „španělské mušky“?

Mnoho z nás si pod tímto pojmem představí malé nenápadné mušky, podobné těm, co známe. Ovšem puchýřníci patří mezi teplomilné druhy brouků, které se hojně vyskytují v částech jižní Evropy, zejména ve Španělsku, kde se jim náramně daří – proto přezdívka “španělské mušky”.

VIDEO z redakčního rozbalování:

Španělské mušky dnes – Sex Elixir od Eromedu

I v dnešní době jsou španělské mušky hojně využívané, ovšem s jedovatými brouky nemají nic kromě názvu společné. Většinou se jedná o tekutý výrobek na přírodní bázi. Pokud ale na kapky obsahující kantaridin narazíte, nemusíte mít obavy, jde o skutečně malé množství a rozhodně byste se měli řídit doporučeným dávkováním.

Zjistěte kolik stojí Španělské mušky Sex Elixir Premium
ZJISTIT CENU

Jaké látky často kapky obsahují?

L-arginin

L-arginin je látka, která je důležitá při vzniku několika hormonů a látek, jenž jsou nezbytné pro správnou funkci našeho těla.

Mezi jeho benefity patří:

  • zlepšuje imunitní reakci organismu,
  • napomáhá k rychlejší regeneraci,
  • zlepšuje orgasmus a erekci,
  • snižuje a reguluje krevní cukr,
  • odvádí z těla amoniak, čímž dochází k detoxikaci organismu.

Vitamín C

Vitamín C je nejdůležitějším vitamínem pro naše tělo, který se běžně nachází zejména v tropickém ovoci a zelenině.

  • snižuje únavu a napětí,
  • udržuje normální funkce imunitního systému, nervové soustavy,
  • napomáhá k tvorbě kolagenu,
  • odbourává stres, díky čemuž dochází k lepší psychice člověka,
  • chrání organismus před škodlivými a volnými radikály.

Ženský ženšen

Tato rostlina pochází z Asie, nejvíce je využívána v čínské medicíně. Většinou se používá na odstranění potíží, které doprovází menopauzu.

Svými vlastnostmi posiluje krevní oběh a lymfatický systém.

Pro koho jsou španělské mušky vhodné?

Tento novodobý nápoj lásky může užívat jak muž, tak i žena. Jedná se o neškodný doplněk stravy, díky němuž můžete zažít mnohonásobně lepší orgasmus právě tehdy, když je vaše chuť na sex mizivá.

Názory, jestli španělské mušky fungují se různí. Někdo si je chválí a sex pod jejich účinkem si nemůže vynachválit, jiní zase účinky připisují placebo efektu. Ať tak, či onak, rozhodně stojí za vyzkoušení, nemyslíte? A teď už k mé samotné recenzi, když jste (snad) přežili sic nudný, ale univerzálně důležitý úvod o celé problematice mušiček z dalekého Španělska.

Moje zkušenosti

Řídili jsme se s partnerem návodem, který říká, že se má dávat 10 kapek na lžičku, nebo do džusu. Můžu potvrdit, že to nemění chuť, takže je to spíše na pohodlí uživatele, než nějaká uber nutnost. Když si představíte také 10 kapek – pro každého, takže dohromady 20, věřte, že vám tohle 100 ml balení vydrží nepřekonatelně dlouho.

Ale budete ho chtít využívat?

Placebo či reálné?

U těchto výrobků je těžké zhodnotit (bez reálně slepé studie – nějaký swingers klub v ČR se hlásí o testování?) jeho efekt bez placebo. Neboli jestli to nefunguje tak, že si sami představíte, že užíváte silné afrodiziakum a to vám v hlavě “sepne”, že opravdu díky “němu” máte chuť na sex.

Za nás 2 (milenky jsme nepřizvali) to rozhodně efekt má. Cítili jsme shodně takové vnitřní vlnění, která nás pudilo si to během dne několikrát rozdat – to kde, jak a s čím si necháme na nějakou porno povídku na Eromag :).

Neboli proč si nedat pár kapek, které neobsahují vyloženě nic špatného a mít z toho lepší/nadrženější sex? Za nás to dává smysl. :))

Očekávejte více testů od kolegů

Uvidíme, co na to řeknou další testeři z naší redakce, protože jsme se společně dohodli, že je otestujeme ve vícero lidech/párech – proto u téhle recenze můžete časem čekat další aktualizace a rozšíření od našich “kolegů” – abyste i vy sami viděli, jak to působí na různé lidi, pohlaví, situace,…

Klady

Zápory

Nadstandardně velké balení Může to být placebo
Poměr cena/výkon
Účinek u nás obou
Neovlivňuje chuť drinku
Jednoduché dávkování kapkami
Použití pro muže i ženu
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: