Víte, co je lepší než dobře navržený rituál péče o pokožku? Rituál, který okoření i vaše vztahové soužití! A co když vám řeknu, že existuje produkt, který nabízí obojí? Zároveň si pohrajeme s otázkou: „Je možné spojit příjemné s užitečným?“

Co je Bubbling Wild Salt a pro koho je určen?

Bubbling Wild Salt je kombinací tělového peelingu a relaxační koupelnové soli, vše nabitý feromony. Složení? Přírodní. Barva? Růžová, jak jinak! 

A je určen pro kohokoli – muže, ženy, páry. Zkrátka, pokud máte pokožku a partnera, nebo si jen chcete užít, tento produkt je pro vás.

Asi vás to překvapí jako nás, ale na konci recenze sami zjistíte, jestli je to dobrý nápad míchat tyto dva směry.

Nechceme ale předbíhat, takže pojďme na samotnou recenzi.

Dvojí použití

Myslíte, že multitasking je jen pro notebooky a zaneprázděné mamky? Omyl. Sůl do koupele Wild Salt nabízí funkci tělového peelingu a zároveň je luxusní relaxační koupel

Jak je to možné? Jednoduše. Solné krystalky fungují jako účinný peeling, zatímco feromony a přírodní oleje zvyšují úroveň relaxace a pohody. 

Musím uznat, že jsem ráda rozmazlovaná, takže různé wellnessy v rámci našeho Pardubického kraje máme pěkně projeté a zažité a zopakované.

A rozhodně se péče o mě nemůžu nabažit = v redakci věděli, proč pár těchto kousků má jít rovnou ke mě na recenzi.

VIDEO z redakčního rozbalování:

FAQ = častější dotazy

 • Je tento produkt vhodný pro alergiky?
  Pokud jste alergičtí, doporučujeme konzultaci s dermatologem.
 • Může se používat ve sprše i ve vaně?
  Ano, je vhodný pro oba způsoby použití.
 • Je možné používat Bubbling Wild Salt během těhotenství?
  Doporučujeme konzultaci s lékařem.
 • Je produkt vhodný pro vegany?
  Ano, složení je 100% přírodní.
 • Mají feromony nějaké vedlejší účinky?
  Ne, feromony jsou přírodní látky a neměly by mít vedlejší účinky.

Feromony a afrodiziakální efekt

Jde vám někdy o nervy, že výrobci přidávají do všeho „něco navíc,“ aniž by to mělo efekt? Tady se nemusíte bát. Feromony ve Wild Salt opravdu fungují. 

Zjistěte kolik stojí Tělový peeling a relaxační koupel s feromony Bubbling Wild Salt
ZJISTIT CENU

A víte, co je na tom nejlepší? Tyto malé chemické látky vytvářejí afrodiziakální efekt, který přirozeně stimuluje vaše smysly a zvyšuje libido. 

Tady ten efekt bude těžce subjektivní, skoro na triviální úrovni, voní vám to? Cítí se společně se svým protějškem pak lépe, či snad vzrušeněji? Nebo můžeme to vztáhnout i na singlovky = cítíte se pak sama šťastněji a uvolněněji? 

Pak to funguje:) A to je ten cíl = udělat vám radost, abyste měla pocit rozmazlování a mazlení. Klidně jen sama sebou, nám holkám často chybí péče o sebe samu, necháváme to často na jiných… Přitom si to můžeme užít i jen samy se sebou.

Jak si užívat?

Jednou týdně je více než dost. Aplikujte na vlhkou pokožku, počkejte a opláchněte. Ale pozor, nic na suchou kůži a nic na rány nebo intimní partie.

To pálení by nemuselo být zas tak rajcovní, pokud nejste zrovna masochista. Na tyhle erotogenní místečka patří přeci jenom jiné pečující směsi, či jazyk vašeho protějšku – v rámci své bisexuality nespecifikuji jakého gendru musí bý1t. 🙂 Přijmu všechny možné i nemožné.

Je to něco jako směs mezi peelingem a gelem, za což můžeme děkovat kokosovým glukosidům (ehm prostě složkám), které účinně pomáhají smývat nečistoty a rozmazlovat naši kůži.

Co na to říkám?

Pokud hledáte něco, co vám zpříjemní péči o pokožku a zároveň přinese něco nového do vašeho intimního života, Bubbling Wild Salt je super volba. Myslíte, že dobrá kůže a dobrý sex nemůžou jít ruku v ruce?

Tento wellness kousek vás přesvědčí o opaku.

A musím uznat, že mě opravdu příjemně překvapil a navnadil na pozdější řádění, takže na feromonech něco bude = ale ikdyby byl jen povzbuzující a pečující a já si tu večerní pozdější chuť vsugerovala, jsem spoko:)

Klady

Zápory

Přirozené složení Cena může být pro někoho vysoká
Dvojí funkčnost Nevhodné pro aplikaci na citlivé oblasti
Efekt feromonů
Nádherná vůně
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: