Představte si chvíli, kdy se probudíte do nového dne plného vzrušení a slibů. A vaše tělo je jako sopka připravená k výbuchu. A teď si představte, že máte k dispozici přírodní produkt, který vám může pomoci tyto okamžiky prožít intenzivněji. Vítejte v světě Naturally Naughty Ginger Spray!

Asi tak bychom opravdu mohli uvést naši novou recenzi – byť na kousek, který se běžně v České republice nedá sehnat. My ho máme z naší poslední návštěvy VENUS festivalu v Berlíně, po kterém jsme ještě zabrousili do legendárního Kitkat klubu🙂 Také doporučujeme report (i podcast) a třeba se tam příště potkáme!

Co je Naturally Naughty Ginger sprej?

Naturally Naughty Ginger Spray je produkt, který využívá sílu přírody k posílení vaší sexuálních prožitků. Je to první produkt ze série Natural Sensual Biohacking, takže je to první recenzí z mnoha, na které se můžete na Lascivní těšit:)

Maličký sprej v černém skle byl dle výrobce vyvinut s pomocí farmaceutů a je vyráběn v Německu. V 85 % případů potvrzují uživatelé Naturally Naughty, že zažívají intenzivnější orgasmus = kdo by to nebral?. A jak vlastně si to více užívají?

Sprej stimuluje a zahřívá, což zlepšuje sexuální prožitky, protože prokrvení, jak jistě víte rozhodně zintenzivňuje citlivost.

Jak se používá

Sprej jednoduše nastříkejte na místa, která chcete stimulovat a masírujte ho do kůže. Začněte s malým množstvím a postupně zvyšujte dávkování, až si budete jisti, jakou intenzitu chcete.

Pokud se vám zdá účinek příliš silný, použijte kokosový olej k zastavení pálení (to je efekt, který je pocitově asi nejblíže k tomu jak jsme to cítili v naší redakční partě).

Nemusíte se omezovat jen na klasiku – lze použít i při líbání, orálu, vaginálním i análním sexu. Je také vhodný pro použití s kondomy a sexuálními hračkami.

V samotném Berlíně nám ho autor této zázvorové srandy nastříkal na panáky (nejspíše destilátu = moc anlicky nešprechtil) a ten aftertaste (dojezd chuti) stál za to. :)) Ani jsme si původně nedokázali představit, že si ho nastříkáme i do… kalhot?

Zjistěte kolik stojí Naturally Naughty zázvorový sprej
ZJISTIT CENU

Rozhodně pokud jste už tak odvážní, na klín (je libo dívčí či pánský?) začněte s jedním stříknutím a postupně dávku zvyšujte, pokud jste nenasytní nestačí vám to:)

VIDEO z eradakčního rozbalování

Co obsahuje?

Sprej se skládá z vody, silného extraktu ze zázvoru, arabské gumy a extraktu z listů ostružin pro sladkou chuť. Je vyroben z přírodních složek a je vhodný pro konzumaci, takže slízávání a o to intenzivnějšího dráždění pro obě strany se bát nemusíte:)

Detaily o složení produktu

Sprej obsahuje extrakt ze zázvoru, který je známý svými příznivými účinky na libido. Zázvor (v originále Ingver) je bohatý na více než 100 přírodních složek, z nichž nejdůležitější pro zvýšení libida jsou gingeroly a shogaoly.

Přírodní stimulace pro zlepšení sexuálního zdraví

Kromě toho, že poskytuje (na rovinu jiné stimulační gely a spreje se mohou jít klouzat – beze srandy) intenzivnější zážitky, Naturally Naughty Ginger Spray také podporuje zdraví.

Zázvor dle vícero zdrojů obsahuje silné antioxidanty, které pomáhají chránit tělo před škodlivými volnými radikály. Můžeme ho i považovat (viz náš vyčerpávající extra dlouhý článek s dalšími testy) za přírodní afrodisiakum. Takže pro srozuměnou: stimuluje krevní oběh, což zlepšuje citlivost a vzrušení.

Časté dotazy / FAQ

Dá se používat s kondomy?

Sprej jako takový je s nimi bezpečný. Ale druhá varianta tohoto produktu (masážní olej = neměli jsme ho zatím k recenzi – když bude poptávka od čtenářů, koupíme ho na příště) by neměl být používán s kondomy nebo sexhračkami, protože olej typicky může poškodit latex.

Je vhodný pro vegany?

Ano, všechny jejich produkty jsou 100 % veganské. Nepoužívajížádné živočišné produkty ani vedlejší produkty a ani nejsou testovány na zvířatech, což rozhodně kvitujeme, ač to v dnešní době bereme spíše jako standard a ne unikum.:)

Jaký je rozdíl mezi Ginger sprejem a běžnými lubrikanty?

Na rozdíl od běžných lubrikantů, které jsou navrženy pouze pro zvlhčení, Naturally Naughty Ginger Spray je navržen tak, aby stimuloval a zvyšoval vzrušení. Zázvor má přírodní vlastnosti, které stimulují krevní oběh a zvyšují citlivost, což vede k intenzivnějšímu dráždění – a to můžeme potvrdit, to mravenčení na kůže rozhodně se nedá srovnávat s hřejivými či jinými gely.

Je sprej bezpečný pro orální dráždění?

Dle prodejce je sprej bezpečný pro orál. I mnoho z referencí (od zákazníků) říká, že ho miluje kvůli jeho příjemné chuti a vzrušujícím účinkům. Pokud máte nějaké zdravotní problémy nebo alergie, doporučujeme se poradit se svým lékařem před použitím.

Jak dlouho trvá, než začne účinkovat?

Efekt se u nás objevil během několika minut po aplikaci. A není důvod, aby to u vás trvalo déle, než začně „pálit“:)

Jak dlouho potrvá, než vyprchá?

Účinky spreje z naší partnerské zkušenosti trvají několik hodin, ale mohou být prodlouženy dalším stříknutím. Délka účinku závisí na mnoha faktorech, včetně množství použitého spreje, citlivosti kůže a typu hrátek – ale za nás je to vždy omamující zkušenost:)

Mohu použít tento sprej se sexuálním hračkou?

Ano, je dle výrobce bezpečný pro použití se sexuálními hračkami. Je navržen tak, aby byl kompatibilní s většinou materiálů, včetně silikonu, latexu a skla. Vždy však doporučujeme vyzkoušet malé množství na malé části hračky před plným použitím, abyste se ujistili, že je vše v pořádku. 🙂

Je vhodný pro lidi s alergiemi?

Je vyroben z přírodních ingrediencí a neobsahuje žádné škodlivé chemikálie. Avšak, pokud jste alergičtí na ingver nebo jiné složky v našem spreji, doporučujeme vám se poradit se svým lékařem před použitím.

Je vhodný pro vegany?

Ano, Naturally Naughty Ginger Spray je 100% veganský. Všechny jeho složky jsou rostlinného původu a nejsou testovány na zvířatech.

Je možné ho použít jako lubrikant?

I když má hydratační vlastnosti, není primárně určen jako lubrikant. Jeho hlavním účelem je zvyšovat citlivost a zlepšovat sexuální potěšení. Pokud hledáte lubrikant, doporučujeme vám zvolit produkt speciálně navržený pro tento účel.

Klady

Zápory

Intenzivnější sexuální zážitek Není primárně lubrikant
Přírodní složení Může způsobit podráždění
Kompatibilita s kondomy a sexuálními hračkami Potřeba chladného skladování po otevření
Čisté a kvalitní ingredience Cena
Záruka vrácení peněz
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 1 názor

Škoda, že se tu neprodává, shop pěkný, produkt od vás doporučený, ale ta bariéra objednání je hloupá. 🙂 Zkusíte to sem dotáhnout? Děkuji

Souhlasíme – zkusíme to poslat na naše kontakty u těch nej sexshopů, přeci jenom máme s nimi vazby a důvěru od cca 2010, takže snad to půjde protlačit – už dříve jsme třeba ke Slonovi protlačili na doporučení vodní H20 sprchu a skvěle se prodávala. :))

Spolupracujeme: