Ani ženy se v tomto případě nemusí cítit ochuzeny. Podtlakových hraček pro ženy existuje ještě větší množství, než těch pro muže. Ženy si mohou vzít na pomoc pumpy jak na vagínu, tak i jen na klitoris, ale i na bradavky či celá prsa.

Vakuová pumpa pro ženy pod drobnohledem

Pumpy na celou vagínku jsou asi nejoblíbenějším z těchto položek. Způsobí totiž prokrvení celé stydké oblasti. Dojde k prokrvení jak klitorisu, tak i stydkých pisků a ty jsou pak na dotek neuvěřitelné citlivé. Toto se obzvlášť líbí mužů, kdy každý jejich dotyk působí ženám výbuchy extáze.

U těchto podtlakových mušlí, je důležité dbát při koupi na velikost. Všeobecně jsou tyto vakuové pumpy určené spíše ženám plnějších tvarů.  Drobnější ženy musí mnohem pozorněji vybírat, nebo by jim vaginální pumpa mohla být veliká.

I klitoris si užije podtlaku

V případě hodně drobných žen může být vhodnou alternativou klitorální pumpa. Funguje na naprosto stejném principu, jen plocha působení je omezena právě jen na klitoris. Po napumpování se klitoris natolik prokrví, že je pak nesmírně citlivý na každý dotyk.  Klitorální pumpy bývají v drtivé většině opatřeny vibrační patronkou, takže podtlakové vzrušení je obohaceno i velmi intenzivními vibracemi.

Vibrační pumpa Vakuová pumpa na vagínu

Obrovskou výhodou těchto pumpiček je, že jsou malé a skladné. V kabelce je schováte a můžete si je vzít sebou na cesty. Ženské podltakové pumpy jsou velmi vyhledávané i na českém internetu.

Podtlakem můžete působit na i ňadra

Pumpy na prsa se sice netěší až tak velké oblibě jako předchozí dvě, ale dá se s nimi dělat soustu zajímavých věcí. Vakuovou pumpu na bradavky jsme rezenzovali zde: Podtlakové přísavky na bradavky.

podtlak a bradavky

Tak třeba, že díky podtlaku dojde nejen k prokrvení a zvýšené citlivosti, ale i k otoku pumpované tkáně. Takže dámská prsa jsou nejen velmi citlivé na dotek, ale i plnější a větší. Samozřejmě otok nevydrží věčně, ale po dvou až čtyřech hodinách zcela opadne. U každé ženy je trochu jiné. Upřímně, ten pocit „nafouknutých“ a extrémně citlivých a vzrušivých ňader je naprosto s ničím nesrovnatelný.

I zde připomenu, že je důležité hodně lubrikovat, ale vyholovat chloupky není podmínkou. Jen doporučením.

Testování podtlakových pomůcek

V rámci redakce jsme nelenili a testovali jsme povícero podtlakových hraček pro ženy, které se dají aplikovat jak na bradavky, celá ňadra, klitoris i celý klín. Většinou se jednalo o několikaměsíční testování u více redaktorek (které se velice rády zapojily), takže máme pro vás více než vypovídající recenze kvalitních pumpiček.

Kde koupit kvalitní pumpičku?