Anální hrátky jsou čím dál oblíbenějšími, a o tuto praktiku jeví zájem stále větší množství. Anální sex není nic nenormálního či nemorálního. A my vám ukážeme, jak s těmito specifickými hrátkami začít – díky správné hračce pro prdelku.

Jak najít ideální vibrátor pro zadeček

Tyto vibrátory jsou zúženy na špici, to znamená, že se snadno zavádí. Rozšiřuje se velmi pomalu. Nikdo neříká, že jej musíte zavést do análu celý, naopak stačí opravdu jen špičku a vibracemi dráždit citlivá nervová zakončení. U mužů to může být ideální pro dráždění bodu G, který je u pánů znám spíše jako prostata.

Svého času bylo mezi zákazníky velmi oblíbené kombinovat chladivý či hřejivý lubrikační gel právě s análními vibrátory či dráždítky pro rozmazlování zadečků. Možnost hrátek je zde v podstatě neomezená. Stačí vybrat správně tvarovaný vibrátor. Ať už klasický anální jen s úženou špičkou, či vyloženě dráždicí s vibrační patronkou umístěnou v dlouhé tenké špici.

Může se využívat i pro jiné hrátky

Výhodou análního vibrátoru je, že pokud nezaujme vaši prdelku, můžete jej používat jako klasického mazlíka pro zavádění do vagíny.

Ale pozor! Nejdříve do vagíny, potom do análu ano. Obráceně nikdy! Nebo až po důkladném očištění a dezinfekci. Jinak z toho můžou být pořádné trable.

Z jakého má být materiálu?

Pro první anální hrátky bych nikdy začátečníkovi nedoporučovala pryžové hračky, vibrátory z jakéhokoliv tvrdšího plastu. Také doporučuju začít s hračkou menších rozměrů. Špatná zkušenost by vás mohla odradit navždy. Takže ideálně volte do začátku třeba silikonový bezpečný materiál – skvěle se čistí, je hypoalergenní a částečně pružný. Ale díky svému povrchu trochu dře, takže potřebujete určitě gel.

Pro zkušenější to může být třeba nafukovací anální kolík – zpravidla je z latexu, který umožňuje měnit průměr a objem vibrátoru/kolíku a tím lépe vyplnit zadeček. Pro fajnšmerky jsou skleněné hračky. Ty dobře vedou teplo, takže se můžete hrát s nahřátím či zchlazením a doplníte tuto dráždivou vlastnost ještě vibracemi. Ty jsou mnohdy do skleněné pomůcky přidané pomocí vibrační patrony, která se zasune třeba do patky dilda/kolíku.

Nechte si pomoci análním gelem

Pokud se rozhodnete pro anální vibrátor, doporučuju nechat si poradit od prodavaček. Rozhodně by součástí nákupu při pořizování nové anální hračky neměl chybět anální lubrikační gel.

V současné době se dělají s extrakty, které pomohou uvolnit svaly a tak je následný průnik mnohem příjemnější.

A některé dokonce mírně znecitlivují a tak trochu pomáhají předcházet onomu nepříjemnému pocitu, že musíte honem-honem na záchod.

Čistota především…

Co rozhodně doporučuji nejen k análním hračkám je dezinfekce. Ve specializovaných prodejnách mají vhodné jak pro vaše tak i pro intimní hygienu. Například silikonové pomůcky se dají krátce vyvařit, případně i vyčistit speciálním čističem. Nebo si můžete čištění ulehčit a pro každé hrátky s prdelkou natáhněte na hračku kondom, který pak vyhodíte.

Kde je nejlépe koupit?

Vybrali jsme pro vás přímo kategorii hraček, které obsahují jen vibrační pomůcky pro anální sex. Jsou to prověřené a kvalitní kousky, co budou vaši prdelku rozmazlovat 🙂 Dejte jim šanci.