Často se na Lascivní.cz objeví recenze erotických hraček, jenže většina z nich je zaměřena na vaginální hrátky. Není to škoda? I náš zadeček si chce užívat. Tak mu dopřejme trochu potěchy. A proč nevyzkoušet rovnou dvě erotické pomůcky pro anál od německého výrobce Fun Factory.

Recenze erotických análních hraček z čistého silikonu

Mluvím tu o análních pomůckách BendyBeads a Flexi Felix. Oba výrobky jsou vyrobeny z kvalitního 100% lékařského silikonu. Takže příjemný povrch a tužší materiál je samozřejmostí u obou hraček. Obě hračky jsou si poměrně podobné, ale určité rozdíly tu jsou.

Erotická pomůcka BendyBeads má tvar 5 spojených kuliček, které jsou na jedné straně zakončené elegantním silikonovým kroužkem, za který se tato pomůcka drží (někdy se této pomůcce říká anální kuličky, či anální řetěz). Průměr „kuliček“ se pohybuje od 2 cm do 4 cm. Anální prut BendyBeads od FF můžete koupit v eshopech v dvou barevných provedeních.

Druhá hračka Flexi Felix dostala do vínku poměrně vtipný design. Jedná se také o druh análních kuliček spojených za sebou, zakončených silikonovým poutkem pro držení. Toto poutko u Felixe dostalo od výroby tvar usměvavého „ďáblíka“, který se bude usmívat a usmívat, přestože jeho tělíčko bude mizet ve vašem zadečku.

Průměr jednotlivých článků análních kuliček Flexi Felix začíná na 3 cm a končí na 3,5 cm. Celková délka této erotické pomůcky je 22 cm (i s poutkem, takže užitná část, kterou pohltí váš zadeček je menší). K dostání je tato erotická pomůcka od Fun Factory v 3 barvách.

Pokud můžu doporučit, tak anální kuličky si zavádějte pomalu a stejně pomalu je vytahujte. Docílíte tak nejintenzivnějšího účinku roztahování anusu. Právě kvůli tomuto jsou anální kuličky tak oblíbené.

Musím podotknout, že anální kuličky BendyBeads jsou tužší a drží jako „proutek“. Kdežto Flexi Felix je velmi měkký a ohybatelný, což mi připadá jako jeho negativum. Pro zavedení se musíte poměrně snažit. Jednotlivé články je nutné jeden pod druhém dostat do zadečku. Ale rozhodně anální korále Felix můžu doporučit pro začátečníky, kteří nemají ještě tak trénovaný zadeček. Pro začátek je Felix opravdu vhodný, protože jednotlivé články jsou měkké, takže usnadňují zavádění.

Fun Factory Flexi Felix

Klady

 •  

  Příjemný silikonový materiál

 •  

  Ohebnost

 •  

  Proměnlivý průměr

 •  

  Poutko pro zavádění/vytahování

Zápory

 •  

  Příliš měkký materiál (vhodné spíše pro začátečníky, než pro pokročilé)

Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:

DO OBCHODU

Fun Factory BendyBeads

Klady

 •  

  Kvalitní silikon

 •  

  Dobře drží tvar proutku - lépe se zavádí

 •  

  Proměnlivý průměr

 •  

  Očko pro držení

Zápory

 •  

  Nenalezla jsem

Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:

DO OBCHODU