Při použití slovíčka klystýr, se spousta lidí oklepe hrůzou. Toto slovo samo o sobě vyvolává nepříjemné pocity a představy. Používejme tedy slovíčko intimní sprcha. Náš název intimní sprcha naopak působí příjemně, čistě a atraktivně.

Intimní sprcha by měla být součástí při pořízení análních hraček. Tato očista před samotným aktem chrání nejen před nechtěnou nehodou, náhodnému přenosu bakterií, ale pomáhá i psychicky. Některým lidem, může přijít anální sex nečistý či rovnou špinavý, přesto jejich partner po této praktice touží. Pokud na to dotyčný přistoupí, proč si to nezjednodušit a zároveň něco neudělat pro své zdraví?

Navíc samotná praktika intimní sprchy je v moderní době čím dál oblíbenější, ať už jako sexuální praktika pro vlastní potěšení, očistná procedura, nebo pomoc při hubnutí.

Klystýr? Nejenom pro anální sex?

Klystýr je nálev sloužící k výplachu tlustého střeva, či tato procedura samotná. Pomáhá očistě tlustého střeva a po nácviku i tenkého střeva, podporuje peristaltiku (pozvolný rytmický pohyb stěn, které slouží k posunování jejich obsahu jedním směrem) a vylučování usazených zbytků denaturovaných (rozkládajících se) jídel, které mají na zdraví organismu zhoubný vliv.

Anální otvor a konečná část tlustého střeva je opravdu největším zdrojem bakterií, nečistoty lze však snadno odstranit právě klystýrem. Při klystýru se vyčistí nejen konečník ale i část tlustého střeva a stolici trvá až dvanáct hodin, než tlustým střevem znovu projde.

Všichni, kteří anální sex provozují, by neměli na aplikaci klystýru zapomínat, protože vyprázdnění opravdu nestačí.

VIDEO z rozbalování sady na výplachy

Jak na co nejpříjemnější výplach klystýrem?

Klystýr se provádí vždy na lačný žaludek. Připravte si zhruba asi 0,5 – 2 litry teplé vody s jednou lžící citronové šťávy nebo odvar z heřmánku, nalíjte ji do nádobky klystýru (irigátoru), zavěste asi do výše očí, aby měla voda spád.

TIP: Pro jednoduší zavedení je vhodné konec hadičky lehce nalubrikovat.

Klekněte si, zcela se uvolněte, dýchejte pravidelně a přirozeně. Zasuňte konec hadičky do análního otvoru a nechejte vodu téct až do pocitu většího tlaku, ne však bolesti. Nic nesmí bolet! Pokud se vám podaří v sobě vodu chvíli udržet, je to jen dobře. Zajděte si na toaletu a poté si na chvíli odpočiňte.

Podívejte se na pomůcky pro klystýr
ZJISTIT CENU

Pravidla aplikace klystýru:

  1. Klystýr aplikujte nejlépe ráno do sedmi hodin nebo večer než jdete spát.
  2. Neočekávejte, že se vám na poprvé podaří přijmout celou dávku. Přijměte ji na dvakrát klidně i na třikrát.
  3. Během aplikace klystýru myslete na to, jak vám voda protékající střevy vymývá zbytky jedovatých látek a uzdravuje vás.
  4. Asi hodinu po aplikaci nevycházejte z domu. Voda ze střev se vám může vracet i po půl hodině.
  5. Čím déle v sobě tekutinu udržíte, tím větší část střeva vyčistíte. Ideální dobou je deset minut.

Může to být i méně náročné – díky intimním sprchám

Kromě hloubkových intimních sprch existují také malé intimní spršky. Jedná se o malé balónky určené k výplachu konečníku před análním stykem. Dají se samozřejmě použít k hlubší očistě, ale k tomu jsou určitě vhodnější ty větší sprchy.

Výhodou těchto malých balónků je, že je lze snadno schovat, a můžete je schovat v batůžku či kabelce. Některé mají dokonce i dva nástavce. Jeden je určen přímo k výplachu konečníku a druhý nástavec je vhodný i jako intimní hygiena pro ženy.

Klady

Zápory

Ideální pro začátek análního sexu Náročnější čištění
Možný zdravotní přínost
Pro někoho trénink sverače
Dá se použít i v rámci BDSM
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
Růžovýslon.cz Sexíčekshop.cz Flagranti.cz Sexshop51.cz Sexshop.cz
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 6 názorů

Když já nevím – většinou to nepotřebujeme – kvůli řekněme čistotě styku, naučili jsme se díky vám mít anální hrátky – reál či hračky vždy s kondomem. Ale musím uznat, že pro delší hraní je lepší být vyprázdněný (a bud se to musí echt načasovat v tom dni, aby to bylo přirozeně), nebo urychlit klystýrem. Ale zase máte ty dozvuky, musíte vědět kolik vody, … a ne všem to sedne a ta příprav aprostě neneí moc sexy, že… Takže něco za něco 🙂

Rozumím, jde o předcházení nehod, nebo pocitů, že jste „plná“, ale nejste plná partnera… Takže jde o prožitek a klid na duši. Lze to i bez. 🙂

Dobrý den , nevím kam se obrátit tak to zkusím sem , třeba jste to nějaká taky řešila .
S manželem se oddávám análním praktikám a chci se posunout zase o kus dál a zkusit hluboký anální fisting. Pro tento účel jsem si pořidila nástavec na sprchovou hadici pro výplach análku . Teď k věci : Začnu s očistou a opakuji dokud nevytéká čistá voda , pro jistotu to ještě 2x zopakuji . Když jsem hotová tak vylezu z koupelny připravená na fist , a náhle cca 5-10 minut po té se mi objeví pocit jít na velkou , takže jdu a vyteče ze mě ještě mnoho vody ale i se stolicí . Jdu se tedy vypláchnout znovu do čista , ale stane se to znovu ( né vždy , ale častěji nežli ne ) . Po 3tí už nejdu protože už nemám náladu . Před očistou a análním stykem nejím 3 hodiny , zkusila jsem slabší proud vody , menší obsah vody , nezajíždět nástavcem přiliš hluboko , teplou či vlažnou vodu , ale tento problém mám pořád . Zažívání atd. mám v pořádku . Mohl by mi někdo poradit co dělám špatně ? Nebo to ktomu prostě patří ?Děkuji za jakoukoli radu

Dobrý den chtěl bych se Vas zeptat pokud bych chtel vyzkouset masaz prostaty existuje i jiny zpusob vyprazdnovani kdyz nemam klistyr?

Dobrý den,

mohl byste na to jít jinou cestou – dát si pár dní stravu založenou na nestravitelných vlákninách (cizrna, hrách a vlastně všechny luštěniny) a tím byste měl mít solidně vyčistěný „trakční“. Případně existuje obrácený „klystýr“ neboli „šanka“ (dá se dohledat na internetu), ale je to poměrně náročná a vcelku i drastická očista těla díky metodě prověřené tisíci lety indické Ajurvédy.

Hezký den, k cemu slouzi tato pomucka Colt Sprchová hlavice Shower Shot (a musi se na tu sprchovou hlavici dat lubrikacni gel? a jaký je vhodný?) a na co je Bělicí krém „Star White?

Ta sprchová hlavice je pro náhradu klasického klystýrového irigátoru – je možné ho nasadit na klasickou sprchu a tím se pročistit. Ten krém bude vhodný na bělení pigmentace – například análního věnečku (neboli anal bleaching). Je to spíše jen dekorativní věc, než užitečná.

Ohledně gelu: ano – bez něj to půjde stejně špatně, jako s klasickým dildem či prstem. Nejlépe vzít nějaký na vodní bázi, ale pro anální hrátky je možné použít i silikonový – má delší účinnost a lepší kluznost – více o nich jsme psali zde https://www.lascivni.cz/slovnicek/lubrikace/

Většina ho řeší jen jako prostředek pro „čistší“ anální sex, pro mě je to spíše cesta jak očistit lépe tělo například před několikadenním půstem – takže jako součást detoxu.

Ale nepovažuji ho za něco „extra“ přirozeného, proto ho používám jen několikrát do roka právě kvůli půstům, případně jako přípravu na anální hrátky.

co víte o klystýru? Zdraví propěšný či nikoliv?

Spolupracujeme: