Svět je podivuhodné místo a BDSM svět je pro mnohé ještě podivnější. Nemusíme rozumět všemu, ale proč si nerozšířit obzory o něco nekonvenčního. Pojďte se seznámit s neobvyklou hračkou Ovipositor a fetišem kolem monster kinku a kladení vajec.

O co se jedná

Ovipositor se do češtiny překládá doslova jako kladélko – tento orgán vlastní samice některých zvířecích druhů a jak název napovídá kladou pomocí něj vejce. V případě ovipositoru jako erotické hračky se nejedná o slovní hříčku bez přímého kontextu.

Doslova si představte dildo s otvorem, do kterého před samotným aktem nasunete vajíčka. Pak už stačí jen zasunout dildo (výrobci obecně nedoporučují anální oblast, ale vaginální) a vejce tlakem vytlačit do vagíny a voila, můžete vejce naklást.

Pokud je to pro vás těžko představitelné zavítejte směle na stránky pro dospělé a naskytne se vám nejrůznější škála videí – hledejte pod hesly „oviposition“, „ovipositor“ a „egg laying fetish“.

VIDEA představující erotická kladélka

Sex Stuff | Ovipositor by Zoë Ligon – Ever wondered what it feels like to be filled with larvae?

New improved splorch – The eggs used in this video are made from plain gelatin (NOT JELLO!!!) and lubed with J-lube

Co vše se skrývá za touto nezvyklou hračkou

Než si dopodrobna přiblížíme technické detaily ovipositorů, asi vás spíše zajímá „co na tom proboha je tak vzrušujícího?“. Rodíme se s různými sexuálními preferencemi a tužbami.

Pokud někdo miluje pet play a pravidelně na sebe bere roli nemravné kočičky časem mu nestačí jen představivost a mňoukání. Bude chtít scénu dotáhnout do maximálního možného bodu. Přijdou na řadu obojky, kočičí ouška, ocásek, postroj, pelíšek apod. Mrkněte se na Role play, dogplay, snake play a další podobné fetiše a hrátky.

I v tomto případě se ve většině případů nejedná pouze o požitek ze samotného chování vajíček uvnitř sebe, ale o celý příběh nelidského tvora a následného oplodnění.

V podstatě mluvíme o sub žánru nebo doplnění takzvaného „monster kink“, kde jsou lidé přitahování nelidskými tvory, příšerami a fiktivními postavami. To už se tak vzdálené nezdá, protože fenomén přejímání postav najdeme nejen ve světě pornografie a erotiky. Další část, kterou uživatelé vyzdvihují je estetická část ovipositorů. Jelikož se jedná o hračku, co má vypadat, jako z jiného světa výrobci povolují uzdu jejich fantazii.

Inspirací může být například Sinnovator Spore Platinum Silicone Ovipositor Dildo s 3 x Sinnovator Eggs (vajíčky) neboli:

Druhy ovipositorů  

Jak už bylo řečeno samotné ovipository najdeme mnoha tvarů a barev. Typické jsou duhové barvy nebo kombinace minimálně dvou zářivých barev. Také imitují nejrůznější stvoření.

Najdeme takové, co se spíše podobají hmyzu, drakům, mimozemským stvořením, mystickým příšerám ale i takové, co připomínají standartní penis. Jsou obvykle vyráběny ze silikonu obdobně jako vejce. U určitých typů si vajíčka vyrobíte samy ze želatiny a tvořítka. Velikost se liší, často mají dilda výstupky, zahnutí, chapadla – nejčastěji najdeme ovipository kolem 18-25 cm.

Co financí se týče, nejedná se o levnou hračku – cena začíná okolo 2000 Kč.   

Kdo by mohl najít zalíbení   

Někdy v sexuální životě nastane bod, že už se jednoduše není kam posunout. Touha po něčem novém se naplňuje těžko a váš partner taky nemusí přistoupit na vše (i BDSM, fetiše apod. jsou otázka kompromisů). Jinak řečeno role play na zlobivou žačku, která neudělala úkoly a zlého učitele už jste si zahráli tolikrát, že už uvažujete o tom, že ty úkoly, pro oživení, vážně uděláte.

No a pokud se možná právě v takovém bodě nacházíte může být pro vás ovipositor chtěné a vítané zpestření. Zejména s ohledem na to, že se jedná o druh hrátek, ke kterým partnera víceméně nepotřebujete.

Ze začátku se dá například využít jen jako nezvyklé dildo bez vajíček. 

Určitě to není pro všechny a určitě ne pro začátečníky.  Avšak právě pestrost a téměř nekonečné množství možností je právě věc, která je na BDSM a fetiš světě kouzelná. Můžete být jednoduše kýmkoliv. Aspoň na chvíli.

Zdroje:

Vice.com
Metro.co.uk

Spolupracujeme: