Je čištění zubů sexy? Jednoznačně ano, pokud uvážíme, že řada lidí odmítá od partnera i byť jen nevinnou pusu, pokud nemá vyčištěné zuby. Intimní život však může být s tímto každodenním hygienickým úkonem překvapivě provázán i jinak. Jak konkrétně funguje afrodiziakální zubní pasta?

Co obsahuje Pasta You & Oil a jaká je filosofie značky

Zubní pasta od této značky (od které už jsme měli lubrikační/masážní olej = a s velkým úspěchem mimochodem) sází, jak už napovídá její název, na ryze přírodní složky. Původně pochází z Litvy a její zakladatelou je Birutė Nastaravičiūtė, podnikavá matka čtyř dětí.

Zakladatelce samotné na trhu doposud chyběly skutečně přírodní produkty na vysoké úrovni. Proto ve svých výrobcích klade mimořádný důraz na používání kvalitních rostlinných olejů a výtažků, které kombinuje s esenciálními oleji.

Díky tomu se jí podařilo vytvořit jedinečnou řadu kosmetiky, která aktivně pečuje o lidské zdraví díky jedinečné síle rostlin a zároveň využívá léčebné účinky aromaterapie.

Unikátní pasty dle výrobce nabídnou ochranu před zubním kazem, posílení zubní skloviny a šetrné čištění díky bromelinu, enzymu z ananasového extraktu. Zároveň díky aktivnímu kokosovému uhlí zajišťují účinné bělení vašeho chrupu.To ovšem není jediný benefit, který tyto produkty značky You & Oil přinesly na trh.

VIDEO z rozbalování

Jak funguje afrodiziakální pasta? Může vůbec fungovat?

Pasta ve variantě Pro ni ukrývá přídavek jasmínového oleje a pasta Pro něj obsahuje olej kardamomový. Obě tyto složky využívají principů aromaterapie. Působí tak vůní na lidskou psychiku.

Vyznačují se stimulačním účinkem, dokáží zmírnit nervozitu, napomoci k uvolnění svalstva a prohloubit stavy euforie.

Kombinace složek jako synergie

Zároveň jsou obě pasty sestaveny tak, aby obě složky působily ve vzájemné synergii. Každý z páru by měl tak používat tu svou, proto se distribuují i v sadě.

Zubní pastu aplikujte nejlépe vždy ráno a večer. Doporučená doba čištění dle samotného výrobce a poté i prodejce na českém trhu (viz odkaz v recenzi níže) činí nejméně 3 minuty. 

Což je klasická doba čištění a není na tom nic neobvyklého, či sexy.

Zjistěte kolik stojí Afrodiziakální zubní pasta You & Oil
ZJISTIT CENU

První 18+ pasta na světě?

Pasta nezpůsobuje obtíže lidem s citlivými zuby. Také nic neobvyklého, prostě klidnější čištění pro každého. Pro úplnost doplňujeme, že pasty neobsahují fluor a vzhledem k jejich efektu samozřejmě nejsou primárně určené pro čištění dětských zoubků.

Přednost by jim měly dát páry od 18 let věku. Což je ostatně symbolem označeno i na samotném obalu. Nejspíše to bude první pasta 18+.

A abychom nezapomněli, jsou balené v recyklovatelném obalu.

Krabička patří do kontejneru na papír, tubu zrecyklujte po využití v kontejneru na kov.

Co na ní s partnerkou říkáme?

Něco na nich bude – samy o sobě jsou rozhodně kvalitní a používali bychom je i bez přívlastku afrodiziaka. Kardamon osobně miluju, takže tahle složka mi udělala rozhodně radost. Partnerka z jasmínu už tolik odvařená nebyla (ne všem musí sednout logicky), ale překonala ho díky případnému efektu na večerní řádění.

V rámci efektu – už to, že o něčem řeknete, že je afrodiziakální a podporující libido, může to vyvolat tolik propíraný placebo efekt – takže si sami vsugerujete, že to má fungovat tak, jak výrobce/značka proklamuje.

A u nás se efekt určitě neminul účinkem – večer je pro nás dobou, kdy dáme spát ratolesti a máme konečně čas na sebe, takže k tomu se i hodí kombinace těchto past a jejich použití.

Klady

Zápory

Přírodní složení Možná placebo (ale to nám nevadilo v řádění poté)
Rozdílný obsah pro něj a pro ni
Decentní příchuť kardamonu a jasmínu
Recyklovatelný obal
Příjemná cenovka za 2 pasty
Bez fluoru
Pro nás dobré navození večera
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: