Pokračujeme s dalším rozhovorem na téma amatérského focení, Onlyfans a lehké provokace. Další vyzpovídanou kolem těchto témat je mladičká Dollie, která nadšení z focení sdílí se svým partnerem… Čím, že vás zaujme? Její křivky a barevné vlasy vás rozhodně nenechají klidnými.

Kapitoly

Zdravíme Dollie, můžete se našim čtenářům nějak stručně představit?

Takže Ahoj! Já jsem Dollie, bude mi 20, jsem holka z Ostravy, co ráda fotí ať už glamour, portréty nebo zakrytou nahotu. Ukazuju lidem, že i my baculaté krásky se nebojíme ukázat své křivky. A snažím se podpořit tu krásu křivek.

Jak dlouho už se tvorbě erotického/provokativního obsahu pro fanoušky věnujete?

Věnuji se tomu přesně rok a tři měsíce.

Jaká byla vaše prvotní motivace začít s provokujícím/erotickým profilem?

Zamilovala jsem se do fotografa, který mě taky do toho focení zasvětil, naučil a vše vzniklo a začalo díky němu.

Věděla jsem, že fotí ženy, ale to mi nevadilo, dali jsme se dohromady a on mě přemluvil, ať něco nafotíme. Mělo to velký úspěch, sama jsem nečekala, že mě to tak bude bavit. Ale teď je to mou vášní a velkým koníčkem.

Kde jste prvně našla informaci o možnosti fanouškovské podpoře autorek skrze OnlyFans/Patreon a podobných platforem?

Tak jelikož jsem začala fotit, poznala jsem i mnoho holek, co také fotí. A vše jsem si pak začala ohledně Onlyfans zjišťovat. Denně mi někdo psal, jak by mě rád podpořil.

A z jedné strany, focení není nejlevnější, už jen ze strany spodního prádla, prostorů, světel a různých rekvizit. Řekla jsem si, že by bylo fajn si potom z těch peněz investovat do focení a tak to vylepšovat.

Netypicky na všech fotografiích a videích máte i svůj obličej – tedy nestydíte se za svou tvorbu, že?

Nestydím! Nikdo by neměl, podle mě. Jsem pyšná na to, co dělám. Ve škole a okolí to nejdřív moc nechápali, spolužačky si dokonce skoro každou mou fotku screenovaly, posílaly a pak rozebíraly, to mi přišlo moc vtipné.

Po nějaké době si moji nejbližší zvykly anebo to začali respektovat. Pokud se našel někdo, kdo se s tím neuměl smířit, bohužel, nikoho jsem nenutila, aby se se mnou dále přátelil.

Je to jen náš pocit, ale nemáte trochu exotičtější původ? Nebo jde jen o specifické líčení?

Ano, trochu to tak vypadá, může to být něco z tátovy strany, to ale nevím. Mám trochu šikmější oči a líčení tomu ještě dost pomůže…no:). Hodně lidí si myslí, že jsem čistě asiatka, ale to opravdu nejsem. Nějaký mix něčeho ale určitě budu.

Jak vybíráte vhodné fotky pro Twitter a OnlyFans?

Na Twitter dávám většinou fotky co na Instagram. Možná někdy něco, co nechci už dávat na Instagram, ale v tom se až tak moc neprobírám, na rozdíl od OnlyFans.

Tam vybírám a třídím fotky hned. Dávám tam, aspoň podle mě, takový ten trochu více erotický obsah, kde mám více vyšpulený zadek, průhledné spodní prádlo nebo fotky, které by Instagram smazal.

Předpokládáme, že i vy jste měla díky lechtivým fotkám problémy s Instagramem? Myslíte, že jsou jejich “protinahotinkové” podmínky v pořádku?

Ano měla. Několikrát mi byly fotky smazány a hrozilo mi smazání profilu. Ale zatím se mi to vždy povedlo zachránit. Úplně v pořádku nejsou. Podle mě není v pořádku tam dávat úplnou nahotu. Ale oni dnes mažou už snad skoro vše, takže je to někdy takové děsivé, ale snad to bude v pořádku v mém případě.

Máte na OnlyFans nějaké klíčové fanoušky, kteří vám pravidelně platí?

Ano, určitě mám, jsem vděčná za takové lidi. Těší mě, že se jim líbí má tvorba, a že se jim samozřejmě líbím já. Bála jsem se, že lidem bude vadit, že na OnlyFans nedávám více odhalené fotky, ale jsou spokojení s tím co tam je, a toho já si moc vážím.

Vytváříte pro své sledující nějaké speciální obsah? Různé převleky, místa, pomůcky?

Speciální bych zatím asi neřekla, mám v plánu cosplay focení, tohle je můj sen. Jinak jsem fotila různé témata jako je BDSM, Velikonoce, Valentýn a snažím se vždy něco jiného, nového a co zaujme. Ano i s různými pomůckami jako jsou pouta, důtky a obojek…určitě toho bude více, plánů je plno.

Cosplay je velké téma – máte nějaké oblíbené hry, filmy, komiksy, ze kterých byste čerpala? Pokémoni se z vašich fotek nabízí…

Já jsem milovník anime, a sběratel manga knih, takže seznam nápadů je velký. Od Naruta, po BNA postavy, až k Zero Two, Tokyo Ghoul, Bleach….Ale také miluji Marvel, takže i tam se budu inspirovat.

Můžete trochu poodkrýt některý z budoucích plánů, ať navnadíte naše čtenáře?

Tak studuji zdravotní školu, a chci se v oboru lékařství, určitě pohybovat.

Dá se touto aktivitou uživit?

Uživit? Teď jste mě rozesmáli. Určitě to nájem a jídlo zaplatí. Jenže nejsem člověk, co tohle uznává jako živnost. Vydělává to dobře, to ano. Ale nikdy bych nechtěla tohle, jako jedinou možnost mé obživy.

Neodsuzuji lidi, co se tím živí, ale tohle se nedá dělat celý život, a taky mám i jiné cíle. Nikdy s tímhle nemůžete počítat, jednou se může stát, že Vám ukradnou účet, zablokují platby, spadne portál, spadne OF… co pak? Nezaplatíte nájem? Budete na ulici?

Nikdy nechci mít takové obavy, a proto radši spoléhám na jiné věci. Navíc peníze z OnlyFans radši investuji do věcí, co se focení týkají. Než abych díky tomu seděla doma a nemusela nic dělat. A pak ze dne na den, se může cokoliv stát, podle mě tohle není jistá aktivní živnost.

To je velmi rozumný přístup, moc se s ním narovinu nesetkáváme. Takže díky za něj!

Děkuji moc, jsem jen upřímná a říkám věci tak, jak je cítím. Jak se říká, co na srdci, to na jazyku.

Setkala jste se někdy s negativní reakcí vašich fanoušků/sledujících?

Podívejte se na mě. Jsem baculka, co se nebojí ukázat. Vážně si myslíte, že mám jen pozitivní reakce? Ze začátku mi psalo dost lidí, jestli se nestydím, a jak na to reaguje rodina, a jak ve škole, pak začaly hate zprávy a komentáře typu (velrybo, zhubni, tuleň, hrošík) no bylo toho dost, ze začátku jsem se nad každým člověkem až moc zamýšlela.

Dneska už nechodí skoro nic, sem tam něco přijde, já se zasměju a následně člověka zablokuju. Ale s tímhle se asi naučíte potýkat, 100 lidí, 100 chutí.

Jen mě vždy překvapuje, proč to ti lidi dělají, nikoho nenutím, aby se na mě koukal, nikoho se neptám na jeho názor. Ale ať si píšou, co chtějí, já je budu dále zahlcovat svými fotkami. A spokojeně si tvořit.

Jaký byl nejzvláštnější požadavek/přání od vašich fanoušků?

Musím říct, že mě asi zatím nikdo nepřekvapil nějakou až moc zvláštní otázkou či požadavkem.

Přesahuje vaše provokativní tvorba někdy do reálného světa? Například do fyzického setkání s vašimi fanoušky?

Nikdy! Bylo dost takových, ale já mám vztah a tohle se podle mě nehodí. Na OnlyFans ani s fanoušky nějak extra nekomunikuju, každému ze slušnosti odepíšu, ale držím se určitých zásad, co jsem si sama dala.

Kolik vám zabere času vymýšlení obsahu pro OF a následná realizace?

Záleží, co dělám, vytváření videí je na delší dobu jelikož jich musím natočit hodně kratších, pak je sestříhat, upravit a to mi zabere někdy i půl dne, protože opravdu chci aby to bylo podle mých představ.

Focení, záleží samozřejmě i na fotografovi, za jak dlouho fotky upraví a dodá. Ale focení zabere někdy i skoro celý den jako třeba minule, fotila jsem ve Zbyslavicích, a potom jsme jeli do Svobodných Heřmanic, do lomu.

Když si fotím něco sama, mám to do hodinky. Nápady jsou většinou spontánní, takže hned přijdou. Nebo se řídím pokyny fotografa.

Vytváříte i obsah na míru jednotlivým fanouškům?

Málokdy. Ale když mě někdo poprosí, zda se nenafotím v červeném prádle, nebo nenatočím příště video v bílém prádle, takovým slušným požadavkům ráda vyhovím.

Fotky/videa vytváříte vždy sama, nebo vám s nimi někdo pomáhá?

Videa vytvářím čistě sama, hodně mě to baví. Fotky málo kdy dělám sama, jak už jsem zmínila, ráda fotím se svým přítelem, který se věnuje focení, ale fotím i s jinými fotografy samozřejmě.

Máte i nějaké další oblíbené fotografy? Váš přítel, coby @AvunculusArt je jasný. 🙂

Můj přítel je samozřejmě mé číslo jedna. Na Instagramu @blamephotos1_ jeho tvorba je pro mě prostě bezkonkurenční, ale dále se mi líbí tvorba @fotium, @miky.dio.photo, s těmito @beardybehindcamera a @franc_jan_blondyr bych určitě v budoucnu chtěla i něco naplánovat.

Když se vrátíme k vašim účtům, jaký příspěvek měl u vašich sledujících největší úspěch?

Největší úspěch měla zrovna nová fotka v lese tady tahle . Nevím, jak je to možné, ale má něco málo přes 4000 liků, dost mě to překvapilo, ale jsem ráda, že se líbí a má takový úspěch.

Jak vznikaly tyto fotosety ZDE a ZDE? Aneb zajíčci a zrzky? Mají nějaký příběh za sebou?

Je to jednoduchý příběh, vznik taky nových přátelství a super týdne v Praze. S přítelem jsme se rozhodli jet na týden do Prahy jako formou výletu na týden, a taky focení, poznali jsme super dívky.

A jednou z nich byla Terka, shodou okolností zrzka, při focení jsme improvizovaly a vzniklo z toho pro mě něco úžasného a zajíčky mám nejradši. Ty fotky jsou pro mě moc povedené, přeci jen ve spodním prádle, ale podle mě krásně erotické. Byla zábava fotit společně s nějakou slečnou, a pro mě úžasná zkušenost.

Rozhodně jsou krásné a zábavné – nestálo by to za zopakování? Takovéto “kolaborace” s dalšími aktérkami může přitáhnout další fanoušky, ne?

Určitě mám na léto v plánu plno takových focení, hodně krásných dívek by se mnou chtělo fotit, což mě moc těší.

My jsme magazín věnující se primárně testům erotických hraček – co vlastně vy a právě dospělácké pomůcky?

K těm mám určitě kladný vztah, sama miluji nákupy v sexshopu, sexualitě jsem dost otevřená, nevadí mi říct, jaká jsem a co mám ráda. Doma mám plno hraček, nesmí chybět pouta, provazy, důtky…jsem prostě hravá.

Z některých fotosetů to vypadá, že máte zalíbení v BDSM hrátkách (obojky, vodítka, lana, role-play převleky, …) – jste spíše submisivní, či dominantní?

Určitě ano, všimli jste si dobře, hodně lidí mě tipuje na submisivní holčičku. Samozřejmě mám ráda, když má někdy muž nade mnou kontrolu.

Ale takhle to nesmí být pořád, jsou chvíle a dny kdy sama přijdu, začnu, a vše musí být podle mě. Takhle mě to baví.

Máte nějaké nejoblíbenější, které vás stále baví?

Je jich dost, ale oblíbené je asi lano na uvázání k posteli, nebo důtky.

Nabízí se otázka, můžeme se těšit i na fotosety právě s lany/bondáží? Své obdivovatele by si jistě tahle kombinace našla…

To zatím nemůžu říct, protože sama to nevím. Ale v budoucnu je ta možnost, že na něco takového přijde.

A naopak jsou některé pomůcky, které vás nenadchly?

Není asi nic, s čím bych si zatím nevyhrála.

Existují nějaké, které byste chtěla vyloženě zkusit? Jen jsou drahé, specifické, …

Takové jsem zatím neobjevila.

Je něco ze sexu, co by vás lákalo ve fantaziích?

Asi byste to do mě neřekli, kvůli mému věku, ale já mám toho už tolik zažitého, vyzkoušela jsem snad skoro vše, a fantazie jsem si taky všechny splnila.

Zní to hodně široce – dokážete něco z toho vypíchnout? Ať čtenáře navnadíte na své zážitky…

Tak sex se stejným pohlavím, trojka, hraní rolí, kostýmky. V tomhle jsem přizpůsobivá i díky partnerovi, ráda splním, co si přeje moje polovička.

Tahle otázka se přímo nabízí – jakou máte velikost ňader? Jsou přeci jenom dominantním prvkem vašich fotek. 🙂

Já bych spíše řekla, že zadek je u mě ta dominantní část, ale prsa taky ráda ukazuji, velikost mám C.

Pravda, “bootie-lovers” si u vašich fotek určitě výskají radostí!

V to jen doufám, ráda se zaměřuji na fotografie, kde mám pozadí.

Tetování, pěkné spodní prádlo a křivky – ještě něco vás může vizuálně definovat?

Oranžových vlasů si na mě už taky určitě každý všimne, a vždy nějakého originálního make up líčení, to nesmí u mě nikdy chybět.

Děkujeme mockrát za rozhovor a ať se vám daří!

[no_toc]

Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: