Přes den ajťák velké společnosti, večer piercer ve studiu Hell. To je Míla Bugtcher (vyslovuj bagčr). Příjmení má samozřejmě jiné, daleko prozaičtější, ale prozrazovat ho nebudeme. V komunitě svých přátel je znám spíše pod jeho druhým jménem, jehož původ vám vykouzlí úsměv na rtech.

No řekněte sami! Jde totiž o spojení dvou anglických slov – bug (štěnice, chyba v programu) a butcher (řezník), což je logické spojení zmiňovaných dvou profesí… Se sedmatřicetiletým sympaťákem s barevným tetováním na těle a mnoha ozdobami v oblasti rozkroku jsme si dali rande po akci s poetickým názvem L’Amour Night, akci plné svůdné a vznešené zábavy v podání nejen tanečnic burlesque. Ta proběhla za velké účasti v pražském P.M. klubu, na níž se podílel i sám Míla.

Kapitoly

Vy, který se veřejně pokládáte za saďoura, jste byl přítomen tak vznešené události. Co vás sem přivedlo?

Oslovila mě Sida Strauch, organizátorka akce. Věděla už, že mám za sebou podobné eventy. Původně jsme se neznali, ale sedli jsme si spolu a pohovořili na téma. Padlo několik návrhů. Ty zřejmě zabraly, protože se Sida později rozhodla, že by akce přešla pod hlavičku našeho studia Hell, aby nemusela řešit takové věci, jako je technika, logistika a další, zvláště když disponujeme zkušenými specialisty. Idea a program zůstaly v její režii.

Výstava fotografií Hidden Pleasures (Skrytá potěšení), na nichž jsou zobrazeny vámi sešívané vagíny různými šperky a jež fotil známý umělec Petr Jedinák, byla v minulém roce zakázána. Důvod byl jasný. Našli se tací, kterým vadilo, že díla zachycují bolest a strach, ale i vášeň a vzrušení. Jak se situace vyvíjí dnes. Bude se konat v náhradním termínu?

Zatím vám toho moc neřeknu. Vím jen, že Petr má v placu nějakou novou galerii, kde by se mělo vystavovat. Nic ale není dosud jisté. Možná se stane výstava součástí podzimní akce Prague Fetish Weekend.

Nicméně existuje web, kde se snímky dají zakoupit. Jaký je o ně zájem?

To je pravda, na webu hiddenpleasures je vystaveno třináct fotografií. Dají se objednat jednotlivě nebo jako celý cyklus. Jsou v matném provedení, očíslovány a parafovány oběma autory. Zatím se toho neprodalo mnoho, jednak jsme tomu neudělali dostatečné promo, jednak je obecně známo, že se většinou díla dobře prodávají až po výstavě.

Upřímně řečeno, Petr přišel za mnou s tím, že to chce pojmout jako umění, nikoliv jako komerční projekt, zkrátka na tom vydělávat. Prodej nebyla priorita. Nejhezčí na tom je občas uspořádat malé seance, na nichž se právě sejde modelka, piercer a fotograf. V čemž stále pokračujeme a sbírku tak rozšiřujeme. Hlásí se mnoho nových modelek, které to chtějí vyzkoušet… Ale dodržuji dvě pravidla: pracuji s modelkami, které osobně znám, a nepraktikuji dvě stejné techniky.

28. červen je oslavován jako Mezinárodní den body piercingu. Můžete prozradit o tomto dni více?

Jde o poměrně mladou událost oslavovanou v celosvětových piercingových a modifikačních komunitách. Oslava připadá na 28.června, kdy má narozeniny Jim Ward (narozen v roce 1941), který otevřel první světové profesionální piercing studio Gauntlet v Kalifornii 17. listopadu 1978.

Tento body piercer byl dokonce v dokumentu MTV s názvem Sociální dějiny piercingu nazván praotcem tohoto umění. Během života propagoval mnoho návrhů šperků včetně pevného korálkového kroužku a vnitřních závitových činek. Nedávno vydal knihu o svém studiu, která obsahuje řadu článků publikovaných v letech 2003 – 2005 v online magazínu věnovaném modifikaci těla BME (Body Modification Ezine).

Hell je pořadatelem velmi očekávané události s názvem Prague Fetish Weekend. Vy osobně vypomáháte nejen se sponzorstvím, ale i s technikou. Jste hlavou události, která dohlíží na průběh akce, ale i na práci řady spolupracovníků. Jak probíhají přípravy?

Jde již o pátý ročník čtyřdenního BDSM a fetish festivalu, který se bude pořádat od 19. do 22. října tohoto roku. Vstupenky jsou již k dispozici v předprodeji, později budeme seznamovat veřejnost s jednotlivými vystoupeními. Program je hotový, nicméně se ještě bude dolaďovat. Festival začíná čtvrtečním přednáškovým večerem, kdy při výběru témat myslíme hlavně na ty, kteří vzrušující svět BDSM včetně fetiše teprve objevují.

Dále na řadu přijde fetish market, kde se bude nabízet to nejlepší od českých i zahraničních výrobců a prodejců BDSM pomůcek, fetish a latex módy na jednom místě. Součástí bude prezentace bondage a fashion show, které účastníky pořádně rozehřejí.

Noc by měla být věnována lechtivému i krutému umění, módním přehlídkám v latexu i kůži, dále opět bondage i play aréně pro odvážné hrátky návštěvníků, a sice s jedinou výjimkou – povinného dresscodu. Víkend uzavírá afterparty, která pomůže vstřebat zážitky z nabitého víkendu a díky hudbě a tanečním vystoupením lze zůstat ještě chvíli na festivalové vlně… Více naleznete na stránkách fetishweekend.

Další aktivitou je šestý ročník festivalu Rope Spirit…

Pořádáme ho v červnu v pražském P.M. klubu. Vzhledem k dobré spolupráci s jeho majitelem během L’Amour Night se sem rádi vracíme. Tentokrát nebude k dispozici molo, veškeré svazovací techniky budou prováděny přímo na jevišti, kde bude postavena speciální konstrukce.

I tentokrát se bude večer věnovat krásám japonské bondáže, zvláště v provedení hostů z Ruska, Francie a Velké Británie, událost je jako vždy pod vedením Edny, přední české riggerky. Program je opět sestavený tak, aby si na své přišli příznivci něžného vázání, drsných hrátek s tělem, estetiky i hlubokých emocí.

Vraťme se k vašim začátkům. Začínal jste se zavěšováním na háky. Nemám pravdu?

Ano v roce 2005 jsem provedl první závěs. S kolegy jsme museli vyvinout vlastní metodu. Upřímně, nebyli jsme první, skupina kolem tetovacího studia Piranha se věšela kdysi dávno před námi. Měla ale jinou techniku, šla na to hodně silově.

Víte, záleží na nábrusech háku. Může být rovnoměrný, kterým kůži prostě prorvete silou. Tak to dělala ona původní (a za nás již neexistující) skupina. Problémem při tom vlastně není až tak bolest, ale to, že to jde strašně špatně. Alternativou je předpíchnutí speciálními jehlami, teprve poté se protáhne tupý hák, ostatně, jak se to dělá všude na světě.

My to ale tehdy začali dělat po svém, upravili jsme si háky tak, abychom kůži rovnou nařízli. Testovalo se na mně, protože mám údajně nejtvrdší kůži. Na čem to vyzkoušíte lépe než na člověku, že? Zvláště když je to určené pro něj… Potřebujete znát, jak to cítí.

Spolu se zavěšováním se zaměřujete na body piercing a těžké tělesné modifikace. V čem vám tenhle druh krášlení kůže učaroval?

Je to tak. Propichoval jsem kdeco. Od rtů, jazyka, pupíku, nosu, přes obočí po bradavky. Nyní se specializuji na genitální piercing a beading. Ženský a mužský genitál a jeho bezprostřední okolí se dá zkrášlit mnoha typy vpichů, každý má své jméno a je možné je samozřejmě kombinovat.

U chlapů jsou nejběžnější asi Princ Albert, Apadravya a Ampallang, u holek Christina nebo Hood. Ač by se to nemuselo zdát, u kluků je možností propichu překvapivě o něco víc. Ale vzhledem k tomu, že je každý z nás originál i tam dole, ne každý typ piercingu je proveditelný u všech.

Genitální krášlení je rozšířenější u žen. Ve většině případů se jedná o menší zásah do těla, který není na hojení tak náročný. Holky také ke svému genitálu nemají tak osobní vztah jako kluci k penisu. Pro ženy je důležité, aby piercing slušel a byl perfektně proveden.

Proč jste se specializoval zrovna na genitální piercing?

To je jednoduché, zjistil jsem, že právě pomocí piercingu dovedu genitál měnit nejen esteticky, ale také zlepšovat prožitky při sexu. To, že to funguje, mě na tom baví nejvíc. Tyhle ozdůbky vypadají prostě hrozně sexy.

Můžeme tedy říct, že zvyšují atraktivitu nositele či nositelky. Určité typy genitálního krášlení dovedou dokonce zvýšit i fyzický prožitek při sexu. Některé dámy prohlašují, že po piercingu Hood, kde šperk doléhá na klitoris, je pro ně výrazně snazší dosáhnout vyvrcholení.

Nedávno jste začal s technikou nazvanou beading, lidově přiloženo jako korálkování. O co jde?

Jde o techniku, kterou provádím jako jediný v republice. Spočívá v umisťování silikonových implantátů pod kůži penisu tak, aby následný sex partnerku nebo partnera vyloženě rozvášnil. Za ty roky jsem techniku už solidně vylepšil a vymyslel spoustu novinek. Jde o kuličky nebo půlkuličky atestované pro lékařské použití, výraz pochází z anglického bead, tedy korálek.

Při beadingu, který patří do body modification praktik, využívám patřičné sterilní vybavení a pracoviště, a navíc téměř dvě desítky let zkušeností a odborných znalostí. Technologie je prostá. Kůže na penisu se nařízne, v podkoží se vytvoří kapsa, do níž se vloží silikonové kuličky a řez se sešije několika stehy. Pak se operované místo týden fixuje bandáží.

Při zákroku je důležité vyhnout se žilám, které se na penisu v hojné míře vyskytují. Jestli mohu poradit, je možné vybrat si ze dvou forem vkládání kuliček. První je klasické, kdy se používají jednotlivé kuličky. Druhá varianta jsou vkládané konstrukce, kdy klientovi na míru vytvořím sestavu z řady spojených kuliček, tak aby kopírovala tvar celého údu.

Jak dlouho práce na beadingu trvá?

Na sezení s klientem si nechávám hodinu a půl, abychom měli dost času na konzultaci a přípravu. Samotný zákrok pak trvá jen několik minut od okamžiku, kdy kůži rozříznu, do okamžiku, kdy ji opět zašiji. V případě sestav, které předem vytvářím na míru, je nutná delší doba, ale i tady se pohybujeme okolo deseti minut.

Standardně používám kuličky o velikostech šest až devět milimetrů. Pro zajímavý estetický efekt je možná kombinace několika velikostí. V místech, kde není možné umístit standardní velikosti používám i menší tvary ve velikosti od čtyřech milimetrů. Je třeba připomenout, že jde primárně o funkční modifikaci, která má i estetický efekt.

U vkládaných ozdob ovšem není možné pracovat s jejich umístěním tak přesně jako u estetických implantátů na zbytku těla. Díky jinému typu podkožního vaziva mohou kuličky na penisu mírně cestovat a tělo si jejich umístění vždy trochu přizpůsobí. Určitá vůle je důležitá kvůli ztopoření a pohlavnímu styku. U konstrukcí je situace jiná, tam je možné umístění definovat přesněji, ale i tak se drobnému cestování nevyhneme.

Když hovoříme o pohlavním styku, jak jsou tyto úpravy vítány při samotném aktu s partnerkou?

Vnímání sexuálních partnerů se liší podle typu a velikosti vkladu a rovněž podle toho, jak s tímto krášlením zachází jeho nositel. Proto se zákazníkem hned zpočátku proberu jeho sexuální preference a zvyky.

Až poté zvolíme takový druh, aby odpovídal jeho potřebám. Pocit sexuální partnerky nebo partnera se může pohybovat od necitlivosti, přes příjemný požitek až po utrpení. Beading samozřejmě cítí i nositel, ovšem jinak než jeho sexuální protějšek.

Nositel vnímá tlak či tah v místě, kde díky kuličkám dochází ke zvýšenému tření. Jinak řečeno, umisťuji je úmyslně do míst, která jsou při sexu nejvíce exponovaná. Zásadou tedy není nacpat dovnitř toho co nejvíce, ale nalézt místa, kde bude mít pár kuliček ten největší efekt.

A jak probíhá proces hojení?

První fáze hojení kuliček v penisu trvá týden. V této fázi dochází k otokům a v prvních dnech doporučuji klid. Úd je v prvních dnech zabandážován a je vhodné místo chladit. Hojení sice nebolí, ale může být omezující a nepříjemné. Druhá fáze trvá asi dva měsíce, kdy korálky obrostou podkožním vazivem.

Bandáž se sundá a nositele se týká už jen omezení během soulože. Radím, jak je při masturbaci nepoškodit, jak je třeba minimalizovat jejich pohyb. Průnik do pochvy doporučuji po dva měsíce vynechat. Rád bych připomenul, že realizace takového zdobení genitálu je celkem bezbolestná záležitost. Vždycky nanáším znecitlivující mast tam, kde proříznu kůži, abych klienta zbytečně netrýznil.

Kdo všechno tento druh krášlení vyžaduje?

Praktikoval jsem ho mužům všech společenských vrstev. Implantáty do penisu jsem vkládal řemeslníkům, podnikatelům, úředníkům, učitelům i manažerům. Obvykle jsou to lidé, na kterých to na první pohled není poznat. Jejich motivace je hlavně užít si netradiční sex.

Samozřejmě kuličky lze odstranit. Používám výhradně medical grade silikon, tedy lékařský silikon atestovaný pro použití v medicíně. V těle je možné ho nechat neomezeně dlouho. Nicméně je poměrně snadné provést malý řez a ozdůbky vytlačit ven.

Říká se: Kovářova kobyla chodí bosa. Přiznejte barvu, to asi nebude váš případ…

Rozhodně ne. Jak jsem již přiznal, vyzkoušel jsem kvalitu háků pro zavěšování. Nebyl tedy problém si nechat udělat před dvaceti roky první piercing Prince Albert na genitálu. Vlastně to byl můj první kontakt s kanylou.

Tuhle ozdobu jsem si nechal udělat proto, abych takovou kanylu viděl na vlastní oči, ale nechat si kvůli tomu propíchnout jazyk nebo ret mi přišlo tak trochu dětské. Od té doby se moje sbírka rozšířila na šest piercingů a beading, kromě toho prvního jsem si všechny ostatní dělal sám.

Vlastně je to u našich piercerů nepsané pravidlo: co nedokážeš udělat sobě, to nebudeš dělat druhým… Když to provádím někomu jinému dnes, mám jistou a pevnou ruku, vpich netrvá déle než vteřinu či dvě. Jinak nevěřte fámám, že zdobení genitálií způsobuje u mužů impotenci a u žen frigiditu.

Jsem majitelem úctyhodné sbírky šperků v rozkroku. Správně provedený genitální piercing po zahojení působí jak má. Stimuluje při sexu a celkově zlepšuje požitek. Některý má sice pouze estetickou funkci, většina z nich se ale dá provést tak, aby posunuly pohlavní styk ještě o kus dál.

Za Mílou Bugtcherem lidé cestují stovky kilometrů, protože jeho profesionální přístup ke klientovi ho proslavil široko daleko. On ale jde dál. Provozuje ještě Bugshop, což je specializovaný obchod s nejširším sortimentem nerezových pomůcek v Čechách.

Na nerezové produkty se Míla nejen zaměřuje, jelikož s nimi má bohaté zkušenosti, ale rovněž ví, že jsou prakticky nezničitelné a i jejich údržba je velmi snadná a praktická.

A jak rád dodává:

„Všechny produkty prošly mým pečlivým testováním a na shopu jsou ty nejlepší z nich. Nerad se chlubím něčím, za čím si nestojím.“

O službách a pobočkách legendárního studia Hell se dočtete zde Hell.

Autory fotografií jsou Petr Jedinák a studio Hell.

[no_toc]

Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: