Chtít či nechtít do zadečku, toť je otázka

anální sex Chtít či nechtít toť je otázka. Čeho že se to týká? Jestli nechám přítele „pozlobit“ můj zadeček. Do teď jsem s análkem neměla žádné zkušenosti. Ale jelikož se říká, že v životě se má zkusit všechno, tak jsem svolila.

Nejdříve měl za úkol mě naprosto uvolnit. Takže hrátky s erotickými pomůckami (hlavně Fun Factory) a pak klasický sex. Tímhle mě sice dost uvolnil, ale jak se začal věnovat svými prstíky mému zadečku, tak jsem se stáhla. Takže na to šel jinak. Vzal masážní gel, a začal mě masírovat záda. Postupoval od shora až k zadečku a já jsem byla pěkně uvolněná.

Aby moje uvolnění ještě zvýšil, tak vzal vibračního motýlka a připevnil mi ho na rozkrok. Příjemné vibrace a uvolnění na sebe nenechalo dlouho čekat. Takže nakonec začal lehce prsty kroužit kolem mého „zadního vchodu“ a pokoušel se proniknout. Nejdříve kroužil jedním prstem okolo a když se hnus lehce uvolnil, tak prst skončil v mé prdelce.

Když už ve mně měl jeden prst, tak už to šlo snáze. Stačilo jen lehce masírovat vnitřek zadečku a svěrače se postupně uvolnily a další prsty se mohly přidat k tomu prvému. Nadměrná lubrikace byla samozřejmě nezbytná. Bez lubrikačního gelu (pokud možno speciálního na análek) to nešlo.

Když už měl ve mně čtyři prsty a zdála jsem se mu dostatečně uvolněná, tak začal pomalu prsty vysouvat a zároveň se snažil do mě proniknout svým nagelovaným mužstvím. A ejhle. Ono se mu lehce podařilo jak jsem byla uvolněná a rozdrážděná.

Samotný anální sex mě osobně moc nedal. Necítila jsem úžasné pocity jako při klasickém sexu. Ale líbila se mi ta „cesta“, která vedla k uvolnění mého těla a zadečku. Takže to je důvod proč partnera nechám čas od času věnovat se mému zadečku. On si anální sex neuvěřitelně pochvaluje. Mě zas tak moc nedává, ale je mi příjemná jeho péče. Každý jsme holt nějací.

Petr

Petr

Šéfredaktor a zakladatel magazínu Lascivní.cz - zajímají ho netradiční hračky, které posouvají vnímání sexuálních hrátek na nové úrovně. Chce zbavit sexualitu zbytečného tabu, které v české kotlině je zakořeněno po desítky let. A snad se mu to i daří...
Petr
[supsystic-social-sharing id="1"]

Jeden komentář

  1. čím dál tím víc jí to chci zkusit stříknou do prdelky.má sexy zadeček,fakt bych to rád zkusil,možná to není to pravé,ale člověk má zkusit vše.bohužel moje milá je stidlivka,byla doted panna a nechce ani anál ani orálek.já taky nemám moc zkušeností,ale chci zkusit vše.jak ji to mám podat aby nastavila zadeček?nebo aby mi ho alespoň vzala dopusinky a lízala a lízala dokud nebude mit pusinu plnou mého semene.Jsem asi čuně ale zkusit by se mělo všechno.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *