Na tuto hračku jsem byl zvědav, protože to je kombinace análního kolíku (který mě zklamal) a vibračního masážního strojku na prostatu (z něj jsem nadšený a používám ho často). Ambivalentní očekávání však byla záhy potřena a zůstává jen nadšení.

Balení a zpracování análního kolíku Rebel

Běžné balení. Černá papírová krabička s potiskem. Ta obsahuje kolík a nutnou dokumentaci. Baterie nejsou součástí balení.

Kolík je celkem realistický a je zpracován do tvaru penisu (zvýrazněný žalud). Nijak nezapáchá, je hlaďoučký a příjemný na dotek. Materiál je sametově hladký silikon. Není ohebný! Ohebná je jen část, která se opírá o prostatu z venku a brání vklouznutí celého kolíku do análu.

Kolik teď stojí Rebel kolík
ZJISTIT CENU

Vibrace jsou průměrné, pro nezkušeného uživatele dost silné, ale já bych uvítal intenzivnější zážitek. Nicméně si nestěžuju.

Lehce nepraktické je spouštěcí tlačítko vibrací. Je na spodní straně kolíku, takže pokud chcete sedět, mohou se vám vibrace vypnout.

Použití v akci

Není to žádný malý kousek, takže to chce přípravu – nám se osvědčily anální korále, kolíček s kuličkou uvnitř a pak samozřejmě prsty. A hodně gelu. Doporučuji se před použitím vyčistit anální sprchou, ale není to nezbytně nutné. Já používám na kolíku kondom, takže očista ještě byla snadnější.

Suma sumárum

Super hračka! Doporučuji všem, kteří netrpí stereotypy o análním sexu. A vědí, jak si užít sex o něco více. Je to příjemný kousek a při hrátkách i masturbaci nezahálí. Do budoucna zkusím možná větší kalibr.

Klady

Zápory

Nezapáchá Vibrace by mohly být silnější
Hladký povrch Zapínání vibrací tlačítkem na spodní straně kolíku
Vibrace
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: