Pro někoho to nemusí být zrovna téma pro předehru, kdo se však análnímu sexu již věnuje, ten slovo klystýr dobře zná. Pro nováčky se tato dovednost může stát zcela klíčovou pro hladký průběh pasivních večerů.

Pokud se navíc zajímáte o očistu těla jako takového, je klystýr i zajímavá a mnohdy nezbytná praktika zdravého životního stylu. Slouží tedy primárně k očistě tlustého střeva a s trochou více vaší pozornosti a zkušeností i střeva tenkého.

Co je vlastně klystýr?

Klystýr, nebo také klyzma, se coby ozdravná procedura používá již od pradávna. Jedná se o vpravení kapaliny (voda, fyziologický roztok aj.) pomocí irigátoru (aplikátor) do tlustého střeva. Paměti o této očistě střev sahají napříč mnoha kulturami, až do starověku.

Já sám jsem byl při průzkumu hodně překvapen všemi zdraví prospěšnými účinky, které se klystýru přisuzují, a taky příjemně zabaven úvahou, jak se na takový objev přišlo nejspíš jenom díky tomu, že si staří Římané a Egypťané potrpěli na „čistej Análek“:).

A na to jsem se taky sám zaměřil, tedy jak si můžu výplachem zlepšit svoje pasivní večery a být přitom v klidu, že nepřijde nehoda. Protože není lepší návod, jak si anál užít víc než s pocitem, že jsme dokonale čistí. I když v některých sexuálních praktikách (BDSM/klinik) je klystýr přímo součástí sexu – to jen tak pro zajímavost, aby se „konzervy“ uvolnili, že TADY fakt o nic nejde.

Když si vzpomenu, jak jsem si klystýr prováděl dříve a kam se posunuly mé zkušenosti dnes, musím se smát, ba dokonce si pomyslím, že jsem mnohdy i riskoval své zdraví. Už žádná ztracená těsnění od sprchové hadice, zaplať pánbůh…

VIDEO z rozbalování v redakci

V klidu, bude to BIG ASS…

Pokud by snad někdo chtěl touto obří pipetou začít podlévat krocana, výrobce ho raději opatřil příznačným názvem BIG ASS. Když jsem nad tím celým dostatečně zachichotal, pustil jsem do ochmatávání materiálu a hledání ostrých hran.

To se naštěstí nestalo a tak jsem se přesunul hned do koupelny, abych mohl nerušeně pokračovat v praktické části. Materiál není nijak choulostivý, naopak je pevný a dobře omyvatelný vodou s mýdlem.

Balónek pojme skoro půl litru vody

Balonek je veliký, přesto se s ním dobře manipuluje a pojme bez mála půl litru vody. Aplikátor je příjemně hladký, úzký a dlouhý. Ve špici je podélně děrovaný tak, že voda tryská do čtyř stran. Po aplikaci trocha lubrikantu se snadno zavádí. Balonek z vás potom trčí, jakoby se vám do zadku zakouslo veliké klíště.

Zjistěte kolik stojí Klystýr Big Ass
ZJISTIT CENU

I přes všechnu chválu si napoprvé budete nejspíš připadat trochu neohrabaně, chce to klid a cvik. Ať se však snažíte, jak chcete, celý obsah balonku se vám do sebe nepodaří vpravit na jedno zmáčknutí. V této fázi jsem byl trochu zmatený, protože balónek musíte držet zmáčknutý, jinak by naopak mohl začít nasávat zpět to, co rozhodně nechcete.

Dá se něco zlepšit

Nejsem žádný technický guru, ale myslím si, že by zpětnému chodu zabránil obyčejný ventilek. Pustit balónek můžete, až když aplikátor ze sebe vyndáte (balonek se ihned vrátí do původní polohy). Poté do sebe buď můžete vpravit zbytek vody (což se vám povede nejspíš jen jako mě v poloze na zádech), nebo si balonek znovu naplníte.

Pamatujte, že do sebe můžete takto vpravit maximálně dva litry vody, avšak pro účely vyčištění před análním sexem bohatě stačí jedna až dvě dávky objemu celého balonku, tedy necelý litr.

Jak nejlépe provést klystýr?

Když už máte vodu v sobě, snažte se jí alespoň deset minut udržet. Základní pomůcka, jak přemoct nucení na záchod, je hluboké dýchání do břicha (opravdu to funguje). Pokud to nepůjde, jednoduše vyhledejte záchod, žádný stres, jde přece jen o HO*NO. Jakmile je vše v záchodu, celý postup můžete opakovat tolikrát, dokud nebudete spokojeni, tedy až z vás poteče jenom čirá voda.

Pokud se nyní ptáte, jak jsem si užil následný večer, potom řeknu jen to, že jsem rád za svůj nový BIG ASS a pokračování příběhu nechám už jen vaší představivosti:)

Klady

Zápory

Velký objem nádoby Vyšší cena
Balónek se rychle vrací/drží tvar Nelze jednu dávku vpravit celou naráz/Zpětný chod
Pevný obal
Snadno se čistí
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: