Chtít či nechtít do zadečku, toť je otázka – ZÁŽITEK ze života

anální sex Chtít či nechtít toť je otázka. Čeho že se to týká? Jestli nechám přítele „pozlobit“ můj zadeček. Do teď jsem s análkem neměla žádné zkušenosti. Ale jelikož se říká, že v životě se má zkusit všechno, tak jsem svolila.

Jak mě přítel přemluvil do análního sexu

Nejdříve měl za úkol mě naprosto uvolnit. Takže hrátky s erotickými pomůckami (hlavně Fun Factory) a pak klasický sex. Tímhle mě sice dost uvolnil, ale jak se začal věnovat svými prstíky mému zadečku, tak jsem se stáhla. Takže na to šel jinak. Vzal masážní gel, a začal mě masírovat záda. Postupoval od shora až k zadečku a já jsem byla pěkně uvolněná.

Aby moje uvolnění ještě zvýšil, tak vzal vibračního motýlka a připevnil mi ho na rozkrok. Příjemné vibrace a uvolnění na sebe nenechalo dlouho čekat. Takže nakonec začal lehce prsty kroužit kolem mého „zadního vchodu“ a pokoušel se proniknout. Nejdříve kroužil jedním prstem okolo a když se hnus lehce uvolnil, tak prst skončil v mé prdelce.

Když už ve mně měl jeden prst, tak už to šlo snáze. Stačilo jen lehce masírovat vnitřek zadečku a svěrače se postupně uvolnily a další prsty se mohly přidat k tomu prvému. Nadměrná lubrikace byla samozřejmě nezbytná. Bez lubrikačního gelu (pokud možno speciálního na análek) to nešlo.

Když už měl ve mně čtyři prsty a zdála jsem se mu dostatečně uvolněná, tak začal pomalu prsty vysouvat a zároveň se snažil do mě proniknout svým nagelovaným mužstvím. A ejhle. Ono se mu lehce podařilo jak jsem byla uvolněná a rozdrážděná.

Jak jsem prožívala pronikání do prdelky?

Samotný anální sex mě osobně moc nedal. Necítila jsem úžasné pocity jako při klasickém sexu. Ale líbila se mi ta „cesta“, která vedla k uvolnění mého těla a zadečku. Takže to je důvod proč partnera nechám čas od času věnovat se mému zadečku. On si anální sex neuvěřitelně pochvaluje. Mě zas tak moc nedává, ale je mi příjemná jeho péče. Každý jsme holt nějací.

Natálie
Natálie
Natálie je členem našeho týmu již několik let. Sice je tato dívka velice stydlivá, ale i přesto se ráda věnuje lechtivým tématům. Recenze pomůcek nejsou jejím oblíbencem, za to ráda zpracovává nová hesla do slovníčku. Čerpá inspiraci nejen u nás, ale i v zahraničí. Její nové články budou plné sexuálních poloh - těšte se na její „seriál“ erotických poloh s praktickými informacemi a někdy i vtipnými historkami.
Natálie
[supsystic-social-sharing id="1"]

2 komentářů

 1. čím dál tím víc jí to chci zkusit stříknou do prdelky.má sexy zadeček,fakt bych to rád zkusil,možná to není to pravé,ale člověk má zkusit vše.bohužel moje milá je stidlivka,byla doted panna a nechce ani anál ani orálek.já taky nemám moc zkušeností,ale chci zkusit vše.jak ji to mám podat aby nastavila zadeček?nebo aby mi ho alespoň vzala dopusinky a lízala a lízala dokud nebude mit pusinu plnou mého semene.Jsem asi čuně ale zkusit by se mělo všechno.

  • Určitě na ni netlačte a nejděte přes bolest – k tomuhle si musí dojít sama. Postupně si ji připravte a uvolněte a je možné, že to bude chtít pak sama.

   Ideálně ji při (třeba) masáži zad začněte masírovat i níže na zadečku, klouzejte po křivkách prdelky, jemně ji tisknete, rozevírejte a občasně zajeďte i na samotnou dírku. Uvidíte, jak se bude lehce ošívat, ale bude jí to příjemné. Nemusíte se ani snažit o průnik, jen ji takhle drážděte a provokujte.

   Čím častěji ji takhle budete nenápadně masírovat, tím více jí to bude bližší a nebude se tak moc stydět.

   S orálem to bude dost podobné – musíte k tomu postupně dojít – v tomhle případě asi z masáže od ní. Rozhodně ji k ničemu nenuťte, nebo se zasekne a budete mít na dlouho smůlu…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *