Co povědět k lubrikačnímu prostředku a jeho balení? Je to užitečný pomocník pro sólo i párové hrátky. Výhodou malého balení je, že ho snadno schováte do kapsy nebo do kabelky. Je to lubrikant založený na silikonové bázi, takže nezasychá a vytvoří kluzký film, který vydrží dost dlouho, ale opravdu extrémně dlouho. Mně na penisu zůstal pocit olejíčku ještě druhý den. A to jsem se pečlivě omyl ve sprše. Nijak nezapáchá.

Pozor na kondomy

Nutno dodat, že tyto lubrikanty by se neměly používat na latex a latexové pomůcky, takže neaplikovat na dilda a jiné hračky. A vyhnul bych se i kondomu, pokud na něm výslovně není napsáno, že se na něj mohou používat silikonové oleje – jsou, ale nejsou rozhodně nejlevnější a běžně dostupné v každém obchodě.

Zjistěte kolik stojí tento lubrikant
ZJISTIT CENU

A proč na to dávat pozor? Protože by se mohlo stát, že tento zvlhčující gel naruší strukturu kondomu a tím pádem rozhodně sníží jeho bezpečnost při sexu. Což určitě nechcete! Nebo ano?

VIDEO rozbalení v redakci:

Použití

My olej použili při párových hrátkách, kdy proběhl příjemný handjob a při análním sexu, kdy dlouhá výdrž oleje jednoznačně pomáhá.

Klouže velmi solidně, nezasychá a zvláčňuje. Sám jsem pak olej využil několikrát při masturbaci. A to vždy ve velké spokojenosti.

Suma sumárum

Rozhodně se hodí ho mít doma. Jednoznačná deviza je výdrž, to se vám s lubrikantem na vodní bázi nestane. I malé balení vám vydrží dlouho. Menší nevýhodou je dávkování, které není formou pumpičky, ale malým zúženým otvorem na hlavičce nádoby – ale to má většina lubrikantů.

Klady

Zápory

Nezapáchá Nenašel jsem
Dobře klouže
Vydrží dlouho
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: