Další, z námi vyzpovídaných aktérek z Onlyfans platformy, je Bluberryxx – zaujme vás nejen tím, že má vždy modrou rajcovní paruku, ale také, že na fotkách nebývá mnohdy sama, ale i se svým přítelem. Zajímala nás její motivace sdílet své amatérské fotky a videa svým fanouškům, jak vytváří své fotky, kam chodí na nápady, …

Vyzpovídali jsme ji i proto, že je začátečníkem a tak může mít nový pohled na celý trend kolem amatérských erotických fotek/videí na míru fanouškům.

Blueberryxx má na Twitteru 572 sledujících a na Onlyfans 273 srdíček.

Kapitoly

Zdravíme Blueberyxx, můžete se našim čtenářům nějak stručně představit?

Ahoj, moje jméno je Blueberry, je mi 20 let. Jsem studentka vysoké školy a miluju zvířata a cestování. Ráda vytvářím kreativní obsah na sociálních sítích erotického naladění a jsem ráda, když se to líbí nejen mně, ale i mým fanouškům.

Jak dlouho už se tvorbě erotického/provokativního obsahu pro fanoušky věnujete?

Není to dlouho, co jsem začala, ale fotografie tohoto typu jsem zkoušela fotit i dřív pouze pro zábavu.

Jaká byla vaše prvotní motivace začít s provokujícím/erotickým profilem?

Abych byla upřímná, tak moje prvotní motivace byl ze začátku malý přivýdělek. Po tom, co jsem začala fotit a přidávat svou tvorbu na internet, se mojí motivací stali lidé, kteří mě začali sledovat a podporovat. Vždycky mi zvýší sebevědomí to, když mi někdo napíše, že se mu buď moje tělo nebo fotka sama o sobě líbí.

Kde jste prvně našla informaci o možnosti fanouškovské podpoře autorek skrze OnlyFans/Patreon a podobných platforem?

Do doby, než mi to můj bratr řekl, jsem neměla vůbec tušení, o co jde. Poté jsem začala na různých sociálních sítích sledovat modelky všeho typu a mnoho z nich mělo odkaz na of na jejich profilu.

Jak vybíráte vhodné fotky pro Twitter a OnlyFans?

Nejdřív nad tím s přítelem přemýšlíme, on je totiž moje pravá ruka, a když nás něco napadne, uděláme několik verzí a poté vybereme to, co se nám líbí nejvíc.

Zmínila jste přítele – jak on se dívá na vaši provokující tvorbu?

Nevadí mu to. Rád mi pomáhá, fotí se mnou a byl to zčásti i jeho nápad. V budoucnu bychom naši tvorbu chtěli posunout o něco výš ale uvidíme, jak se bude vyvíjet náš Twitter a of.

Vytváříte pro své sledující nějaké speciální obsah? Různé převleky, místa, pomůcky?

Jelikož jsem nedávno začala, tak nebyla velká možnost rozvíjet kreativitu. Ale u příspěvků, co jsem zatím dala na of, jsem se snažila, aby to nebylo moc “basic”, vytvářet příspěvky z různého prostředí jako je např. les nebo třeba i balkón. Samozřejmě máme společně další plány, kde natočit erotická videa…. Třeba na posedu… ehm ehm… no spoiler.

Děkujeme za upoutávku na váš nový lesní obsah:) Myslíte, že se dá tímto způsobem uživit?

Podle mě určitě jo. Myslím si však, že je to dlouhá cesta a musíte mít neskutečně moc trpělivosti a hlavně kreativní tvorbu, abyste získali nějaké fanoušky.

Setkala jste se někdy s negativní reakcí vašich fanoušků/sledujících?

Zatím mi nikdo nic nenapsal, jak si vzpomínám.

Přesahuje váš provokativní tvorba někdy do reálného světa? Například do setkání s vašimi fanoušky?

Určitě… Kdybych se nějak víc proslavila, tak bych ráda někoho potkala. Mám v plánu jet na erotický veletrh, tak uvidím, jestli moje tvorba začne lidi víc zajímat.

Škoda, že ten se v aktuální době nejspíše brzy konat nebude. Kolik vám zabere času vymýšlení obsahu pro OF a následná realizace?

Obsah vymýšlím tak nějak v průběhu dne. U realizace je to složitější. Záleží, co chci fotit nebo natáčet, jelikož venku se musím vyhýbat lidem, ale o to je to občas větší adrenalin.

Už vás někdo nachytal tzv. při činu?

Naštěstí ne, ale nedivila bych se, kdyby se tak někdy stalo.

Vytváříte i obsah na míru jednotlivým fanouškům?

Ano, už jsem jednou natáčela video podle přání jednoho fanouška. Zatím ještě čekám, jestli se ozve víc lidí a napíšou mi své touhy a nápady, jelikož tyto příspěvky na přání teprve zavádím.

Fotky/videa vytváříte vždy sama, nebo vám s nimi někdo pomáhá?

Jak už jsem výše zmínila, s příspěvky mi pomáhá můj přítel a ne jednou se i na příspěvku objevil.

Kde se vzal nápad vzít si modrou paruku, která je rozhodně vaším poznávacím znamením?

Vždycky jsem chtěla vytvářet nějaký zajímavý a neobyčejný obsah. Chtěla jsem, aby to bylo něco neobvyklého. Nevím, proč zrovna modrá vyhrála, ale nejspíš proto, že je tak božsky výrazná. Musím říct, že mi vážně přirostla k srdci.

My jsme magazín věnující se primárně testům erotických hraček – co vlastně vy a právě dospělácké pomůcky?

Jsem člověk, který rád vyzkouší všechno. Nejvíc mi však k srdci přirostla pouta a různá šimrátka. Ještě když u toho máte zavázané oči, to je podle mě ten nejlepší pocit.

Máte nějaké nejoblíbenější, které vás stále baví?

Mám jich několik, které mám velice ráda. Vždy záleží na náladě, ale mezi mé top pomůcky patří pouta, bičík a střapce na lechtání. Jsem hodně submisivní typ, takže když mě někdo sváže a dělá si se mnou co chce, to je to nejlepší, co může být.

A naopak některé, které vás nenadchly?

Abych byla upřímná, miluju anální sex. Poté, co jsem to poprvé zkusila, mi anální kolíky už nepřijdou tak vzrušující a už se necítím tak dobře, když je mám v sobě.

Je něco ze sexu, co by vás lákalo ve fantaziích?

Ráda bych zkusila groupen sex a sex s černochy.

Přítel se na to bude dívat?

To nejspíš ne, ale kdyby se někdy tak stalo, nejspíš by se přidal.

A fantazie s děvčaty nejsou? Občasný obsah na Twitteru by tomu odpovídal…

Jelikož jsem bisexuální, tak často myslím také na děvčata. Mám pár zkušeností s děvčaty a někdy mám chutě pouze na holky a vůbec by mi nevadilo, kdyby se naskytla nějaká příležitost, kdy bych své touhy mohla uspokojit.

A teď spíše nějaké otázky na tělo… Když se díváme na vaše fotky na Twitteru, budete spíše submisivnější? Vzhledem k fotkám bondage, obojků, výprasků, pout, svázání páskou…

Záleží jak kdy, podle nálady. Většinou jsem submisivní. Miluju, když mě chlap sváže a má nade mnou moc. Je to takový příjemný pocit, z kterého jsem hned vzrušená.

Co používáte nejčastěji pro svazování?

Nejčastěji želízka, ale když nejsou po ruce, tak kravatu nebo provazy.

Když jste submisivní, máte s partnerem domluvené nějaké hranice, praktiky, které nechcete dělat?

Nemáme žádné hranice. Když se mi něco nelíbí, tak to řeknu a přítel toho nechá. Náš vztah je velice otevřený a nemáme potřeby určovat hranice.

Zkoušela jste někdy situaci otočit, abyste vy byla dominantní?

Ano, zkoušela a líbilo se mi to. Není to sice takový pocit jako když jste submisivní, ale stojí to za to. Ještě když víte, že můžete dělat vše, aniž by se ten druhý mohl bránit.

Děkujeme mockrát za rozhovor a ať se vám i nadále daří!

[no_toc]

Spolupracujeme: