Ahoj koťata. Posledně jsme se bavili o svorkách na bradavky a u různých BDSM hrátek ještě chvilku zůstaneme.

Tentokrát se totiž koukneme na opravdu krásný, nádherně vzorovaný, postroj. Jeden z krásných pocitů, který si při sexu ráda vychutnám, je pocit bezmoci. Pocit, kdy si semnou můj pán může dělat co chce a já nemám na vybranou.

Být tak spoutaný je správnou cestou, jak se nejlépe svému pánovi poddat. Obecně mým problémem při postrojích je to, že jsem velmi malého vzrůstu a jsem i hubená. Spoustu postrojů, i když jsou třeba velikost S, jsou mi velké. Avšak nevzdávám se a hledám dále.

Od A po Z

Postroj přijde ve velmi krásné krabičce, která vypadá opravdu dobře. Nejeden výrobce by se mohl učit. Krásně vzorovaná krabice s ilustrací, jak se má postroj použít. Samozřejmě, dle své fantazie, můžete postroj použít i jakkoliv jinak. Tento postroj má na sobě přidělaný obojek a k postroji je možné přidělat pouta (jsou součástí balení).

Ta jsou opravdu moc pěkně udělaná. Celý postroj je na stahovací pásy, obojek i pouta jsou na suchý zip. I když je však obojek na suchý zip, není možné ho utáhnout na maličký krk a tak ho mám na krku volně.

V tuhle chvíli však šikovné, krejčovské, ručičky udělají zázraky a obojek si přizpůsobí.

Pouta a celý postroj mi však padne krásně. Díky suchému zipu na poutech a stahovacím páskám na samotném postroji je možné velikost přizpůsobit i na tu nejmenší kočičku. Celý postroj je vybaven několika kovovými kruhy a tak je možné kombinování s různými dalšími hračkami. Tento postroj je dobrý i na shibari.

Víte, o čem je řeč? Už jste někdy viděli svázanou ženu do provazů? Tak to je přesně ono. Tento postroj, díky svým kruhům, dopomůže k nejednomu krásnému obrazci, který je možné za pomoci provazů vytvořit. Je možné znehybnit díky tomuto postroji skoro celé tělo.

Až na nohy. S těmi si budeme muset poradit jinak:)

VIDEO z rozbalování v redakci:

Krásné vzorování, plyš na spodní straně pout a obojku, kovové úchyty. Zatím to zní velmi dobře. Ale my se však podíváme na další faktor a tím je síla. Kolik toho tento postroj snese? Dá se pořádně zatáhnout za pouta, či prokázat svou dominanci díky obojku, za který se zatáhne?

Zjistěte kolik stojí Postroj s pouty Beast
ZJISTIT CENU

Do začátku si řekněme na rovinu, že suchý zip nikdy nebude 100%. U pout a čehokoliv, co by mělo tělo znehybnit, by mělo být hlavně kovové zapínání. Klasický řemínek. Tyhle pouta mě ale opravdu mile překvapila. I přes suchý zip a elegantní vzhled prokázala pouta opravdu velkou odolnost.

Když můj pán opravdu tahal, pouta se neuvolnila, nerozepla a stále byla jak na začátku pevně zapnutá. A co když do kovových pout použijeme provaz, který se následně pověsí? I na to je tenhle postroj očividně připraven, protože to zvládl na výbornou.

Nikde se nezničil, v průběhu svazování se nijak neuvolňoval a já si i tak mohla užívat krásny a pohodlnosti tohoto postroje.

Pár čísel

Tentokrát vezmu čísla dle svého obvodu těla – oficiální čísla pak najdete v odkazu na tento postroj. Obvod zápěstí mám 14 – 15 cm a pouta bylo možné utáhnout tak, aby na mojí ruce krásně držela.

Obvod krku mám 30 – 31 cm a obojek se nedal utáhnout úplně. Obvod pasu mám cca 80 cm a postroj šel krásně utáhnout na moji velikost.

(Díky stahovacím pásům jde ještě více zmenšit či naopak mnohem více zvětšit dle potřeby).

Materiál a údržba

Pouta a obojek jsou z polyesteru, který je opravdu příjemný a připomíná plyš. Kruhy na postroji jsou z kovu a stahovací pásy jsou klasicky plastové. Velmi jednoduché a přitom tak úžasné! Avšak pozor.

Při hrátkách či sexu partnerku či partnera moc nezřiďte. Nechcete mít tento postroj od potu, protože se nedoporučuje ho dávat do pračky.

Očištění tak čehokoliv nejlépe mokrým hadříkem a obyčejným mýdlem a pak dezinfekcí. Velmi opatrně.

Osobní pocity

Jsem ráda, že jsem mohla od dild nebo vibrátorů přejít i na tento druh věciček. Nejen testování si s nimi užiju. Mám i připravené s ním nějaké focení, tak si ho určitě nenechte ujít na mých dalších stránkách.

Klady

Zápory

Díky stahovacím pásům se krásně přizpůsobuje na tělo Pouta i obojek jsou na suchý zip
Velmi příjemný materiál Obojek nejde utáhnout na velmi malý krk
Odolnost Nedoporučuje se prát v pračce
Vhodné i na shibari
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: