Biče a bičíky – tak vděčné a zajímavé BDSM téma a my jsme se mu na Lascivní moc nevěnovali. A to je škoda, takže to postupně napravíme. A začínáme hned jedním luxusním kouskem, který rozhodně vypadá k světu.

Je od severské značky ZADO, která se celosvětově proslavila práci s kůži a fetish pomůckami z ní. Takže jejich důtky, obojky, postroje, pásy cudnosti, … jistě znáte. Snad naživo, nebo aspoň zprostředkovaně z našich recenzích. Protože tentokrát máme k dispozici na trestné hrátky právě další kousek z jejich rukodělné dílny. Je to opletený bičík s koženou plácačkou na konci.

Jak na nás působí

Rozhodně se jedná o jeden z nejhezčích kousků, které jsme měli v rukou. Nedá se vůbec srovnávat s tím, s čím si začátečníci většinou pohrávají. Typicky s drezúrovacím bičíkem na koně ze speciálních potřeb pro jezdce. Takových také pár máme a je na nich nečekaně znát, že nejsou určené pro lidské výprasky, … ale svou funkci splní.

Ale nečekejte na nich moc hezkých detailů, přesnost zpracování – přeci jenom jsou určené na jiný typ zvířete – ač některé subíky či subinky bychom tam také mohli při hrátkách řadit. Viďte – takové ponny play, či dog play a drezúrování, … ale to jsme trochu odbočili.

Patka je z pevného plastu s jemným vroubkováním, které jen opticky pracuje s lesklou linií oproti jinak matné rukojeti.

Nevyklouzne

Nemůžeme zapomenout na kožené poutko na konci, aby vám bičík při jednotlivých ranách nedejbože nevyklouzával z ruky. Byla by to škoda, aby vás taková drobnost rušila od výplatného výprasky vašeho otroka u nohou.

VIDEO z rozbalování v redakci

Svištění vzduchem

A že se má na co těšit, protože tenhle bičík dokáže dobře svištět a dávat rány. A to jak samotným tělem, řekněme proutku (typicky to bývá sklolaminátový prut či plastový), nebo samotným koncem, na které je kožená koncovka.

Zjistěte kolik stojí Opletený bičík Zado
ZJISTIT CENU

Ta je jak dělaná na přesné trefy – ideálně začít na prdelce vašeho protějšku, ať si zkusíte na masité části těla, jak dokáže takový bičík dopadat. Jak sviští, dělá stopy, rány, bolest, či rozkoš? Záleží na preferencích, síle úderu, úhlu, … a prahu bolesti a masochismu u vašeho protějšku.

Naučte se švihat

A sadismu na straně vaší. Nebo i ještě lépe – zkuste se švihat sami – ať víte, jaké váš objekt trápení bude mít prožitky, následky, pocity, … do stehna, na zadek, dlaně. To se přímo vybízí, abyste věděli jaký je pocit být sešvihaný v rámci BDSM seance.

Když už se naučíte a poznáte následky vašeho švihání, můžete zkusit i jiné části, než prdelku. U děvčat se nabízí vystrčená a podvázaná ňadra, která rozhodně bude pěkně citlivá a naběhlá. Ale pěkně pomalu, zkoušejte reakce, už po pár ranách na prdelku bude vaše hračka pěkně ponížená a bude se asi bát toho, kam to bude příště.

Nenechte ho/ji vydechnout

Takže další trestné vyplácení si pěkně vychutnejte a jen třeba po výprasky přejíždějte koncem bičíku po těle odsouzence, … nebo ho nechte podržet v ústech samotný bičík a vy si vyzkoušíte jiné trápení, … a běda, jestli bude protestovat, či nedejbože bičík z úst upustí… následky jsou snad každému jasné, že?

Kam ještě?

Popřípadě i klín je nečekaně dalším místem, kam se může směřovat trápení bičíkem, ale zde velmi opatrně a rozhodně jemně – a to nejen u dívek, ale i pánských otroků. Musíte pomalu, s citem, cílem není ublížit, jen směřovat vaši hračku tam, kam chcete… posouvání hranic, plnění úkolů, ponížení, rozkoši…

Klady

Zápory

Krásné zpracování Nemám žádné
Kožená koncovka/plácačka
Praktické poutko
Intenzivní rány i jemné
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: