Ne každá erotická hračka splní očekávání. Jednou z takových je toto připínací dildo. Vlastně by se dalo polemizovat už o tom, jestli skutečně je připínací, protože popruhy (spíš slabé řemínky) skutečně neplní svou funkci.

Špatné připínací dildo z gelu

Nejen že nedrží, jsou i nepříjemně tvrdé. Z připínacího dilda se stává pouze dildo – takže už jsme jen na 50 % toho, co jsem od zakoupení očekávala. Je třeba podotknout, že lze dildo používat bez popruhu – patka slouží jako přísavka – a ta narozdíl od popruhu drží tak, jak má.

Teď tedy k samotnému dildu. Je vyrobené z PVC – věřte mi, že ten plastový zápach skutečně není ani trochu afrodiziakální, přibližuje se mé představě o výparech v čínské továrně na hračky.

Pár čísel:

  • délka dilda 15 cm
  • průměr dilda 3,5-4,5 cm

Gelový materiál je měkký a pružný, jenže ten zápach… Spojení hrátek s dildem a orálního sexu je tak opravdu nemožné. Jediné, co dildu nevyčítám, je příjemný tvar s výstupky a lehce zahnutou špičkou, které skutečně slibně dráždí a mohou vás pěkně nastartovat.

Abych nebyla až přehnaně kritická – ta nelichotivá plastová vůně má přece jen něco do sebe, když už ji totiž nezvládáte dále inhalovat, jste nuceni přesunout se do sprchy a tam můžete v hrátkách směle pokračovat.

Jak vidíte, ne všechny hračky z našich recenzí jsou TOP a zaslouží si doporučovat. Tento strap-on (připínací dildo) rozhodně ne. Nedoporučujeme ho. Tedy pokud vám nestačí jen gelové dildo, které díky stárnutí materiálu „voní a voní“ ještě hůře než na začátku. A jako připínací dildo se nedá ani použít.

Dotestovali jsme jiný „připíňák“. Tentokrát ale žádný gel, jen čistý lékařský silikon. Na recenzi připíňáku Fun Factory Share se těšte – je to úplně jiná liga.

Klady

Zápory

Tvar dilda Gelový materiál
Výstupky na povrchu Chemická vůně dilda
Zahnutá špička Nepoužitelné popruhy
Přísavka na patce
Toto gelové dildo nedoporučujeme. Zkuste jiný typ straponu:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: