Čili střevní sprcha je metoda, pomocí které dochází k čištění střev. Irigátor vychází ze staroindické medicíny a pomáhá odstranit z tlustého střeva nahromaděnou stolici a případné hnilobné částice.

K čemu vlastně irigátor slouží při sexu?

Po pravidelném nácviku může být prospěšný i pro očistu tenkého střeva, podporuje peristaltiku a vylučování usazených zbytků denaturovaných jídel, které mohou mít na lidské tělo negativní vliv. Irigátor bývá součástí alternativních terapií.

Irigátor se skládá z gumové nádobky, hadice a trysek nebo z plastového sáčku, hadičky a rektální trubičky. Střevní sprcha se nejčastěji využívá jako pomůcka při klystýru a je možné ji sehnat běžně v prodejnách zdravotnických potřeb.

Klady

Zápory

Ideální pro začátek análního sexu Náročnější čištění
Možný zdravotní přínost
Pro někoho trénink sverače
Dá se použít i v rámci BDSM
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
Sexshop51.cz Růžovýslon.cz Flagranti.cz Sexshop.cz Sexíčekshop.cz

Klystýr napomáhá očistě střev, podporuje peristaltiku a vylučování usazených zbytků denaturovaných jídel. Zařízení na podávání klystýru má několik částí.

Jak na očistu střev

K nádržce připojíme irigační hadici a na druhý konec hadice nasadíme kohout s koncovkou. Kohout se uzavře, nádržka je naplněna vodou a poté se zavěsí. Poté, co zavedeme do konečníku koncovku, otevřeme kohout a tekutina začne proudit.

VIDEO z rozbalování:

4 druhy klyzma

Využití irigátoru můžeme rozlišit na 4 základní druhy podle způsobu použití:

  • projímavé klyzma (slouží ke změkčení stolice);
  • očistné klyzma (sloužící k vypláchnutí střeva);
  • diagnostické klyzma (využívající se k zavedení kontrastní látky do tlustého střeva);
  • léčebné klyzma (slouží k zavedení indikovaného léku do tlustého střeva).

Jak lze klystýr aplikovat?

Klystýr je možné zavádět pouze nalačno. K celému procesu je vhodné použít převařenou a vychladlou vodu. Do 1 litru vody přimícháme 1 lžičku soli, naplníme irigátor a v pokleku zavedeme do konečníku irigační hadici. Otevřeme kohoutek a necháme do sebe natéct vodu (1 – 2 litry).

Podívejte se na pomůcky pro klystýr
ZJISTIT CENU

Erotická anální sprcha vs. lékařský klystýr

Erotický klystýr se provádí pouze několik centimetrů dovnitř, naopak ty lékařské klystýry mají naprosto jiný důvod, jejich hlavním úkolem je vypláchnutí celý střev.

Ovšem při sexu potřebujeme očistit jen ta místa, jak jsme schopni proniknout rukou, dildem nebo penisem.

Spolupracujeme: