Předkožka. Jelikož jsem ji měl zúženou, v osmi letech mi ji uřízli. Když jsem viděl dildo, které ji oproti mně má, řekl jsem si, že tohle určitě stojí za zkoušku.

Jak vypadá v reálu?

Dildo vypadá realisticky, dokonce i ta předkožka, u které jsem se trochu bál, jestli neudělá z čištění peklo. Buďme upřímní, skutečná předkožka je největší pohlavní lapač prachu, co na penisu najdete. Jak to tedy bude u dilda? Na první pohled se zdálo, že možná ani nepůjde sundat.

Předkožka je samostatný díl

Výrobek samotný je vlastně normální dildo, na kterém je navlečený “rukáv”. Jak se však ukázalo, předkožku lze velice snadno sundat a poté nandat zpět.

S číštěním tedy nejsou problémy, což je velké plus.

Navíc se takhle můžete rozhodnout, zda použijete jen vnitřní část nebo i předkožkový návlek. Druhá varianta je pro náročné. Průměr je rozhodně solidní.

VIDEO z redakčního rozbalení

Pár čísel

  • Celková délka 19 cm
  • Využitelná délka 15,5 cm
  • Maximální průměr 4,5 cm
  • Obvod 14 cm
  • Váha 343 gramů
Zjistěte kolik stojí King Uncut Dildo
ZJISTIT CENU

Bez gelu ani ránu

Pokud se rozhodnete pro celek, připravte se, že když dildo trochu promažete, bude se předkožka pohybovat jako u skutečného údu. Co jsem si vyslechl, pocity se skutečně blížily realitě.

Nejen pro osamocenou jízdu

Dildo lze upevnit do některých postrojů pro pegging, ale k této zkoušce nedošlo, protože postroj, který vlastním, na to neměl dostatečné rozměry a bez předkožky ho takto nemělo příliš cenu zkoušet.

Jak hodnotím celek

Jako celek je tohle dildo dobrý nápad pro ty, kdo chtějí pocítit trochu více realističnosti a jsou připraveni na větší průměr, protože na šířku je tohle docela macek.

Klady

Zápory

Realističnost vzhledu Začátečník si s předkožkou neužije
Použitelné dohromady i bez předkožky (má pak menší průměr)
Navzdory všemu se dobře myje
Silná přísavka
Netypická barva
Základní dávka lubrikantů v balení
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
Sexshop.cz Vibrátory.net
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: