Zdravím svá čtenářská koťata a zároveň přeju všechno dobré do nového roku. Ať se vám splní vaše nejtajuplnější přání, zvládnete svoje předsevzetí a budete mít více orgasmů, než jste měli v roce předešlém.

Dneska si povíme o něčem, co jsem držela v ruce poprvé, a penis to opravdu nebude:D Popovídáme si o afrodiziaku, které jsem vyzkoušela několikrát, v různých příležitostech, na různých lidech a zjišťovala potenciál tohoto kousku.

Upřímně hned do začátku musím říct, že jsem od toho očekávala více, než jsem asi měla a proto přišlo v určitých ohledech lehké zklamání. 

Od A po Z

Krásná krabička, ještě krásnější produkt. Na pohled opravdu velmi pěkné provedení byť obyčejné krabičky i lahvičky. Afrodiziakum je v tubě připomínající krémy s dávkovačem. Slečna se nemusí stydět mít takový produkt na poličce své koupelny. Pravděpodobně na první pohled by si ani nikdo neuvědomil, že jsou to afrodiziaka. 

Tento produkt jsem šla vyzkoušet s myšlenkou, že když si chlap (nebo i žena) čichne, bude to jak nakopávač. Opak je však pravdou.

Pozor na mastnost

Nanášela jsem si tuhle Afroditu, když jsem šla do společnosti, ale s tím se hned neslo jedno mínus a to takové, že toto afrodiziakum je velmi mastné. Leskne se po tom pleť a ne vždy to vypadá lákavě.

Na dlaních to trochu připomínalo moment, kdy se vám potí dlaně. Na obličeji to vypadalo jako mastná pleť, kterou si člověk neumývá.

VIDEA z redakčního rozbalování:

Na druhou stranu na krku, v oblasti prsou nebo stehnech to vypadalo místy sexy, jako kdybych použila masážní olej, nebo oleje tomu podobné. Je pravda, že se olej rychleji vstřebá a jen těžko říct, zda je to problém moji kůže, ale i tak toto afrodiziakum zanechalo mastnotu na mé kůži. 

Leskne se

Respektive lesk připomínající mastnou/zpocenou kůži. Mam nejedno tetování a tento olej po nanesení jej krásně zvýraznilo, takže jsem, mimo jiné, po nanesení na specifická místa (krk, poprsí, hýždě a stehna) vždy nanesla trochu i na všechny svá tetování, abych jim dodala krásný vzhled.

V oblasti vůně je to však neuvěřitelné. Krásně, příjemně voní.

Věřím tuto vůni si zamilují nejen ženy, ale pochvalu jsem dostala i od nejednoho muže. Velmi jemná vůně, ne moc dráždivá a i když si toho na sebe žena nanese víc, ničemu to neuškodí. Ba naopak vůně je jen lehce intenzivnější a to může, opět, nejeden muž ocenit. 

Voní, ale…

Avšak tady nastává bod zlomu, kdy v mém případě nemělo afrodiziakum účinek takový, jaký jsem si představovala. Mužům moje vůně voněla, ale nepocítili žádné intenzivnější účinky. Doslova to přirovnali k momentu, kdy si dám nějakou příjemnou vůni v podobě krému nebo voňavky.

Nikdy jsem jim neřekla, že je to afrodiziakum.

Právě až po sléze. Ne hned, ale třeba až po několika desítkách minut či několika hodin. Chtěla jsem vidět přirozenou reakci. Následně mi dali svoje poznatky, jak to vnímají a všechny dopadly vesměs stejně ,,velmi příjemně to voní, ale nepocítil jsem nějakou větší touhu na intimnější hrátky“.

Zjistěte kolik stojí Tělový olej s feromony pro ženy Afrodita
ZJISTIT CENU

Pozor na prostěradla

Co se týká nějakého zanechání skvrn, když tento olej jen tak „vykydnete“ na prostěradlo, zanechá skvrny. Ale pokud si tento olej žena nanese na kůži, rozetře a pak si lehne do postele, žádné skvrny nezanechá. Taktéž pozor při nanášení oleje, když jste, ženy, oblečené. Pokud vám ukápne na oblečení, zanechá skvrny stejně, jako na tom prostěradle

Pár čísel

Jediné dvě čísla, která mohu zde zmínit jsou asi objem a velikost produktu, který je příjemně malý a krásně padne do ruky.

  • Objem – 50ml 
  • Délka – 16,8 cm

Materiál a údržba

Z čeho se olej skládá, je velmi zajímavé. Nejen, že je olej na silikonové bázi, ale obsahuje spoustu přírodních materiálů. Navíc je čistě veganský a to je na něm opravdu skvělé. Alergické reakce jsou pak jen veeeeelmi ojedinělé ale věřím ani jedna žena se s alergickou reakcí nesetká.

Obsahují extrakt z lanýžů, olej ze slunečnicových semínek a pár dalších přísad, které už ale ani já nevím, co přesně znamenají:D K údržbě bych dodala jen tolko, že není třeba ho používat moc.

Stačí velmi malé množství a rozetře se na velkou plochu kůže. A jak jsem zmínila ve vrchní části této recenze, dávat si pozor na to, aby se nedostal přímo do kontaktu s oblečením nebo jakoukoliv tkaninou. 

Osobní pocity

Těším se, pokud budu mít možnosti otestovat nějaká další afrodiziaka. Toto mě opravdu zaujalo. Sice trochu zklamalo, ale zaujalo.

Minimálně neodolatelná vůně, která mi hned sedla a i nadále ho budu používat.

Využila jsem ho však jen na neutrálních lidech, kamarádech a kamarádkách. Tento měsíc bych však měla jet na dovolenku s jedním mým pánem a tak jsem zvědavá, co na něj řekne on sám. Dodatek vám pravděpodobně napíšu na X:) 

Klady

Zápory

Příjemná vůně Neúčinkoval dle mých představ (ale bylo to moje prvé afrodiziakum. Uvidíme, jak dopadnou další, pokud budu mít možnost otestovat)
Přívětivá cena Kůže se po něm leskne
Zvýrazní krásně tetování
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: