Další slečnou, kterou jsme v rámci série rozhovorů kolem platforem Onlyfans a Patreon vyzpovídali je mladičká Jiji Bean, kterou jsme objevili na našem redakčním Twitteru.

Na Twitteru má @jiji_beann 186 sledujících, na Onlyfans jijibean přes 300 liků.

Kapitoly

Zdravíme Jiji Bean, můžete se našim čtenářům nějak stručně představit?

Ahoj! Na internetu vystupuji pod přezdívkou Jiji. V reálu jsem vysokoškolská studentka, a i když na to nevypadám, je mi 20 let.

Mimo vytváření erotického obsahu mě můžete najít i ve světě fantasy a her, který ale se svou 18+ tvorbou ráda propojuji. Jinak i tetuji a dělám barmanku ve fantasy baru, takže jsem taková rozlítaná a dělám vše, co mě baví.

Když zmiňujete tetování – dělala jste si nějaké sama?

Samozřejmě, že jsem neodolala. Miluji potetované prsty, takže mám na největším článku prostředníčku ode mě pro mě měsíček. A na prostředních článcích ukazováku, prostředníčku a prsteníčku mám tečky.

Byla jsem zvědavá, jaký je to pocit a jestli budu vnímat méně – ale bylo to spíš zvláštní než bolestivé. Větší tetování přenechám profesionálům, ale neříkám, že ještě něco nezkusím.

Jak dlouho už se tvorbě erotického/provokativního obsahu pro fanoušky věnujete?

Pokud beru erotický obsah, jako takový, tak cca 2 roky. Z toho ale musím vzít tak rok a půl, kdy jsem erotiku pro fanoušky a zákazníky jen kreslila.

Pak jsem začala uvažovat i nad zveřejňováním vlastních fotek, protože jsem pomalu zjišťovala, že mě to fotit opravdu baví a začal se ve mě probouzet exhibicionismus. Aktivně své fotky přidávám poslední 3 měsíce.

Jaká byla vaše prvotní motivace začít s provokujícím/erotickým profilem?

Tady asi hodně lidí čeká odpověď “Peníze”. Ale já jsem začala, a stále to dělám, s myšlenkou toho, že mě to neskutečně baví, je to můj koníček, a pokud si za to někdo zaplatí, a rozhodne se mě podpořit, tak jsem za to neskutečně vděčná.

Možná i proto jsem neměla nějakou demotivaci z pomalého začátku. Dělám to hlavně pro sebe, je to moje terapie a pomáhá mi to vyrovnávat se s určitým odporem ke svému tělu. Teď jsem za svoje tvary ráda a učím se je milovat.

Kde jste prvně našla informaci o možnosti fanouškovské podpoře autorek skrze OnlyFans/Patreon a podobných platforem?

Patreon jsem znala už dlouho. Sleduji různé cosplayery, a právě na Patreon mě přivedla Jessica Nigri, kterou sleduji asi už od 13 let.

Na OnlyFans jsem narazila později, tak před 3 lety, když jsem to začala vídat u lidí, co jsem sledovala na Instagramu a věnovali se erotickému obsahu, který nemohli veřejně přidávat.

Když se podíváme na váš profil, tak dle angličtiny cílíte spíše do zahraničí, ne na české fanoušky – proč tomu tak je?

Vždycky jsem měla k angličtině blízko. Ráda v angličtině mluvím, píšu – přijde mi, že se v ní dají některé věci lépe vyjádřit, většinu času už v ní i přemýšlím. Nejspíš je to tím, že jsem koukala a koukám na filmy a seriály v originále, hry taky hodně naučí, a k tomu i práce v baru, kam chodí hodně cizinců, takže už je pro mě angličtina nějak přirozená.

Chtěla bych, aby moje tvorba nebyla omezována jazykovou bariérou, abych mohla komunikovat se všemi, kteří na ní narazí.

Jak vybíráte vhodné fotky pro Twitter a OnlyFans?

Jsem hodně sebekritická, takže se nad detaily snažím moc nepřemýšlet. Důležité je pro mě, abych nepřekročila mé hlavní pravidlo – žádné open legs, masturbace, atd.

Pak kontroluji, jestli je dobré světlo, kompozice, nemám za sebou nepořádek… prostě aby fotka působila dobře.

Ale snažím se přidávat také momentky. Z postele, z vany, když se probudím. Abych taky ukázala, že jsem prostě člověk, a mám také nedokonalosti.

Máte na OnlyFans nějaké klíčové fanoušky, kteří vám pravidelně platí?

Některé mám a jsem za ně opravdu vděčná. Ale ani mi nevadí, pokud se lidé střídají a přibude někdo nový, nebo se někdo po nějaké době vrátí. Jsem ráda za kohokoliv.

Vytváříte pro své sledující nějaké speciální obsah? Různé převleky, místa, pomůcky?

Převleky jsou mým hlavním tématem. Miluji role play, takže mám sety fotek jako elfka, puppy, dráček nebo i post-apokalyptická cat girl. Teď jsem udělali set i s kamarádkou jako gamer girls, takže ano – převlekům se věnuji opravdu hodně.

Spešl místa mám v plánu. Chtěla bych teď na podzim udělat nějaké focení v lese s čarodějnickou tématikou, například. Ale já moc neumím plánovat, prostě mě osvítí nápad, tak ho hned jdu nafotit a ven se moc nedostanu. Chtěla bych to ale změnit.

Dá se tímto způsobem uživit?

Určitě! Člověk ale musí počítat s tím, že začátky půjdou hodně pomalu a bude muset udělat i investice, které se mu nevrátí. Když to ale vydrží, bude se angažovat nebo navazovat spolupráce, tak se jednou dostane do bodu, kdy bude mít pravidelnou klientelu a příjem.

Setkala jste se někdy s negativní reakcí vašich fanoušků/sledujících?

Zatím nikdy. Jediné, s čím mám nějakou negativní zkušenost, jsou lidé, kteří si myslí, že když dávám takovýhle obsah na internet, tak jsem automaticky dostupná všemu a všem.

A myslí si, že když mi za to platí, tak jim snad něco dlužím. Ale nadávky jsem zatím ještě nedostala… nebo si jich nevšimla.

To je dobře, že si z toho nic neděláte. Byla by škoda, kdyby vás případné negativní reakce odradily od tvorby.

Podle mě je to asi nejtěžší část toho všeho – nic si z negativity nedělat. Proto končí spoustu modelek nebo modelů s potenciálem, což je hrozná škoda.

Jaký byl nejzvláštnější požadavek/přání od vašich fanoušků?

Ať jdu s nima na drink, když se neznáme. Ale opravdu. Já mám hodně úchylek, hodně extrémních úchylek, a jsem otevřená tak nějak čemukoliv. Takže mě překvapit není moc jednoduché, protože všechno beru normálně a tak, že každý má rád něco jiného.

Ale pořád mě překvapuje, jak mi někdo může napsat v první větě, že s ním mám někam jít, jen proto, že si zaplatí za můj kontent.

Přesahuje vaš provokativní tvorba někdy do reálného světa? Například do setkání s vašimi fanoušky?

Nějaké srazy opravdu neplánuji, nejsem moc sociální člověk. Ale pokud někdo ví, v jakém baru pracuji, nebo to najde někdo ze školy a pozná mě, tak mi opravdu nedělá problém pokecat, pokud je ten člověk normální a respektuje hranice.

Kolik vám zabere času vymýšlení obsahu pro OF a následná realizace?

Vymýšlení je čistě náhodné. Moje impulzivnost nezná hranic. Ale realizace je trochu horší. Nastavit foťák, světlo, pózy. Do toho mi všude skáče kočka, takže polovina fotek nepoužitelných, protože je tam spíš zadek kocoura, než můj. Ale užívám si to i tak, je to zábava.

Vytváříte i obsah na míru jednotlivým fanouškům?

Samozřejmě! Na OnlyFans mám připnutý post ohledně cen za možnosti obsahu custom kontentu. Takže pokud se to drží v mých pravidlech a komfortní zóně, hrozně ráda něco vytvořím spešl!

Jaké speciální fotky/video byly nejzábavnější, co se týče samotné tvorby?

Vždy mě nejvíc baví fotky v převlecích. To se do toho nejvíc dostávám! Ale překvapivě dost mě bavil set fotek, kdy klient chtěl, aby mi na každé fotce tekla z vyplazeného jazyku slina.

Říkala jsem si, že to bude na 5 minut, ale jak bylo těžké zachytit ten správný moment, ještě, když po dvaceti nepovedených fotkách začnete mít sucho v puse. Takže to bylo asi nejzábavnější z hlediska zkušeností a vztekání se nad tím, jak to nejde – tady zasáhl asi dost můj perfekcionismus.

Fotky/videa vytváříte vždy sama, nebo vám s nimi někdo pomáhá?

Většinou sama, ale mám podporujícího snoubence, který se snaží angažovat a pomáhá s “administrativou”. Ohledně fotek mám teda jeden společný set s kamarádkou, který fotil její spolubydlící, ale plánuju víc spolupráci do budoucna.

I podle reakcí na Twitteru (a i dle zkušeností od ostatních autorek) jsou společné sety/kolaborace mezi autorkami hodně oblíbené u fanoušků. Takže kvitujeme, že budete v nich i dál pokračovat.

Určitě ano! Baví to lidi a baví to i nás, modelky. Navíc je to taková vzájemná podpora a oživení kontentu. Takže já už vymýšlím další společná témata.

Když se vrátíme k vašim účtům, jaký příspěvek měl u vašich sledujících největší úspěch?

Mám celkem konzistentní počet liků u všech postů, takže to je celkem těžké určit. Ale největší dosah a interakce mám zatím na Instagramu, kde se hodně zalíbila fotka v latexu a jedna ukázka ze společného setu.

Doplňujeme, že společný set je se slečnou Littleaxl699 (viz ROZHOVOR s ní), který také na Twitteru a Onlyfans působí – via

My jsme magazín věnující se primárně testům erotických hraček – co vlastně vy a právě dospělácké pomůcky?

Jak už jsem psala, jsem hodně na oblečky. Miluji latex a PVC, takže například i obojky a postroje z tohohle materiálu. Roubíky, pouta, na spank plácačky, rákosky nebo calamity stick.

Dále miluji shibari a bondáž obecně. Fascinuje mě i blood play, takže plánuji nákup pomůcek tomu určených. V mém šuplíku se ale najde i klasický ocásek s análním kolíkem. Pro mě je hlavní, aby to nechávalo modřiny a ranky, nebo aby mi to dalo novou identitu.

Děkujeme za inspiraci ohledně Calamity sticku, upřímně doposud jsme ho neznali – jaký je naživo?

Je to hodně ošemetná a zrádná hračka. Musí se s ní opatrně, protože i při menším napružení nechává moc krásné modřiny. Je dokonalá třeba i na self-spanking, což je taky super, pokud nemáte doma po ruce partnera nebo si jenom chcete zkusit, jaké máte limity.

Máte nějaké nejoblíbenější, které vás stále baví?

Obojky, roubíky a provazy nikdy neomrzí. Věci, co mě prostě znehybní.

To určitě byste měla nápady či připomínky k našemu letitému bondage seriálu – změnila/zlepšila byste něco? Via

Líbí se mi, jak důrazně upozorňujete na bezpečnost. Spoustu lidí to podceňuje a řekne si, že u svázání nohy se nemusí nic stát – to ale neví, že z vnitřní strany stehna vede velká tepna, kterou můžou velmi lehce přerušit.

Možná bych přidala nějaké upozornění o tom, která vázání jsou vhodná na závěsy, a která naopak vůbec. Ale “over all” se mi série velmi líbí a určitě na ní začátečníky popřípadě odkážu. 🙂

Děkujeme mockrát za připomínky, vezmeme si je k srdci.

A naopak některé, které vás nenadchly?

Jsem asi jeden z mála lidí, který není aktivním uživatelem dild nebo vibrátorů. Sice mě naprosto fascinují hand-made dilda od značky Bad Dragon, ale jejich koupi plánuji čistě proto, abych si je mohla vystavit na poličku.

Takže vás lákají řekněme povrchové či smyslové prožitky (bezmoc, deprivace, hra na dominanci/submisivitu, …) než samotná penetrace. A nebojte, nejste sama, také jsme obdivovatelé těchto fantasy kousků.

Přesně tak. Jsem zastáncem toho, že intimní chvilky nemusí nutně znamenat penetraci, ale jde i o dráždění, zanechání značek, týrání v provazech nebo poutech, a následné mazlení a odměna. Takzvaná “aftercare” je pro obě strany snad tou nejdůležitější součástí celého aktu.

Je něco ze sexu, co by vás lákalo ve fantaziích?

Jak už jsem zde zmínila, tak určitě blood play. Ale na to se musím opravdu připravit, aby to nenadělalo více škody než užitku. Už je to jedna z extrémnějších věcí, která nejde udělat jen tak random. Člověk si musí zjistit, kde vedou tepny, aby nějakou omylem netrefil, nebo i do jaké hloubky může jít, aby tkáň nepoškodil nějak výrazně.

Upřímně to už je hodně specifická a náročná disciplína – k tomu by bylo lepší se nechat vyškolit. Napadají nás možná profíci z pražského studia Hell, kteří by v rámci svých zkušeností se tetování, scarifikací a úpravami těla k tomu měli nejblíže.

V Hellu jsou skvělí lidé, kteří mají zkušenosti a nebojí se je předávat. Pořádají i workshopy, na které určitě stojí za to zajít! A pokud jde o workshopy shibari a provazové bondage, tak můžu doporučit Subspace Studio v Praze.

Každopádně děkujeme mockrát za tento otevřený rozhovor a ať se vám i nadále daří Jiji Bean!

Také mockrát děkuji, jsem ráda, že jsem se mohla rozhovoru účastnit!

Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: