Chapadlová erotika, v anglickém prostředí Tentacle erotica označuje druh porna, při kterém je zobrazen sex probíhající mezi ženou a tvorem s chapadly.

Tento druh erotiky pochází z Japonska, z hlediska tématu se pohybuje na pomezí mezi sci-fi, fantasy a horore. Často je v tomto druhu porna zobrazováno znásilnění. Z velké části se jedná o hentai – japonské kreslené porno.

Sexuální monstrum?

Mezi typický prvek chapadlové erotiky patří chapadlovité monstrum – chobotnice, had, různé démoni nebo také vymyšlení tvorové, kteří pomocí chapadel strhají ze ženy oblečení a následně začnou ženě strkat chapadla do pusy, vagíny nebo análního otvoru (nejčastěji do všech tří současně). I když se většinou jedná o znásilnění ženy, je vidět, že jí samotný akt přináší rozkoš.

VIDEO dilda, které se dá použít – rozbalování

Klasické japonské hentai má mnoho podob. Charakteristické je zdůrazňování pohlavních znaků a snaha o určitou roztomilost. V hentai mají ženy veliké oči, prsa a stydké pysky. Další často variantou je posílení jejich dětského vzhledu.

Trend právě míchání erotiky, příšer, chapadel je určitě jedním z původců celosvětového trendu a poptávky po tzv. fantasy dildech (či zvířecích / animal) a ovipositorech.

Takže se na spojení lidského těla a příšery nemusíte dívat jen na obrazovkách svého počítače či telefonu, ale můžete si to pěkně zažít.

Nejen v Japonsku

Ačkoli pochází chapadlová erotika z Japonska, na filmové plátno se dostala především díky americkému filmovému průmyslu:

  • Horor v Dunwichi – z roku 1970, jedná se o první film, kde se objevuje znásilnění chapadlovou bestií na filmovém plátně.
  • Sci-fi Galaxie teroru – z roku 1981, popisuje znásilnění kosmonautky, která prožije orgasmus a nakonec je zabita vesmírným monstrem.
  • Horor Smrtelné zlo – z roku 1987, kde je hlavní hrdinka znásilněna oživlým lesem.
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: