Parfém s přírodními feromony Afrodita je kosmetický výrobek navržený pro ženy, které hledají způsob, jak si zvednou sebevědomí a být přitažlivější. Slibuje harmonickou kombinaci vůní s přidanými feromony, které mají potenciál přitahovat opačné pohlaví. 

Rozbalování

Balení parfému Afrodita je jednoduché a diskrétní. Uvnitř nalezneme lahvičku parfému s rozprašovačem pro snadné a přesné nanášení.

Materiály/provedení

Láhev parfému je elegantně navržena s důrazem na estetiku a praktičnost. Materiál je odolný a zároveň lehký, navíc je tvar lahvičky navržen tak, aby se lahvička dobře držela v ruce a umožňovala snadné použití pomocí praktického rozprašovače. Jeho kompaktní velikost je ideální pro nošení v kabelce nebo na cesty.

Použití v praxi

Afrodiziakální parfém s feromony Afrodita je vhodný pro každodenní použití, ať už jste na pracovišti, ve společnosti přátel nebo na rande. Jeho svěží vůně mi opravdu přinesla pocit sebevědomí, protože sladká vůně karamelu s podtónem květin je opravdu velmi příjemná a nejen, že jsem se cítila sebevědomě, ale také jsem se cítila sexy.

Přírodní feromony jsou získané z lanýžů. Neřekla bych, že poznáte vyloženě vůni lanýžů, ale v parfému určitá zemitost cítit je.

Zjistěte kolik stojí Afrodiziakální parfém s feromony Afrodita
ZJISTIT CENU

Rozprašovač je stejný, jako je tomu u jiných parfémů, takže se velmi dobře nanáší. Já osobně se stříknu nejen na kůži, ale také lehce na vlasy a oblečení, protože mi přijde, že vůně poté déle vydrží.

Shrnutí

Celkově je parfém s přírodními feromony Afrodita skvělou volbou pro ženy, které hledají způsob, jak si zvednout sebevědomí a jak zvýšit svou přitažlivost v očích (či vlastně v nosech) mužů, nebo si jen chtějí připadat sexy díky nádherné vůni, které jim dodá nádech svůdnosti.

Navíc, jeho elegantní balení, svěží vůně a přidané feromony z něj činí ideální doplněk do každodenního života každé ženy.

V číslech

Objem: 50 ml

Klady

Zápory

Elegantní balení Obyčejnější polep
Svěží, přitažlivá vůně, s prvky zemitosti Vyšší cena
Přidané přírodní feromony
Veganské složení
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: