Ani ženy se v tomto případě nemusí cítit ochuzeny. Podtlakových hraček pro ženy existuje ještě větší množství, než těch pro muže. Ženy si mohou vzít na pomoc pumpy jak na vagínu, tak i jen na klitoris, ale i na bradavky či celá prsa.

Vakuová pumpa pro ženy pod drobnohledem

Pumpy na celou vagínku jsou asi nejoblíbenějším z těchto položek. Způsobí totiž prokrvení celé stydké oblasti. Dojde k prokrvení jak klitorisu, tak i stydkých pisků a ty jsou pak na dotek neuvěřitelné citlivé. Toto se obzvlášť líbí mužů, kdy každý jejich dotyk působí ženám výbuchy extáze.

U těchto podtlakových mušlí, je důležité dbát při koupi na velikost. Všeobecně jsou tyto vakuové pumpy určené spíše ženám plnějších tvarů.  Drobnější ženy musí mnohem pozorněji vybírat, nebo by jim vaginální pumpa mohla být veliká.

VIDEO z rozbalování vakuovky v redakci

I klitoris si užije podtlaku

V případě hodně drobných žen může být vhodnou alternativou klitorální pumpa. Funguje na naprosto stejném principu, jen plocha působení je omezena právě jen na klitoris. Po napumpování se klitoris natolik prokrví, že je pak nesmírně citlivý na každý dotyk.  Klitorální pumpy bývají v drtivé většině opatřeny vibrační patronkou, takže podtlakové vzrušení je obohaceno i velmi intenzivními vibracemi.

Vibrační pumpa Vakuová pumpa na vagínu podtlak a bradavky

Obrovskou výhodou těchto pumpiček je, že jsou malé a skladné. V kabelce je schováte a můžete si je vzít sebou na cesty. Ženské podltakové pumpy jsou velmi vyhledávané i na českém internetu.

Zjistěte kolik stojí kvalitní podtlaková ženská pumpička
ZJISTIT CENU

Lascivní podcast – díl o vakuovkách Petra a Aly:

Podtlakem můžete působit na i ňadra

Pumpy na prsa se sice netěší až tak velké oblibě jako předchozí dvě, ale dá se s nimi dělat soustu zajímavých věcí. Vakuovou pumpu na bradavky jsme rezenzovali zde: Podtlakové přísavky na bradavky.

Tak třeba, že díky podtlaku dojde nejen k prokrvení a zvýšené citlivosti, ale i k otoku pumpované tkáně. Takže dámská prsa jsou nejen velmi citlivé na dotek, ale i plnější a větší. Samozřejmě otok nevydrží věčně, ale po dvou až čtyřech hodinách zcela opadne. U každé ženy je trochu jiné. Upřímně, ten pocit „nafouknutých“ a extrémně citlivých a vzrušivých ňader je naprosto s ničím nesrovnatelný.

I zde připomenu, že je důležité hodně lubrikovat, ale vyholovat chloupky není podmínkou. Jen doporučením.

Testování podtlakových pomůcek

V rámci redakce jsme nelenili a testovali jsme povícero podtlakových hraček pro ženy, které se dají aplikovat jak na bradavky, celá ňadra, klitoris i celý klín. Většinou se jednalo o několikaměsíční testování u více redaktorek (které se velice rády zapojily), takže máme pro vás více než vypovídající recenze kvalitních pumpiček. Popřípadě zde je celá porovnávací sekce / žebříček pro tento druh vakuovek.

Kde koupit kvalitní pumpičku?

Klady

Zápory

Nejen pro vagínu, ale i prsa a bradavky S některými musíte mít v začátcích trpělivost
Intenzivní prokrvení pro citelně větší citlivost
Mnohdy v kombinaci s vibracemi
Plynulá regulace podtlaku
Ruční i elektronické ovládání pumpování
Ve variantách se dají používat i odděleně od pumpy
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
Flagranti.cz Sexíčekshop.cz Sexshop51.cz Sexshop.cz Růžovýslon.cz
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 4 názory

Díky Agrrr za tohoto průvodce – původně jsem ani nevěděla, kam zařadit vakuovky, natož že jich je vícero druhů – bradavky, kundička, … Takže to mi dost pomohlo.

Souhlas, to třídění už jsme potřebovali i sami rozepsat! 🙂 Děkujeme.

Dobrý den chtěl bych se zeptat, včera jsme s přítelkyni použili pumpu na vagínu a malinko jsme přehnaly čas a podtlak. Otok je malinko větší než jsme chtěli, chtěl bych se zeptat za jak dlouho to přibližně splaskne? Přes noc to malinko splasklo ale ne uplne. Předem děkuji.

Osobně jsem se s tím nesetkal – podltaková pumpa vytváří podtlak, který do daných partií přitáhne více krve, ale ta by měla po uplynutí vlivu podtlaku přirozeně dále pokračovat v oběhu.

Na běžné otoky platí, že se mají zachladit a nechat v klidu – u pysků mě nenapadá jiná možnost. Hlavně by to správně mělo dávno splasknout… jak dlouho jste nechali pumpu přisátou?

Tak už v pořádku 🙂 stačilo počkat – takže jsme to trochu přehnali…

Jak dlouho mohu mít vakuovou pumpu na klitorisu a a za jak dlouho klitoris splaskne? Děkuji.

Hezký den – vhodné ji nenechávat déle jak pár minut – sama uvidíte dle zabarvení, kdy je vhodné ji sundat. Odkrvení je velice odlišné u každého – u někoho to je pár minut, u někoho pár desítek – to musíte otestovat na sobě, jak vaše tělo reaguje:)

dobry den mam zaujem o kupu vaginalnej pumpy pre priatelku

Dobrý den, můžu vám doporučit ty testované z sekce https://www.lascivni.cz/tag/vakuova-pumpa/ – Intim patří mezi větší kousky, dobře přilne na vagínu a má silný podtlak, ale je dražší… Zato Black Treasure je menší, s výraznějšími výstupky na klitoris, ale sedne méně ženám, protože je užší.

Spolupracujeme: