Svazování při postelových hrátkách

svázaný muž Někdo to rád horké. Někdo zase chladné a Někdo to má rád Tvrdé. Co tím myslím? Ne každý touží po nežném takřka konzervativním sexu a pomilování se s partnerkou. Někdo chcete mít při sexu větší divočinu, než jen místnost plnou svíček. Někdo chce být přivázán k posteli a muset si nechat líbit vše, co na partnera napadne.

Svazování při sexu – jak na něj

Zážitek bude o to intenzivnější, když bude mít přes oči šátek, takže nebude moci vědět co, kdy a jak přijde. Takový člověk miluje ten pocit bezmoci být svázán, přestože některé polohy a kozelce mohou být dost nepohodlné, ale jeho to uspokojuje.

Každý si rád hraje a sex není nic jiného než hra. Někdy i hra o dominanci a submisivitě. Svazování (někdy zvané jako Bondage) je odsuzováno jako nemorální, či nemorální praktika. Spadá do část sexuality nazvané B-D-S-M (B,D – bondage a disciplína; D,S – dominance a submitivita; S,M – sadismus a masochismus).

Čím vlastně svazovat?

Svazovat se dá:

 • šátky,
 • lany,
 • pouty,
 • kravatou,
 • punčochami,
 • gumovými lanky,

Vždy musíte dávat pozor, abyste svoji „oběť“ (která samozřejmě musí se svázáním při postelových hrátkách souhlasit) nepřivodili zdravotní zranění. Myslím tím, abyste nezaškrtili například nějakou tepnu, či nejdebože nepřiškrtili krk a zamezili tak dýchání. Při svazování se mohou také objevit lehčí zranění jako oděrky v místech svázání, proto dávejte pozor při výběru, čím partnera svážete.

Pro naše čtenáře jsme připravili několikadílný návod Jak na BONDAGE – projdeme si v něm vše od základů, výběr lan a provazů, přes svázání zápěstí, kotníků, zajímavé úvazy jako armbind, podvazování ňader, zabrousíme i do estetické bondage s úvazy typu diamant/želvička a pavučina.

Natálie

Natálie

Natálie je členem našeho týmu již několik let. Sice je tato dívka velice stydlivá, ale i přesto se ráda věnuje lechtivým tématům. Recenze pomůcek nejsou jejím oblíbencem, za to ráda zpracovává nová hesla do slovníčku. Čerpá inspiraci nejen u nás, ale i v zahraničí. Její nové články budou plné sexuálních poloh - těšte se na její „seriál“ erotických poloh s praktickými informacemi a někdy i vtipnými historkami.
Natálie
[supsystic-social-sharing id="1"]

8 komentářů

 1. Hezký den, ano máte pravdu – návody na podvazování penisu nám chybělo – chceli jsme ho zpracovat, ale ted doháníme resty v podobě asi 14 recenzí hraček.

  Návod na svázání/podvázání muže máte nově zde: https://www.lascivni.cz/navody/jak-spravne-podvazat-varlata-a-penis-navod-i/ – má 4 díly, první dva jsou teoretické, zbylé 2 čistá praxe „jak na to“.

  Když mi necháte e-mail, klidně vám napíšu až bude venku – jinak klasické úvazy se v menších obměnách dají využít i pro submisivní pány.

 2. Dobrý den, mockrát děkuji za vaše návody! S partnerem si zkoušíme okořenit sex. Návody na svazování partnerek jsou téměř všude. Ovšem nikde nemohu najít jak svázat partnera!?! Tedy hlavně jeho penis – podvázání apod.

 3. Pod předešlý komentář se můžu podepsat snad i vlastní krví, protože sama bych to napsala stejně. Svazování patří mezi hrátky, které praktikujeme čas od času a nemůžeme si ani jeden ty chvíle submisivity/dominance vynachválit.

 4. Nemám zkušenosti s úplným svázáním do kozelců a podobných nepohodlných poloh, ale určité znehybnění není na škodu. Stačí pár šátků, či pouta a hned je sex jinačí. Ale rozhdodně to s partnerem bereme jako specialitku, kterou neprovádíme neustále, ale spíše podle chuti nás obou.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *